Баннер скидки на ромб

Про нас

ROMB - інтернет-магазин c приголомшливим функціоналом і широким асортиментом. ROMB реалізує побутову та садову техніку, електро та ручний інструмент. Менеджери, відділ закупівлі та керівництво компанії працюють з технікою з 2003 року, і завжди поділяться досвідом і знаннями.

Мета компанії – надання клієнту найкращого досвіду взаємодії з інтернет-магазином. Для реалізації цілей компанії ми готові використовувати технічні, матеріальні і людські ресурси. Ми орієнтовані на клієнта і його бажання, тому ставимо перед собою такі завдання:

 1. Розширюємо асортимент і вибір комплектуючих.
 2. Контролюємо виконання замовлень у строк.
 3. Перетворюємо придбання складної техніки в простий і цікавий процес.
 4. Відкриваємо доступ до реальних і вигідних Акцій для клієнтів.
 5. Ромб відкритий для діалогу і буде намагатися втілювати Ваші пропозиції.

Команда інтернет-магазину РОМБ – це кваліфіковані менеджери на чолі з керівниками, які готові слухати і працювати над постійним поліпшенням якості сервісу компанії. Ми підкажемо і підберемо модель, відповідну вимогам як професіоналів, так і аматорів. Також, допоможемо з вибором відповідних витратних матеріалів та аксесуарів.

Для Вас працює інноваційний проект під назвою «Редукціон». Тільки на сайті ROMB Ви можете зробити покупку дешевше собівартості товару і відчути радість перемоги. Для цього Вам потрібно стежити за зниженням вартості товару, і щойно ціна здасться Вам найбільш придатною, переходьте до оформлення замовлення на сайті. Вартість придбаного товару буде відповідати вартості під час кліка підтвердження купівлі. Ціна придбання зафіксується в «Історії» останніх редукціонів. Крім цієї пропозиції на сайті будуть інші цікаві акції та «Бонусна програма».

Інформація про компанію:

 1. Усі співробітники працюють як єдина команда, приймаючи рішення разом з клієнтом.
 2. Менеджери гарячої лінії обслуговують клієнтів на тому рівні, на якому хочуть, щоб обслуговували їх.
 3. Команда діє, а не дає порожні обіцянки.
 4. Ми завжди відкриті до всього нового і чекаємо Ваших ідей.
 5. Керівники цінують і поважають своїх підлеглих і вітають прояв ініціативи.
 6. Ми вітаємо інновації та нові технології. І прагнемо йти в ногу з часом.
 7. Ми поважаємо своїх конкурентів, але прагнемо бути на крок попереду.
 8. Ми будемо раді вітати Вас у команді. У ролі клієнта, партнера або колеги.

Доставка товару

Ми відстежуємо швидкість і якість доставки нашими партнерами, тому з упевненістю називаємо терміни прибуття Вашого замовлення. Ми відправляємо товар без попередньої оплати, і Ви можете заплатити вже після того, як упевнитесь, що отримали саме те, що замовили.

Ми завжди раді вітати Вас і готові відповісти на будь-які питання. Для цього звертайтеся на гарячу лінію інтернет-магазину ROMB: 080 030 19 19.