Водонагрівачі


Рішення для будинків без централізованої подачі гарячої води

Більшість городян і сільських жителів не мають такої розкоші, як централізована подача нагрітої води. Розв'язати проблему можна двома способами, перший - гріти рідину у відрах на плиті або кип'ятильником, другий - встановити водонагрівач. Асортимент бойлерів на ринку досить широкий. Отже, виникає питання, який із них краще підійде для будинку або квартири? Всі вони поділяються на такі категорії: проточні та накопичувальні. Останні поділяються на горизонтальні, вертикальні і підлогові. Перед покупкою потрібно вивчити умови, в яких буде експлуатуватися обладнання. Головні вимоги: місце, в якому планується використовувати нагрівач; допустима потужність; вільне місце під установку; частота використання.

Різновиди водонагрівачів

Існує велика кількість представлених моделей водонагрівачів. Давайте розглянемо детальніше з:

  • електричні проточні;
  • газові накопичувальні;
  • електричні накопичувальні;
  • пристрій непрямого нагріву;
  • газові колонки.

Електричний проточний нагрівач - це невеликий пристрій, який монтується на кран і служить для нагріву. Складається з невеликої коробки, всередині якої знаходиться тен або спіраль. Нагрівальний елемент омивається водою, в результаті чого вона стає розігрітою. Переваги вибору такої установки: моментальний підігрів; компактні габарити; низькі витрати електроенергії; демократична ціна покупки. Агрегати розподіляються на 2 види: напірні та безнапірні. Напірні встановлюються шляхом врізання в труби гарячої або холодної магістралі, після чого Ви зможете отримувати нагріту рідину в будь-якому з кранів Вашого будинку. Безнапірні монтуються на конкретний кран. Заздалегідь оснащуються спеціальними насадками. Потужність прототипів до 8 кВт.

Газова накопичувальна система має бак загальною місткістю 50-300 к. Після надходження рідини низької температури запускає газ на пальник. Тепловий струм, що виникає в процесі, виходить із виробу через трубу, нагріваючи певний об'єм рідини. Досягаючи певного температурного показника, датчик відключається і нагрівання припиняється. Додатково поділяються на: відкриту або закриту камеру згоряння; систему розпалу; спосіб установки. Відкрита камера працює за таким принципом: кисень надходить із приміщення, продукти згоряння йдуть через димар, встановлений заздалегідь. Ціна покупки дешевше, а облаштування виходить дорожче. Закрита камера використовує примусову тягу, і для видалення продуктів згоряння використовують насос. Не вимагає додаткового спорудження вентиляційної системи. Багато моделей мають п'єзопідпал - спеціальний тумблер, при натисканні якого обладнання починає роботу. Щоб запустити водонагрівач, Вам не потрібні ні сірники, ні запальничка. За типом установки розрізняють підлогову і настінну. Підлоговий вид характеризується великими габаритами, вміщує в себе від 100 до 300 літрів і вимагає окремого приміщення. Підходить для приватних будинків. Настінний компактний вигляд, легко встановлюється у ванній кімнаті. Найчастіше застосовуються в квартирі.

Електричний накопичувальний прилад - рідина в ньому нагрівається певний проміжок часу. Тривалість залежить від його потужностей і об'єму бака. Основна особливість їх полягає в тому, що нагрівши воду до 75 градусів Цельсія, агрегат в автоматичному режимі буде підтримувати температуру. Використання такого виду підходить для тих місць, де необхідно мати велику кількість води, але для інсталяції потужного обладнання місця не вистачає.

Пристрій непрямого нагріву - водонагрівач забезпечує житло при підключенні до центрального опалення. Основні переваги такої моделі: немає залежності від електрики або газу; при правильному підключенні має високі показники продуктивності; внутрішня поверхня не взаємодіє з рідиною, що забезпечує довголітній період служби; внаслідок рециркуляції після відкриття крана відразу ж тече гаряча вода. Бойлер непрямого нагріву в будь-який момент можна перевести на інший тип живлення.

Газова колонка представляє металевий ящик, до якого підведені дві труби для подачі газу і для рідини. Конструкція складається з теплообмінника, основного і запального пальника. Залежно від використовуваного розпалювання колонки бувають: з ручним, електронним і п'єзорозпалом. У першому варіанті використовуються сірники або запальничка. У другому варіанті передбачений автоматичний режим, все, що потрібно зробити, це відкрити вентиль. Система, що використовує п'єзопідпал, заснована на тому, що отримана іскра запалює основний пальник. Після закриття крана пальник гасне, а апарат буде підтримувати постійну температуру в теплообміннику.

Як вибрати водонагрівач для будинку

Для створення ідеального комфорту існує 5 критеріїв вибору обладнання.

  • Ефективність - швидкий нагрів і точне регулювання;
  • Економія енергії досягається внаслідок оптимізованого регулювання нагрівача;
  • Необхідний обсяг - залежить від кількості користувачів і точок споживання;
  • Зручність застосування - техніка проста в установці та експлуатації;
  • Потужність - відповідно до напругою електромережі.

З підігрітою водою в будинку буде завжди комфортно, адже щодня ми не помічаємо наскільки звикли до зручності. Нагрівач води буде корисний, якщо потрібно прийняти душ або ванну, викупати дитину або випрати білизну в ручному режимі, зробити вологе прибирання та інше.

Сьогодні ми вже не можемо уявити собі життя без теплої гідрорідини. Водонагрівач стане відмінним рішенням для багатоквартирних будинків у період відключення централізованої подачі теплій води.

Актуальні ціни на водонагрівачі - Вересень 2020

ТоварЦена
Водонагрівач TESY GCV 8035 20 B11 TSRС4125  грн
Водонагрівач TESY GCV 5035 20 B11 TSRС3696  грн
Водонагрівач TESY GCV 1504424D B14 TBR6963  грн
Водонагрівач TESY GCV 1204424D B14 TBR6303  грн
Водонагрівач TESY ANTICALC REV 1005808  грн

Найпопулярніші запитання про водонагрівачі

Водонагрівачі яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені водонагрівачі від кращих світових виробників, серед яких: . У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні водонагрівачі в цьому році - Водонагрівач TESY GCV 8035 20 B11 TSRС, Водонагрівач TESY GCV 5035 20 B11 TSRС і Водонагрівач TESY GCV 1504424D B14 TBR.

В яку ціну можна купити водонагрівачі?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити водонагрівачі від 1  грн до 54880  грн.

Найактуальніші 2020 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Водонагрівачі" до важливих новинок ми б віднесли - Водонагрівач Zanussi ZWH / S 10 Melody O, Водонагрівач Zanussi ZWH / S 10 Melody U, Водонагрівач Zanussi ZWH / S 15 Melody O.