Баннер скидки на ромб

Про нас

ПРО КОМПАНІЮ NEW

Раді повідомити, що ІМ «РОМБ» ввійшов до складу групи компаній «MOTORNI». Ми не зупиняємось на досягнутому та продовжуємо працювати з впевненістю у власні сили, щоб Ви могли здійснювати мрії швидко та зручно.

Протягом понад 20 років на ринку ми набули значного досвіду і створили інтернет-магазин, як затишне місце для комфортного вибору товарів, які полегшують щоденні справи та забезпечують відпочинок.

Наша філософія спрямована на впровадження новітніх технологій, які приносять реальну користь людям. Прагнемо до досконалості, що надихає постійно покращувати вже успішні рішення. Завжди готові вирушити новими шляхами та долати будь-які перешкоди. Наша мета - не просто говорити, а діяти. Це дозволяє пропонувати техніку, що вражає функціональністю, високою продуктивністю та відмінною якістю. Не припиняємо діяти для досягнення мети кожен день:

  • детально та уважно вивчаємо побажання споживачів;
  • розширюємо асортимент аналізуючи попит;
  • маємо прямі контракти з виробниками, тому впевнені в якості товару;
  • до вашої уваги лише сертифіковані продукти, які гарантують надійність та безпеку;
  • перетворюємо придбання складної техніки в простий і цікавий процес;
  • любимо дивувати, тому пропонуємо спокусливі акції та знижки;
  • контролюємо виконання замовлень чітко в строк.

Наш інтернет-магазин - це в першу чергу команда однодумців, яка діє, а не дає порожні обіцянки. Постійні виклики загартували характер і прагнення до розбудови: підвищуємо свій рівень професіоналізму, глибоко вивчаємо та розуміємо актуальний ринок. Робимо все можливе, щоб співпраця з нами була вигідною і корисною.

Високо цінуємо довіру та час, які приділяєте нам й постійно працюємо над вдосконаленням сервісу. Оператори магазину завжди готові відповісти на Ваші дзвінки та повідомлення. Головний пріоритет - забезпечити якісні послуги. Прагнемо, щоб кожен візит до інтернет-магазину приносив лише задоволення та був результативним. Впевнені, що після першої покупки Ви захочете повертатися сюди знову й знову. Для нас вкрай важливо, щоб кожен клієнт залишався задоволеним співпрацею!

Ви готові зробити вибір? Тоді переходьте до віртуальних полиць побутової, садової чи сільськогосподарської техніки, а також ручного та електроінструменту нашого сайту та вперед за покупками! Запрошуємо приєднатися до нас у соціальних мережах.

Ми завжди раді вітати Вас і готові відповісти на будь-які питання. Для цього звертайтеся на гарячу лінію інтернет-магазину ROMB: 0-800-33-57-81.