Баннер скидки на ромб

Витратні матеріали для малярних та оздоблювальних робіт


Невидимі помічники при обробці фасаду

Різноманітність матеріалів використовуваних малярами і обробниками під час виконання робіт допомагає виконати безліч специфічних завдань. Наявність цих нескладних інструментів часто зумовлює якість кінцевого результату. Вони приходять нам на допомогу, починаючи від елементарного захисту підлог і закінчуючи допомогою під час створення фігурної ліпнини на стінах. Щоб обробка на фінішному етапі будівництва здалася Вам легкою і здійсненною незалежно від досвіду, рекомендуємо ознайомитися з витратними матеріалами для малярних і оздоблювальних робіт.

Для цього розділимо цю категорію на такі види:

  • захисна плівка;
  • серп'янка самоклеюча;
  • висок;
  • сервісні набори;
  • хрестики і клини;
  • знімні валики і ручки до них;
  • міксери для фарби;
  • порошки крейдяні;
  • скотч, клейкі стрічки та ущільнювачі.

Різновиди і призначення малярних аксесуарів

При виконанні шпаклювання та фарбування покриттів важливе завдання - захист підлоги, а також предметів, які знаходяться на ній. Єдино правильним виходом у цьому випадку стає використання поліетиленової плівки. Вона має відмінні ізолюючі властивості від пилу, вологи та інших речовин. Основними характеристиками даного виробу є товщина шару, тип і колірна гама. Забарвлення захисної плівки задається під час виробництва додаванням до складу кольороутворючих гранул. За типом бувають рукава, напіврукава, полотна. Зносостійкість безпосередньо залежить від товщини.

Закладення стиків гіпсокартонних листів здійснюється після закінчення монтажних робіт. Щоб надалі готова поверхня не розтріскувалася, її армують використовуючи серп'янку самоклеючу. Вона являє собою склосітчасту стрічку певної ширини. На одну зі сторін під час її виготовлення наноситься суміш клею. Це значно полегшує застосування і прискорює виконання робіт.

Висок - найпростіший і в той же час досить безпомилковий спосіб для визначення точності вертикальної лінії. Нехитрий пристрій складається з вантажу циліндричної форми з конусоподібним наконечником. До нього кріпиться шнур необхідної довжини. Принцип його дії ґрунтується на законах сили тяжіння. Підвішений на шнурі важіль утворює ідеально рівну вертикаль.

На всіх стадіях ремонту і будівництва великою популярністю користуються гайки, саморізи, болти та інші метисні вироби. Для зручності їх зберігання і застосування в потрібній ситуації існують сервісні набори. Вони виконані у вигляді пластикових ящиків з розділеними лотками. Завдяки цьому, всі необхідні дрібні деталі ніколи не загубляться.

Укладання плитки або керамогранита вимагає не тільки рівномірного прилягання до поверхні, але і дотримання постійної ширини швів. Тут не обійтися без допоміжних інструментів. Найпростішими є пластикові хрестики і клини. Вони розрізняються за розмірами, що дає можливість вибрати потрібну товщину шва.

Значного поширення набули валики для малярних робіт. Існують поролонові, фактурні і з ворсистим покриттям. З їх допомогою можна рівномірно нанести шар ґрунтовки, фарби на стіну або стелю. Притискні валики застосовуються при наклеюванні шпалер для щільного приєднання поверхонь, що склеюються. Залежно від ширини даного виробу, до нього підбирається спеціальна вигнута ручка.

Міксери для фарби призначені для розмішування рідких речовин використовуються в будівництві. Застосовуються в якості насадки до електричної дрилі. Являє собою металевий прут з відгалуженнями різної форми на кінці, що створюють при обертанні вихрові потоки.

Розмічальні шнури значно полегшили завдання будівельників з відбиття точних рівних ліній на різних поверхнях. Для забарвлення мотузки в потрібний колір застосовуються порошки крейдяні. Для використання потрібно всього лише засипати суху суміш у розмічальний пристрій.

Скотч та інші клейкі стрічки давно увійшли в ужиток будівельників і звичайних користувачів. З їх допомогою можна упакувати, закріпити або ізолювати від впливу. Виготовляються на полімерній, паперової та навіть металевій основі.

Найголовніше при виборі витратних матеріалів для малярних робіт

Вирішивши купити валик або хрестики для кахлю, визначтеся, з якою частотою будете застосовувати той чи інший інструмент. Якщо це буде разове фарбування кімнати, то сенс купувати професійне оснащення відпадає сам собою. Використовувати куплений матеріал рекомендується строго за призначенням, в інших випадках він може втратити свої властивості або бути неефективним. Список необхідних витратних матеріалів бажано скласти за деякий час до початку робіт, спираючись на поради фахівця або майстра з будівництва.