Баннер скидки на ромб

Вібраційні шліфувальні машини

Фільтр
Ми не можемо знайти продукти, що відповідають цій категорії.
Вібраційні шліфувальні машини - Відгуки
  1. 100%
    .
    Хороша шліфмашина за приємною ціною. Потужна і продуктивна, частота коливань доходить до 11 тис в хвилину. Ще круто, що є пластиковий контейнер для пилу - весь пил збирається туди, а не розлітається навкруги.
  2. 100%
    Зручний та продуктивний агрегат
    Машину отримав нещодавно, вже встиг випробувати. Характеристики і комплектація відповідають опису. Шліфує та полірує добре, працювати з агрегатом зручно.

Плоскошліфувальна машина з плавним пуском

Для отримання ідеально рівної поверхні при шліфуванні використовуються різні інструменти в тому числі і вібраційні шліфувальні машини. У даній статті ми розберемося чим ПШМ краще, і чому потрібно купувати інструмент з функцією плавного пуску.

Для чого потрібна вібраційна шлифмашина

Для фінішної обробки найчастіше використовують 2 інструменти: вібраційну і ексцентрикову шліфувальні машини. Обидва типи призначені для фінальної стадії, однак в силу конструктивних особливостей мають свої плюси і мінуси. ПШМ відмінно підходить для шліфування прямих плоских поверхонь, наприклад для шліфування дерев'яних ступенів і полиць, завдяки незграбною підошві з її допомогою можна обробити будь-яким кутом.

Сфера застосування ПШМ:

  • Обробка деревини;
  • Ремонтні та оздоблювальні роботи в приміщенні;
  • Автомобільні ремонтні працювати;
  • Реставрація меблів.

Принцип роботи ПШМ полягає в тому, що для зачистки матеріалу використовуються зворотно-поступальні рухи, амплітудою від 1 до 8 мм. Що дозволяє добре справлятися з металевою або пластиковою поверхнею, чим не можуть похвалитися орбіталкі. Вібраційні машини стали настільки популярними завдяки своїй універсальності, малих габаритів і надійності.

З призначенням плоскошліфувальних машин ми визначилися, тепер докладніше про м'якому старті.

Особливості плавного пуску

Якщо Ви хоч раз працювали з дешевим електроінструментом, але напевно стикалися з ситуацією, коли його вириває з рук, варто тільки натиснути на спускову кнопку. Це не тільки незручно,а й може зіпсувати заготівлю або навіть нанести травму, якщо раптом Ви не втримаєте інструмент.

Для усунення подібного ефекту була розроблена технологія плавного старту. У свій час ця функція була доступна тільки на професійних пристроях. Однак удосконалення виробництва зробило її більш доступною, і тепер Ви можете зустріти її навіть на деяких побутових моделях.

У чому полягає принцип роботи плавного пуску

Причиною ривків на старті є високі значення пускового струму. Він викликає перевантаження пристрою і мережі, до якої під'єднано пристрій. В той момент коли Ви запускаєте пристрій він може бути у 8 разів вище номінального, збільшуючи крутний момент до 200% від заданого. Пристрій, оснащений УПП, працює в рази довше, а точність і якість робіт значно зростає.

Сьогодні найбільш поширеними різновидами даної технології є 2 види:

  • Обмеження струму в обмотці
  • Обмотка ротора представляет собой три катушки, соединенные между собой по типу "Звезда", Свободные концы выводятся на специальные контактные кольца, к которым подключен реостат, выдающий максимальное сопротивление на старте. Дальше сопротивление постепенно уменьшается, вызывая увеличение тока, вследствие чего двигатель плавно набирает обороты.
  • Зменшення напруга і струму на стартері
  • Реалізується впровадженням:
    • Автотрансформатора або реостата;
    • Ключової схеми на базі тиристорів або сімісторів.

Для електроінструмента найбільш поширений плавний пуск реалізований на принципі ключових схем.

Підведемо підсумки

Купуючи вібраційну шлифмашинку з УПП Ви отримуєте комфортний, надійний і потужний інструмент. Завдяки якому, Вам стане доступним виконання робіт, що вимагають точної установки, внаслідок чого Ви зможете забути про зіпсовані заготовки.