Садильники для тракторів

View as Grid List

12 Товарів

Set Ascending Direction
на сторінці
 1. Часникова саджалка Ярило 6т ЯЧС6
  Код: 000103271
  В наявності
View as Grid List

12 Товарів

Set Ascending Direction
на сторінці


Швидку посадку картоплі, забезпечує простий механізм...

Роботи з обробки землі вручну займають сили і час. Для збільшення обсягів врожаю, ділянку бажано прополоти і підгорнути. У наш час працю фермера значно полегшили трактори з прикріпленим до них навісним обладнанням. Розглянемо детально такий пристрій як картоплесаджалка. Вона широко затребувана в багатьох сільськогосподарських угіддях. Завдяки їй процес посадки здійснюється швидко та якісно. Висів проходить рівними рядами і на рівну ширину. Конструктивно всі моделі агрегату виглядають однаково і складаються з: рами з колесами, бункерів, сошників, кронштейнів, механізмів, що закривають борозни. Залежно від кількості засівних рядків, на ринку широко представлені два різновиди картоплесаджалок: однорядна і дворядна.

За типом подачі посівного матеріалу можна розділити на умовні категорії:

 • ложечкова система;
 • плоскопасова система;
 • мультипасова система;
 • фасонні ремені.

У першому варіанті бульби за допомогою конструкції з ложок, приєднаних до ременя, надходять у лунки. Відмінною особливістю є можливість контролю за висівним матеріалом. Агрегат не тільки висіває, а й формує гребінь, попутно обробляючи ґрунт інсектицидними складами. Такий різновид техніки має безліч плюсів:

 • анкера з плаваючою конструкцією, завдяки цьому бульби своєчасно випадають у ґрунт;
 • автоматична споруда гребенів;
 • привід гідравлічний або механічний;
 • велика відстань між рядками, внаслідок чого рослини розвиваються вільно;
 • подача за допомогою ложок допомагає уникнути здвоєних бульб і пропусків;
 • низький кліренс між ґрунтом і пристроєм - за рахунок такого методу точність висіву на високому рівні, а травмування бульб зводиться до нульового показника.

Плоскопасова система здійснює подачу коренеплодів за допомогою ремінців, які розміщуються горизонтально. Вони розташовуються під особливим кутом, завдяки чому картопля висівається в лінію.

Під час роботи з мультипасовою передачею посадка проводиться в два рядки. На кожен ряд передбачено по 28 шлей, завдяки цьому формується жолоб, що забезпечує лінійність посіву. Центральне розташування ременів відповідає за висадку, бічні забезпечують подачу.

Конструкція з фасонними ременями схожа на плоскопасову систему. Відмінність полягає в типі шлейки, що має форму ложки. Особливість полягає в тому, що якщо коренеплід проріс, його корінці не буде пошкоджено при посадці.

Обладнання вузької спеціалізації

Окрім наведених агрегатів є декілька картоплесаджалок із вузьким застосуванням. Французька картоплесаджалка розроблена виключно для пророслих коренеплодів. Система подачі стрічкова, за допомогою неї подаються бульби в бункер.

За принципом роботи механізми не складні. Необхідно просто засипати коренеплоди в бункер і включити тягач з прикріпленим агрегатом. На пристосування, що обробляє борозни, встановити потрібну глибину. Через сім'япровід картопля доставляється в лунки. Зверніть увагу, відстань між посівним матеріалом безпосередньо залежить від швидкості трактора, вона не повинна перевищувати 1 кілометр на годину. Посадковий матеріал, потрапивши в борозни, присипається землею.

Як уже писалося раніше, агрегат для висадки картоплі покликаний спростити і прискорити процес посіву бульбових. Більшість селян встигла належним чином оцінити корисність покупки такого навішування. Серед незаперечних переваг виділяють: механізацію ручної праці -дозволяє вийти на новий рівень фермерства; простоту і зручність - механізм невибагливий в експлуатації, працювати з ним легко і зручно; високий ступінь продуктивності - Ви зможете отримати значний обсяг продукції, для продажу надалі, що в свою чергу значно збільшить кінцевий виторг.

Якщо Ви налаштовані, придбати картоплесаджалку, але не знаєте, яку краще взяти, тоді варто врахувати низку факторів: технічні характеристики, обсяги виконання робіт, потужність трактора і наостанок фірма-виробник. Купуйте тільки перевірену техніку, яка буде служити Вам вірою і правдою не один десяток років.

Актуальні ціни на садильники для тракторів - Лютий 2020

ТоварЦена
Картоплесаджалка Володар КСН-90 3 т 90 л ВКС78060  грн
Картоплесаджалка Володар КСН-2М 150 л ВКС211260  грн
Картоплесаджалка Володар КСН-90 3 т 90 л ВКС116530  грн
Саджалка для часнику 4-х ряд. Володар ЧСН-4 3 т10490  грн
Саджалка для часнику 4-х рядна Володар ЧСН-4 1 т10490  грн

Найпопулярніші запитання про садильники для тракторів

Садильники для тракторів яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені садильники для тракторів від кращих світових виробників, серед яких: Володар, Ярило, {BRAND_3}, {BRAND_4}, {BRAND_5} У кожного є свої переваги.

Які садильники для тракторів найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні садильники для тракторів в цьому році - Картоплесаджалка Володар КСН-90 3 т 90 л ВКС7, Картоплесаджалка Володар КСН-2М 150 л ВКС2 і Картоплесаджалка Володар КСН-90 3 т 90 л ВКС11.

В яку ціну можна купити садильники для тракторів?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити садильники для тракторів від 0  грн до 17400  грн.

Найактуальніші садильники для тракторів 2020 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Садильники для тракторів" до важливих новинок ми б віднесли - Часникова саджалка Ярило 4Т ЯЧС5, Часникова саджалка з бункерами Ярило 4Т ЯЧС5Б, Часникова саджалка Ярило 6т ЯЧС6.