Баннер скидки на ромб

Мотопомпи для брудної води

View as Grid List

1 Замовлення

на сторінці
  1. Мотопомпа Iron Angel WPGD 90
    Код: 000154096
    Немає в наявності
    8302  грн
    Висота підйому, м:  25
    Продуктивність, куб.м/год:  75
    Висота підйому, м25
    Продуктивність, куб.м/год75
    Код: 000154096
View as Grid List

1 Замовлення

на сторінці

Де застосовують мотопомпи для брудної води?

Мотопомпа для брудної води - моторизований агрегат для перекачування сильно забрудненої рідини, фекальних стоків з різного типу ємностей.

Такий агрегат може стати справжнім рятівником для власників приватних будинків, ділянок землі, для виробничих підприємств і всіх тих, хто стикається з необхідністю переміщення забруднених вод. Високий ступінь їх ефективності зумовлений наявністю спеціалізованих фільтрів.

Галузь застосування:

  • Пожежно-рятувальними та комунальними службами для відкачування забрудненої води з підвалів будинків;
  • Відкачка фекальних стоків у фермерському і домашньому господарстві;
  • Перекачування води з домішкою великих фракцій піску або глини зі ставка, озера або великих ям.

Основними складовими частинами незалежно від моделі завжди будуть рама, двигун і насосна частина.

Конструкція рами передбачає міцне закріплення всіх деталей і агрегатів. Виконується з суцільнозварної труби, що дозволяє витримати навантаження при транспортуванні і роботі двигуна. При досить важкій вазі доповнюється колесами і ручкою для зручного перекочування.

Мотопомпа для сильно забрудненої води може оснащуватися бензиновим і дизельним типом двигунів. Бензиновий чотиритактний мотор, як правило, використовується на менш продуктивних моделях. Він непогано справляється з роботою, але має пристойну витрату палива. Час безперервної його експлуатації за наполегливою рекомендацією виробника не повинен перевищувати 8-10 годин.

Дизельні мотопомпи потужніші та продуктивніші. Вони здатні перекачувати великі об'єми рідини з високим ступенем забруднення, не перегріваючись при роботі та економно витрачаючи паливо. Такі використовують у промислових цілях професійні будівельники та рятувальні бригади у разі вирішення невідкладних питань, пов'язаних із відкачуванням води із затоплених підвалів, погребів та інших будівель.

Насосна частина - одна з найважливіших. Вона бере безпосередню участь у роботі моторизованої помпи. Від її справності залежить всмоктування і подача рідини по напірних шлангах. Складається з корпусу, всмоктувального і напірного патрубків, крильчатки, жорстко закріпленої на валу, що обертається за допомогою двигуна. Під час функціонування мотопомпи на насосну частину покладається велике навантаження. Її виготовляють зі спеціальних сплавів металів, чавуну, алюмінію.

Особливості грязьових мотопомп

Головною особливістю такого типу помпи, що відрізняє її від мотопомп для роботи з чистою і слабо забрудненою водою, є фільтр всередині впускного патрубка. Він являє собою сітку або заґартоване сито з отворами, здатними пропускати частинки брудної води з діаметром не більше 25 мм.

Оскільки при роботі потужний мотор всмоктує рідину з величезною швидкістю, частинки, що потрапляють на фільтр, можуть його пошкодити або просто прорвати. Такий фільтрувальний елемент працює не повністю, пропускає сміття та інші частинки, здатні заклинити або зовсім зламати крильчатку. Для запобігання такої ситуації не полінуйтеся встановити додатковий фільтр на вході патрубка. Це обійдеться дешевше, ніж заміна зламаних деталей.

Деталі корпусу насосної частини при засміченні можна легко розібрати, прочистити і зібрати.

Важлива деталь всіх водяних насосів та мотопомп - наявність зворотного клапана в системі. Його головна функція - не дати воді, що надходить в помпу, піти, змусивши Вас доливати рідину при наступному запуску.

Технічні характеристики, на які варто звернути увагу

Перш ніж купити мотопомпу, пам'ятайте: від типу двигуна залежать розміри і продуктивність помпи. Бензинові менші за розмірами і за вартістю, але у дизельних продуктивність і ефективність вище.

При виборі об'єму двигуна не варто думати, що більший розмір забезпечить кращу продуктивність. Є ймовірність, що для виконання Ваших завдань підійде середня ємність циліндра.

Глибина всмоктування має значення, якщо збираєтеся осушити досить глибокий колодязь або зливну яму. У більшості моделей вона не перевищує 8-10 метрів.

На нашому сайті представлений широкий вибір моторизованої техніки, серед якої обов'язково знайдеться потрібна саме для Вас.