Аксесуари для автомобілів


Речі, які завжди згодяться в дорозі

Метою кожного автомобіліста, який себе поважає, є нормальний технічний стан транспортного засобу та його акуратний вигляд. Для цього потрібно використовувати різні пристосування. Турботливе відношення до автомобіля гарантує тривалий термін експлуатації без серйозних пошкоджень, а також безпеку їзди. Слід зазначити, деякі пристрої призначені допомогти власнику не тільки в гаражі, але і далеко від будинку.

Для кращого розуміння призначення автомобільних аксесуарів варто розділити їх на категорії:

  • для ремонту;
  • для догляду за автомобілем;
  • допоміжні пристрої.

Виконавши ремонт авто в дорозі або у власному гаражі, необхідно мати декілька основних інструментів, які займають дуже мало місця, однак значно полегшать Вашу роботу. Серед них можна назвати: знімачі, підйомники, ремонтні лежаки, стойки трансмісійні, підставки під машину, пристрої подачі змазок.

Різновиди інструментів для автомобіля

При заміні колеса або ремонту трансмісійної частини з'являється необхідність підняти одну частину автомобіля. Тут незамінним стане домкрат. Завдяки спеціальній конструкції він здатний підняти масу в декілька тонн і утримувати її тривалий час. Розрізняють 3 типи домкратів: механічний, гідравлічний, рейковий. Характеристики дають можливість застосовувати їх у специфічних ситуаціях. Механічний піднімає вагу завдяки зчепленню підйомних стійок при скручуванні гвинта з різьбою. Гідравлічний нагнітає натиск масла в поршень, тим самим підвищуючи масу транспортного засобу. Рейковий функціонує за допомогою шестерень, що рухають рейку.

Схожу конструкцію мають трансмісійні стійки, що застосовуються для зняття або встановлення деталей на автомобіль. В них вмонтований гідравлічний насос, що здійснює підйом на значно більшу висоту. Такі пристрої більше користуються популярністю серед технічних станцій обслуговування.

Знімачі допомагають при знятті з валів зношених запірних коліс, підшипників та інших ущільнювачів. Представляють з себе інструмент із крюками, що з'єднуються з краєм деталей, і стійким витком, що створює натяг при вкручуванні.

При ремонті машин часто доводиться забиратися під її дно для огляду або заміни різних механізмів. При цьому можна не просто забруднитися, але й поранитися частинами поверхонь. Тут вам на допомогу приходить ліжак ремонтний, який призначений без обмеження переміщати людину під дном авто.

Підставки під машину підходять для заміни коліс. Дуже зручні у використанні на дому. Сучасні моделі додатково оснащені домкратом рейкового типу.

За потреби змазати поворотні деталі можна скористатися маслянками. Вони мають спеціальну трубку для подачі мастильних речовин у важкодоступні місця.

Ретельний догляд за машиною вимагає наявності пилососа, серветок і скребків із щіточками. Автомобільні пилососи характеризуються компактними розмірами і можуть працювати від мережі автомобіля або від вбудованого акумулятора. Є декілька видів насадок для прибирання між сидіннями та іншими місцями з обмеженим доступом. Для збирання сміття використовують змінні мішки або пластикові колби.

Серветки з мікрофібри допоможуть у зборі пилу з панелі приладів, в бардачку та дверних блоках. Структура матеріалу вбирає всі забруднення і надійно очищує поверхню.

З настанням зими автомобіль активно піддається впливу низької температури та снігу. Дуже часто автомобільне скло покривається памороззю. Пластиковий скребок зі щіткою допоможе в лічені хвилини прибрати опади з кузова машини.

Допоміжні пристрої для автомобіля

Завданням допоміжних пристроїв є допомога у вирішенні нескладних питань переважно далеко від дому. Автомобільні компресори допоможуть підкачати колесо без фізичних зусиль користувача. Підключаються до мережі напруги транспортного засобу і мають досить скромні розміри, що дає можливість перевозити їх із собою.

Буксирувальні троси допомагають транспортувати заглухлий автомобіль або витягнути його зі снігового замету. Виготовляються з текстильних ниток зі спеціальною технікою плетіння. Дозволяють витримувати навантаження від 1500 кг і вище. При виборі слід орієнтуватися на вагу власної машини.

Вибираючи аксесуар для автомобіля, слід орієнтуватися на його практичність і матеріал виготовлення. Якісні інструменти для ремонту виконуються зі сталевих сплавів із добавками, що підвищують стійкість до корозії. Спільність робочої напруги компресорів і пилососів із напругою у Вашому авто краще визначити до покупки при консультації з продавцем.

Актуальні ціни на аксесуари для автомобілів - Жовтень 2020

ТоварЦена
Комплект-знімач гвинтовий TRUPER EXT-15300  грн
Знімач гвинтовий TRUPER EX-PIT-L 27мм 54мм248  грн
Знімач шестерень TRUPER 3-х захватний 83мм298  грн
Знімач шестерень TRUPER 2-х захватний 165мм438  грн
Комплект-знімач гвинтовий TRUPER EXT-13205  грн

Найпопулярніші запитання про аксесуари для автомобілів

Аксесуари для автомобілів яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені аксесуари для автомобілів від кращих світових виробників, серед яких: . У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні аксесуари для автомобілів в цьому році - Комплект-знімач гвинтовий TRUPER EXT-15, Знімач гвинтовий TRUPER EX-PIT-L 27мм 54мм і Знімач шестерень TRUPER 3-х захватний 83мм.

В яку ціну можна купити аксесуари для автомобілів?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити аксесуари для автомобілів від 16  грн до 17010  грн.

Найактуальніші 2020 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Аксесуари для автомобілів" до важливих новинок ми б віднесли - Башмаки противідкатні MTX 56780, Трос буксирувальний STELS 54379, Трос буксирувальний STELS 54375.