Садова техніка


Краса вимагає уваги

Доглянутий, охайний і акуратний двір завжди привертає увагу. Приємно в теплий літній вечір випити чашку чаю в альтанці, насолоджуючись дзвінкою тріллю птахів і смакуючи кожен ковток з особливою насолодою. Споглядання рівно підстрижених кущів і доглянутих газонів, величних крон зелених насаджень безумовно підіймає настрій.

Сучасний ринок садової техніки заповнений різними товарами, здатними довгі роки радувати свого господаря результатами якісно виконаних робіт. У статті мова піде про пристосування, спеціально розроблені для виконання догляду за двором, садом і городом.

Садова техніка по догляду за газоном

Піклуватися про газонні покриття допомагають:

  • Тримери;
  • Мотокоси;
  • Газонокосарки.

Тримери виконують косіння за допомогою волосіні, бувають мережеві та акумуляторні варіанти модельного ряду. Підстригати ними найкраще молоду, м'яку траву. При підстриганні старого, пожухлого бур'яну волосінь може часто рватися, створюючи незручність експлуатації і збільшувати накладні витрати.

Мотокоси оснащуються двотактними і чотиритактними бензодвигунами. Ріжучими елементами виступають диск, ніж і волосінь. Бензокоси здатні скошувати молоді та старі паростки бур'яну і жорстку траву.

Газонокосарки оснащуються електричними або бензиновими двигунами. Мають високі показники потужності і застосовуються для обробки великих газонних ділянок. Можуть комплектуватися травосбірником і мульчувачем.

Садова техніка, як головний помічник фазендера

В осінній період для збору опалого листя знадобляться садові пилососи та повітродувки. Пилососи поділяються на три типи:

  • Ручні - існують моделі, що працюють від електромоторів і бензодвигунів;
  • Ранцеві - виключно бензомоделі;
  • Колісні - можуть оснащуватися електромотором і бензомотором, обладнуються об'ємним травосбірником і мають велику кількість функцій.

Головною відмінністю між повітродувкою і пилососом є те, що перша здуває листя та сміття, а друга всмоктує.

Для різання колод і дерев бажано обзавестися моторизованою пилкою. Цей вид обладнання розділяється на бензопили, електропили, акумуляторні пилки. Бензопили вважаються найпотужнішими, і працюють без зупинки тривалий період часу. Електропили споживають напругу в 220В. Мають середні показники потужності. Акумуляторні моделі є мобільним аналогом електричних, відрізняються ціною і зручністю експлуатації.

Для нагляду за городом і садом знадобляться обприскувачі. Існують ручні та ранцеві моделі, і навісне обладнання для тракторів і мотоблоків. Ручний обприскувач випускається об'ємом до 7л. Ранцеві обприскувачі призначені для перенесення на спині, мають набагато більший обсяг і дальність дії. Навісне обладнання для тракторів і мотоблоків розраховане на великі за обсягом роботи, які вимагають виснажливих фізичних навантажень. Може діяти тривалий період часу.

У процесі росту зелені з'являється прошарок, що складається зі старої трави і моху. Вона перекриває доступ кисню і корисних речовин до коріння молодих рослин. Забезпечить газону нове життя аератор, спеціальні зуби якого реалізують дбайливий догляд за зеленим килимом, прискорюючи зростання рослинності без застосування додаткової кількості добрив.

В кінці сезону у багатьох фазендерів виникає питання, куди подіти сухе листя і обрізані гілки дерев. Відмінним рішенням стане придбання садового подрібнювача. Подрібнені відходи є чудовим добривом. Подрібнювач може бути мережевим і бензиновим.

Зробити швидко і якісно ямки в грунті під різні завдання зможе допомогти мотобур, що працює від бензомотора. Мотобури підрозділяються на ручні і колісні. Ручний бур менш потужний. Їм можна зробити отвори для установки арки під виноград. Колісний бур виконує ширший і трудомісткий ряд завдань.

В інтернет-магазині Romb наданий широкий асортимент різноманітної садової техніки. З існуючими питаннями звертайтеся на гарячу лінію і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них.

Актуальні ціни на садова техніка - Лютий 2020

ТоварЦена
Мотокоса Vitals BK 4324t2351  грн
Мотокоса Vitals Master BK 3109-4a (4-х тактна)2703  грн
Мотокоса Vitals Master ВК 5227h2266  грн
Бензокоса Makita EM4351UH17867  грн
Мотокоса Vitals Master BK 553AVs Black Edition3285  грн

Найпопулярніші запитання про садова техніка

Садова техніка яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені садова техніка від кращих світових виробників, серед яких: . У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні садова техніка в цьому році - Мотокоса Vitals BK 4324t, Мотокоса Vitals Master BK 3109-4a (4-х тактна) і Мотокоса Vitals Master ВК 5227h.

В яку ціну можна купити садова техніка?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити садова техніка від 95  грн до 56114  грн.

Найактуальніші 2020 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Садова техніка" до важливих новинок ми б віднесли - Пила електрична Vitals Master EKZ 2440, Бензопила ланцюгова Кентавр БП-5225ТН, Бензопила ланцюгова БП-4521ТН Кентавр.