Баннер скидки на ромб

Водонагрівачі


Рішення для будинків без централізованої подачі гарячої води

Більшість городян і сільських жителів не мають такої розкоші, як централізована подача нагрітої води. Розв'язати проблему можна двома способами, перший - гріти рідину у відрах на плиті або кип'ятильником, другий - встановити водонагрівач. Асортимент бойлерів на ринку досить широкий. Отже, виникає питання, який із них краще підійде для будинку або квартири? Всі вони поділяються на такі категорії: проточні та накопичувальні. Останні поділяються на горизонтальні, вертикальні і підлогові. Перед покупкою потрібно вивчити умови, в яких буде експлуатуватися обладнання. Головні вимоги: місце, в якому планується використовувати нагрівач; допустима потужність; вільне місце під установку; частота використання.

Різновиди водонагрівачів

Існує велика кількість представлених моделей водонагрівачів. Давайте розглянемо детальніше з:

  • електричні проточні;
  • газові накопичувальні;
  • електричні накопичувальні;
  • пристрій непрямого нагріву;
  • газові колонки.

Електричний проточний нагрівач - це невеликий пристрій, який монтується на кран і служить для нагріву. Складається з невеликої коробки, всередині якої знаходиться тен або спіраль. Нагрівальний елемент омивається водою, в результаті чого вона стає розігрітою. Переваги вибору такої установки: моментальний підігрів; компактні габарити; низькі витрати електроенергії; демократична ціна покупки. Агрегати розподіляються на 2 види: напірні та безнапірні. Напірні встановлюються шляхом врізання в труби гарячої або холодної магістралі, після чого Ви зможете отримувати нагріту рідину в будь-якому з кранів Вашого будинку. Безнапірні монтуються на конкретний кран. Заздалегідь оснащуються спеціальними насадками. Потужність прототипів до 8 кВт.

Газова накопичувальна система має бак загальною місткістю 50-300 к. Після надходження рідини низької температури запускає газ на пальник. Тепловий струм, що виникає в процесі, виходить із виробу через трубу, нагріваючи певний об'єм рідини. Досягаючи певного температурного показника, датчик відключається і нагрівання припиняється. Додатково поділяються на: відкриту або закриту камеру згоряння; систему розпалу; спосіб установки. Відкрита камера працює за таким принципом: кисень надходить із приміщення, продукти згоряння йдуть через димар, встановлений заздалегідь. Ціна покупки дешевше, а облаштування виходить дорожче. Закрита камера використовує примусову тягу, і для видалення продуктів згоряння використовують насос. Не вимагає додаткового спорудження вентиляційної системи. Багато моделей мають п'єзопідпал - спеціальний тумблер, при натисканні якого обладнання починає роботу. Щоб запустити водонагрівач, Вам не потрібні ні сірники, ні запальничка. За типом установки розрізняють підлогову і настінну. Підлоговий вид характеризується великими габаритами, вміщує в себе від 100 до 300 літрів і вимагає окремого приміщення. Підходить для приватних будинків. Настінний компактний вигляд, легко встановлюється у ванній кімнаті. Найчастіше застосовуються в квартирі.

Електричний накопичувальний прилад - рідина в ньому нагрівається певний проміжок часу. Тривалість залежить від його потужностей і об'єму бака. Основна особливість їх полягає в тому, що нагрівши воду до 75 градусів Цельсія, агрегат в автоматичному режимі буде підтримувати температуру. Використання такого виду підходить для тих місць, де необхідно мати велику кількість води, але для інсталяції потужного обладнання місця не вистачає.

Пристрій непрямого нагріву - водонагрівач забезпечує житло при підключенні до центрального опалення. Основні переваги такої моделі: немає залежності від електрики або газу; при правильному підключенні має високі показники продуктивності; внутрішня поверхня не взаємодіє з рідиною, що забезпечує довголітній період служби; внаслідок рециркуляції після відкриття крана відразу ж тече гаряча вода. Бойлер непрямого нагріву в будь-який момент можна перевести на інший тип живлення.

Газова колонка представляє металевий ящик, до якого підведені дві труби для подачі газу і для рідини. Конструкція складається з теплообмінника, основного і запального пальника. Залежно від використовуваного розпалювання колонки бувають: з ручним, електронним і п'єзорозпалом. У першому варіанті використовуються сірники або запальничка. У другому варіанті передбачений автоматичний режим, все, що потрібно зробити, це відкрити вентиль. Система, що використовує п'єзопідпал, заснована на тому, що отримана іскра запалює основний пальник. Після закриття крана пальник гасне, а апарат буде підтримувати постійну температуру в теплообміннику.

Як вибрати водонагрівач для будинку

Для створення ідеального комфорту існує 5 критеріїв вибору обладнання.

  • Ефективність - швидкий нагрів і точне регулювання;
  • Економія енергії досягається внаслідок оптимізованого регулювання нагрівача;
  • Необхідний обсяг - залежить від кількості користувачів і точок споживання;
  • Зручність застосування - техніка проста в установці та експлуатації;
  • Потужність - відповідно до напругою електромережі.

З підігрітою водою в будинку буде завжди комфортно, адже щодня ми не помічаємо наскільки звикли до зручності. Нагрівач води буде корисний, якщо потрібно прийняти душ або ванну, викупати дитину або випрати білизну в ручному режимі, зробити вологе прибирання та інше.

Сьогодні ми вже не можемо уявити собі життя без теплої гідрорідини. Водонагрівач стане відмінним рішенням для багатоквартирних будинків у період відключення централізованої подачі теплій води.