Баннер знижки на ромб

Поверхневі насоси

Ми не можемо знайти продукти, що відповідають цій категорії.
Поверхневі насоси - Відгуки
 1. 100%
  Рекомендую
  Насос сподобався. Якісно зроблений, корпус міцний і надійний, обмотка мідна. Є температурне реле. Також порадувала гарантія 3 роки.
 2. 100%
  супер
  Супер! Насос відмінний. Простий у використанні, легко підключається. Працює без збоїв. Рекомендую.
 3. 100%
  НАСОС ПОВЕРХНОСТНЫЙ СТРУ. VITALS AQUA JS 1051DE
  Відмінний насос. За свою ціну ідеальний варіант. Комплектуючі якісні, збірка хороша. Продуктивний, качає добре. Рекомендую.
 4. 100%
  .
  Насос в роботі показав себе дуже добре, мені все подобається. Якість зборки високе, камера насосна з нержавійки, зверніть на це увагу, це важливо. Насос я встановив легко, з підключенням проблем не було. Можу рекомендувати до використання.
 5. 100%
  .
  Хороший насос, цена полностью соответствует качеству. Удобный в использовании, качество сборки отличное. Качает хорошо. Также приятной новостью стало трехлетняя гарантия.
 6. 100%
  насос
  В работе насос показал себя очень хорошо, мне все нравится. Качество сборки высокое, камера насосная из нержавейки, это тоже большой плюс, а не будет корпус ржаветь со временем. Насос я установил легко, с подключением проблем не было. Могу рекомендовать к использованию.
 7. 100%
  Рекомендую
  Досить непоганий насос з урахуванням прийнятної ціни. Є температурне реле, обмотка камери мідна. Гарантія 3 роки теж приємно порадувала. Рекомендую.
 8. 100%
  супер
  Насос понравился, качественный, производительный, цена доступна. К тому же гарантия 3 года. Имеет температурное реле. Установили легко, в использовании тоже простой. Качает хорошо.
 9. 100%
  5
  Подобається. Зручний у використанні, легкий в управлінні, підключили просто і швидко. Напір збільшений, в принципі качає добре. Можу рекомендувати до покупки.
 10. 100%
  Відгук
  Ціна насоса повністю відповідає якості. Качає добре, натиск високий, збільшена об'ємна подача. Є температурне реле, ротор з мідною обмоткою. Я задоволений роботою цього насоса.

Вибір гідравлічної машины для зрошення і поливу

Для доставки води з різних джерел до споживача застосовуються всілякі типи насосних апаратів. Подача водиці на дачну ділянку - найголовніша задача дачника, вирішення якої забезпечить комфорт і зручність на заміській садибі.

Внесемо ясність, поверхневі насоси - це установки для подачі гидроречовини з різного роду джерел під великим тиском до споживача. Рух задається електромотором з середнім захистом від попадання вологи. Для здійснення забору рідини з свердловини, колодязя або іншої ємності використовується трубка, або шланг, приєднаний безпосередньо до апарату. Глибина підйому води зазвичай становить 7-9 метрів.

Агрегати застосовуються для таких робіт:

 • Зрошення;
 • Водопостачання;
 • Перекачування рідин;
 • Заповнення резервуарів.

Різновиди мілководних насосів

Практично всі апарати володіють схожими характеристиками. Існують конструктивні особливості, що дозволяють розділити їх на категорії відцентрових і вихрових.

У насосов відцентрових поверхневих обертанням робочого колеса затягує струмінь з патрубка, розташованого рівнем нижче. Це призводить до нагнітання в камері агрегату, після чого гидроречовина викидається у верхній патрубок. Особливістю такого типу є крильчатка, розташована між двох дисків і можливість перекачування гідравлічною машиною рідин з низьким вмістом частинок піску або іншого матеріалу.

Принципова відмінність вихрових моделей від відцентрових полягає у формі крильчатки. Її лопаті розташовані прямо або під кутом. Під час обертання колесо створює потужний вихровий потік. Перевага цього виду - великий напір на виході пристрою. Необхідно пам'ятати, що лопаті при високій швидкості схильні до зносу, особливо у випадках використання гидроречовини з вмістом піску. Для тривалої роботи без поломок найкращим рішенням буде установка фільтра на вході.

Відцентрові і вихрові гідравлічні машини можуть бути:

 • Багатоступінчасті;
 • З вбудованим ежектором;
 • З виносним ежектором.

Багатоступенева конструкція гідронасоса дозволяє встановлювати по декілька робочих коліс на приводном валу. Такий підхід дає результати по збільшенню ККД, тому як струмінь проходить певну кількість ступенів обертання, що підвищує напір на виході. Вартість таких гідронасосів вище, зважаючи на підвищених робочих характеристик.

Поверхневий турбонасос, з вмонтованим у корпус выталкивателем, зможе забезпечити достатню подачу напору, при цьому не може похвалитися хорошим тиском на виході і низьким рівнем шуму. Перевага вбудованого ежектора проявляється в ефективній роботі при невеликому вмісті пухирців і піску. Такі гідронасоси, з-за їх шумності і невеликої потужності, при піднятті рідини з глибини, рекомендується використовувати поблизу водойми.

Гідравлічні машини з виносним ежектором забезпечує більшу ступінь розрідження, при всмоктуванні всередині камери. Такий тип чутливіші до пісочним частинкам в струменях водиці і вимагає попередньої фільтрації. Перевагою буде менш гучне дію, що дозволить встановити установку всередині житлового приміщення і висока потужність всмоктування, здатна піднімати рідину з глибини 9-30 метрів, а по горизонталі може перекачувати до100 метрів.

За способом забору з джерела гідронасоси діляться на самовсмоктуючі і з нормальним всмоктуванням. Моделі без самовсмоктування перед запуском потрібно заповнити водою - все впускну трубу разом з перекачувальної частиною. Вони не здатні забезпечити достатній рівень розрідження для втягування. Самовсмоктуючі конструкції мають виштовхувач, з допомогою зниженого тиску здатного піднімати стовп води з низини.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете різні моделі мелковолных турбонасосів, які підійдуть саме для Ваших потреб. Якщо залишилися питання, звертайтеся на гарячу лінію, і наші фахівці з радістю дадуть відповіді на них.