Баннер скидки на ромб

Насоси

Насосне обладнання

Без води немає життя. Городяни зазвичай не замислюються про те, звідки в їх кранах вода. Ситуація змінюється, коли ми стаємо власниками дачної ділянки або котеджу з садом, в який не подається вода з мережі. Тоді найкраще працює водяний насос.

Для власників будинків з садом або дачними ділянками водяний насос - один з найважливіших елементів обладнання. Не завжди є доступ до водопроводу. Часто джерелом води є колодязь (викопаний або пробурених) або природна водойма, наприклад ставок. У таких ситуаціях доводиться мати справу з собою. Ось де насос виявляється незамінним. Щоб вибрати відповідний для наших потреб, зверніть увагу на типи цих пристроїв і їх технічні параметри. У магазинах є водяні насоси для різного застосування: насоси для садових поверхонь, глибинні насоси для чистої і брудної води, глибинні насоси та установки підвищення тиску, призначені для подачі води в побутові установки. У нашій статті представлені поради, які допоможуть вам вибрати відповідне пристрій для ваших індивідуальних умов і потреб.

Традиційні ручні водяні насоси

Найдешевшими і простими конструкціями є ручні водяні насоси: колуміенковие (популярні абісінкі) і дросельні заслінки. Усередині абиссинского циліндра знаходиться поршень з ущільненням, зворотно-поступальний рух якого засмоктує воду. Чим більше діаметр такого поршня, тим вища продуктивність насоса (зазвичай близько 20 літрів в хвилину). Пластинчасті насоси піднімають воду з глибини приблизно 7 м. Це міцні і надійні конструкції; Єдиний елемент, що вимагає періодичної заміни, - це поршневі ущільнення. Їх зовнішній вигляд - це теж перевага. Ручний насос може стати цікавим елементом садової архітектури.

Другий тип ручних водяних насосів - це насоси-метелики. Вони відрізняються від абиссинцев конструкцією. У циліндрі немає поршня, замість нього є клапани і діафрагма. Їх потужність аналогічна, як і глибина підйому води.

Колодязь з встановленим насосом, що дозволяє поливати город дощовою водою.

Параметри електронасосів для води

Найважливіше питання, яке слід задати собі при виборі електричного водяного насоса, - це те, для чого він повинен використовуватися. Для поливу рослин дощовою водою досить садового поверхневого насоса. Для відкачування води з колодязя або ставка краще підійде занурювальний насос. З іншого боку, коли справа доходить до живлення системи водопостачання в будинку, потрібно гідрофорний набір або погружной насос.

Важливий параметр, який слід враховувати при покупці насоса, - це його ККД, тобто скільки літрів води (у хвилину або годину) він може перекачувати.

У разі поверхневих насосів для більшості типових садових робіт досить пристрою з продуктивністю 5000-8000 л / ч. Насос дозволяє перекачувати до 10 000 літрів води на годину. Продуктивність, в свою чергу, залежить від потужності. Водонасосні обладнання для побутових потреб зазвичай має потужність кілька сотень ват.

Ще один важливий параметр водяного насоса - натиск. Це різниця в рівнях між рівнем грунтових вод і найвищим приймачем. Крім того, слід додати втрати, що виникають при протіканні води по трубах. Висота підйому вказана виробниками в метрах водяного стовпа. Не плутайте глибину дзеркала грунтових вод з глибиною водоносного горизонту (який зазвичай набагато глибше). Наприклад, при бурінні свердловини ви зустрінете водоносний горизонт на глибині 15 м, рівень води в свердловині може бути доступний на глибині 3 м. При використанні самоусмоктувальних насосів пам'ятайте про їх обмеження. Вони здатні збирати воду з дзеркала, розташованого на максимальній глибині 7-8 м.

Садові поверхневі насоси

Зважених поверхневі насоси дуже часто використовуються в садах для поливу рослин або інших робіт з прибирання. Це відносно дешеві малогабаритні конструкції, що живляться від стандартної розетки на 230 В. Самовсмоктуючий насос застосовується, коли рівень води в колодязі не перевищує 7-8 м від рівня землі. Воду можна перекачувати з продуктивністю приблизно 50-60 літрів в хвилину. Насос цього типу не вимагає заливки. Він деаерують себе, спочатку відкачуючи повітря з корпусу і шланга, а потім всмоктуючи туди воду. Завдяки цьому ці пристрої можуть працювати поза колодязя. Поверхневий насос підходить для забору води з річки, ставка, ставка і інших природних або штучних водойм (наприклад, з бочки або басейну). Його також можна використовувати для засмоктування води з викопаного хребетного колодязя.

Занурювальні насоси

Електричні заглибні (заглибні) насоси - як випливає з їх назви - занурюються під поверхню води. Їх зазвичай використовують для відкачування та подачі води. Їх конструкція герметична, двигун повністю занурений у воду, тому насос повинен постійно перебувати нижче рівня води. Занурювальні насоси добре працюють в будь-якій водоймі, глибина якого дозволить пристрою повністю зануритися у воду. Приєднайте садовий шланг до гнізда насоса і опустіть його разом зі шнуром живлення на дно резервуара. У порівнянні з поверхневими насосами натиск тут вище. Вони також є набагато більш ефективними пристроями, оскільки можуть перекачувати 200-300 літрів води за хвилину.

Насос знадобиться, коли під час зливи вас затоплює гараж чи підвал, коли вам потрібно швидко спорожнити басейн або водойму, або відкачати воду з резервуара для дощової води. Насос обладнаний перемикачем, встановленим на поплавці, який запобігає роботу пристрою всуху, і термовимикачем, що запобігає перегрів двигуна. Коли Водозаборник порожній, насос автоматично відключається. Занурювальні насоси за призначенням поділяються на насоси для чистої і брудної води (про них ми напишемо далі в цій статті).

Де купити Насосне обладнання в Україні?

Гарне Насосне обладнання можна купити, оформивши замовлення прямо на сайті. А також з будь-яких питань звертайтеся в колл-центр Ромба, в робочі години за вказаним номером телефону, вам допоможуть з вибором і підберуть швидкий сервіс доставки по всій Україні. Робіть покупки з комфортом в магазині Ромб, купуючи товар за доступною ціною і будьте впевнені в якості та надійності куплених виробів.