Лотки та ящики

View as Grid List

1 Замовлення

Set Ascending Direction
на сторінці
 1. Вкладка DeWALT для інст. ящиків DWST1-72364
  Код: 000063942
  В наявності
  845  грн
  Тип:  Вкладка
  ТипВкладка
  Код: 000063942
View as Grid List

1 Замовлення

Set Ascending Direction
на сторінці


Вдале конструкторське рішення на кожен день

Достаток товарів і комплектуючих на складі змушує власників продумувати способи зберігання й укомплектування складу. Сортування за призначенням або за застосуванням допоможе знайти те, що потрібно. Для організації системного змісту складських товарів застосовуються спеціальні лотки або ящики. З коробками стане легко впорядкувати необхідні для роботи речі. Ємності можуть бути виготовлені спеціально для вашого підприємства і мати різну форму та розмір. Для систематизації складу часто використовують стелажі. Стелажі з тарою застосовуються скрізь, починаючи від складу і закінчуючи лабораторіями. Більшість лотків адаптуються до швидкого пошуку, завдяки висувному механізму стелажів.

Лотки та ящики, особливості матеріалів виготовлення

На перший погляд, короби можна виготовити з будь-якого матеріалу. Це абсолютно неправильно. Матеріал для виготовлення коробів впливає на сферу їхнього застосування, термін придатності та умови експлуатації. Виокремлюють такі призначення пристосувань:

 • Зберігання продуктів;
 • Для сипких матеріалів;
 • Для технічної сировини.

Для приміщень, які призначені для харчових продуктів, важливим фактором є розміщення сировини. Для цього необхідна, за технічних і санітарно-гігієнічних норм, відповідна тара. Лотки та ящики для продуктів відрізняються високою якістю пластику, що виготовляється згідно чітких стандартів. У складі сировини немає шкідливих хімічних сполук, які впливають на смакові якості зберігання продуктів. Такі помічники дозволяють зберігати: м'ясомолочку, фрукти, овочі, хлібобулочні вироби.

Тара для сипких сумішей повинна бути цілісною, виключати наявність отворів у корпусі для уникнення просипання наповнювача. Більшість такої сировини використовується в харчовій промисловості. Тому кейси поділяються за застосуванням - для технічних і харчових матеріалів.

Бокси для технічних товарів мають безліч модифікацій. Перелік виробів, які зберігається в них, має різні розміри та сферу застосування. Лотки, призначені для гайок, шурупів, цвяхів, мають цільну конструкцію. Важкі побутові вироби вміщуються в тарі, яка здатна витримати високі навантаження.

Нюанси, які потребують уваги при виборі ящиків і лотків

Є додаткові механізми, завдяки яким складські коробки зможуть збільшити зручність використання і розміщення продукції;

 • Ручки полегшать витягування скриньок;
 • Велика кількість секцій потрібна при зберіганні дрібних деталей;
 • Окремі секції передбачаються для зберігання дрібних легко губляться деталей, підвищують складність функціоналу коробів та їхню вартість.

Відмінною ідеєю для складу або магазину стане використання систем із різноманітною колірною гамою. Ви завжди зможете вірно розподілити та розставити продукцію на території приміщення. Для різних груп товарів можна обрати свій колір, і це в майбутньому полегшить процеси пошуку та обліку потрібних позицій. Прозорі ємності допоможуть зручно і швидко ідентифікувати товари, які зберігаються в них.

Серед розмаїття представлених позицій у нашому інтернет-магазині можна знайти саме те, що максимально підійде для оптимізації роботи Вашого складу або магазину. У разі виникнення додаткових запитань - сміливо звертайтесь до гарячої лінії, і наші фахівці допоможуть в них розібратися.