Електротранспорт


Електротранспорт як свідчення прогресу

Властивий людині потяг до осягнення нового, а також екологічна необхідність, підштовхнули до розробки альтернативи бензиновому двигуну. Витонченим і вдалим рішенням інженерів стала розробка моторів, які живляться від електрики. Впровадження такої інновації потребувало часу, здійснювалося поетапно, однак, уже на даний момент можна з упевненістю говорити про те, що транспорт на електродвигуні з часом здатний повністю витіснити побратимів працючих на блакитному паливі.

Перші результати були не особливо успішними: випущені моделі не мали потужних моторів і ємних акумуляторних батарей. Творці, натхненні ідеєю просування екологічно чистого транспорту, невпинно працювали над удосконаленням. Через декілька років ми бачимо, що їх старання не були марними. Серед головних переваг можна назвати відсутність шкідливих викидів і економічність. При чому варто зауважити, відсоток впровадження електричних двигунів постійно зростає і незабаром ми можемо зовсім не побачити звичних нам машин і мотоциклів.

Розбираємося у видах електротранспорту

Електричний транспорт можна умовно розділити на види:

  • електровелосипеди;
  • електросамокати;
  • електроквадроцикл;
  • електричні скейти;
  • гіроборди та сігвеї;
  • електромотоцикли і скутери.

Електровелосипед здатний самостійно пересуватися. У ньому залишена знайома нам з дитинства конструкція, оснащена додатково акумуляторами і мотором. Залежно від модифікації, ємність батареї може бути збільшена або зменшена. Електричний двигун має з'єднання з головним валом ведучої шестерні і здійснює обертання ланцюга, коли це потрібно. Потужності мотора досить, щоб велосипед розвинув швидкість до 50 км/год. На одному заряді батареї транспортний засіб здатний проїхати в середньому декілька десятків кілометрів. Варто сказати, що існують моделі для дорослих і дітей. До додаткових можливостей електровелосипедів можна віднести регулювання швидкості, блокування керма та наявність навігатора.

Електросамокат є більш маневреним і спрощеним варіантом двоколісного транспортного засобу. Накопичувальна батарея розміщується, як правило, під майданчиком, встановленим між двома колесами. Мотор має малі розміри і здатний поміститися на задньому колесі. Швидкість, яку здатний розвинути самокат з електроприводом, досягає в середньому 40-50 км/год. Для зручності під час тривалого пересування багато виробників передбачають наявність опори з сидінням.

Квадроцикли на електричній тязі є засобами пересування поза межами міста. Своїм побратимам, які працюють на паливі, вони практично не поступаються в потужності тяговим двигунам. Їх конструкція розроблена для перевезення 1-2 осіб, разом із водієм. Нові моделі можуть розвивати швидкість до 100 км/год.

Вдосконалені електроскейти зовні не відрізняються від звичайних. Лише уважно розглянувши, можна побачити плоску батарею, прикріплену до майданчика знизу. Приводний мотор кріпиться безпосередньо до осі коліс. Підходить в основному для катання по велосипедних доріжках і парковій території.

Гіроборди винайдені досить недавно і встигли за короткий проміжок часу завоювати інтерес старшого і молодшого покоління користувачів. Простота й інтуїтивно зрозуміле управління - це відмінні риси гіробордів. Вони оснащуються двома роздільними електричними двигунами, розміщеними на кожному з двох коліс. Акумуляторної батареї вистачає на пересування в середньому на 20 км. Датчики вбудовані в майданчик реагують на нахили тулуба людини, що і є сигналом для зміни напрямку руху, швидкості або повороту в потрібний бік.

Сігвей - це гіроскутер з кількістю коліс від 1 до 3. Управління здійснюється за аналогією з гіробордамі. Залежно від ємності акумуляторної батареї можуть долати відстань до 40 км.

Електричні мотоцикли та скутери за типом конструкції схожі зі звичайними бензиновими. Розрізнити їх можна хіба що за наявністю шуму вихлопної труби. Моделі мають різні модифікації та характеристики, що дозволяють класифікувати їх за потужністю і швидкості, яку розвивають.

Як підібрати електротранспорт під себе?

Вибираючи, продумайте, для чого Ви купуєте транспортний засіб? Екстремальна їзда по пересіченій місцевості і тривалі поїздки вимагають наявності двигуна достатньої потужності і ємної батареї. Для прогулянок по парку або їзди на невеликі відстані підійдуть як електровелосипеди, так і гіроскутери.

Компактність - важлива риса. При наявності обмеженого місця в будинку бажано зробити вибір на користь не дуже великого за розмірами виробу.

Сподіваємося, що прочитавши цю статтю, Ви зможете вибрати потрібний товар серед безлічі представлених позицій на сайті інтернет-магазину Ромб.

Актуальні ціни на електротранспорт - Жовтень 2020

ТоварЦена
Електроскутер Liberty Moto Spark29999  грн
Електросамокат Ninebot by Segway ES215999  грн
Електроскутер Liberty Moto WAVE0  грн
Електроскутер Liberty Moto RAZOR0  грн
Електроскутер Liberty Moto MIRACLE0  грн

Найпопулярніші запитання про електротранспорт

Електротранспорт яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені електротранспорт від кращих світових виробників, серед яких: . У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні електротранспорт в цьому році - Електроскутер Liberty Moto Spark, Електросамокат Ninebot by Segway ES2 і Електроскутер Liberty Moto WAVE.

В яку ціну можна купити електротранспорт?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити електротранспорт від 9999  грн до 52999  грн.

Найактуальніші 2020 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Електротранспорт" до важливих новинок ми б віднесли - Гіроскутер Ninebot by Segway Black 23.04.0000.01, Гіроскутер Ninebot by Segway White 22.02.0010.20, Гіроскутер Segway miniLITE 27.10.0000.10.