Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Пристосування для ремонту і налагодження

Пристосування для ремонту і профілактики авто

Надійність машини безпосередньо залежить від власника. Відповідальному автомобілісту цей принцип знайомий з першого дня появи в його володінні особистого авто. Проявляючи турботу про транспортний засіб, власник робить внесок не тільки у зовнішній вигляд, але і в безпеку. Вчасно відремонтована або замінена деталь не зможе засмутити Вас раптовою поломкою під час поїздки. Слідуючи цьому нехитрому правилу, автомобілісти намагаються купувати необхідні пристосування для ремонту і проведення профілактичних дій.

У цій статті хотілося б розповісти про основні пристрої, які повинні бути в гаражі або багажнику. Розділимо їх на категорії:

  • засоби технічного обслуговування;
  • допоміжний інструмент.

Пристосування для підняття машини

Проводячи частковий або повний ремонт автомобіля, власникам часто доводиться здійснювати повний або частковий підйом машини. Автосервіси обладнані підйомниками, а як бути, якщо поломка застала в дорозі або гаражі? Тут на допомогу прийде домкрат. Він має спеціальну конструкцію, яка дозволяє реалізувати плавний підйом і опускання важкої техніки і вантажів.

Домкрати за принципом дії діляться на: рейкові, гвинтові і гідравлічні. Рейковий тип має редуктор з шестернями, що входять у зачеплення з пересувною планкою. Приведення пристрою в роботу відбувається при обертанні рукоятки ручним способом. Рейковий домкрат здатний піднімати від 2 до 20 т.

Гвинтовий підйомник оснащений стрижнем з різьбленням, закріпленим між підйомників опорних планок. При обертанні гвинта відбувається переміщення опор уздовж осі стрижня, що забезпечує вертикальне переміщення підйомного майданчика. Конструкція здатна до підняття важких предметів вагою до 15 т.

Гідравлічний домкрат є одним з найпоширеніших і потужних пристроїв. Механізм його роботи ґрунтується на перекачуванні масляної рідини поршнем насоса в резервуар, що впливає при наповненні на шток, тим самим піднімаючи його. Такий тип підйомника залежно від модифікації має велику силу, здатну до підйому від 1 до 1000 тонн.

Певною практичністю можуть похвалитися і підставки під машину. Вони застосовуються в разі установки автомобіля на ремонт і частково виконують функції домкрата, надійно утримуючи транспорт у піднесеному стані.

Нарешті, піднявши автомобіль на необхідну висоту над поверхнею землі, власнику або майстру з ремонту буде необхідно дістатися до днища машини для огляду провідних вузлів і перевірки справності підвіски. Найоптимальнішим варіантом для вирішення цього питання стане лежак ремонтний. Він являє собою колісну базу з поверхнею для розміщення людини в горизонтальному положенні. Згодом працівник може переміщатися під машиною без особливих труднощів.

Ремонт провідних частин трансмісії або інших рухомих частин нерозривно пов'язаний із заміною зношених підшипників, стопорних кілець, пружин та інших деталей. Це зручно буде зробити, застосувавши знімачі.

Специфічні пристрої

Робота автосервісів часто пов'язана з виконанням досить складного ремонту, непосильного з різних причин для самого власника авто. Наприклад, зняття коробки перемикання передач для подальшого її огляду - це досить складна і важка операція, яка потребує наявності промислового підйомника і трансмісійної стійки. Якщо призначення першого пристрою зрозуміло з назви, то в разі зі стійкою не все так однозначно. З її допомогою здійснюється утримання і подальше переміщення вузлів трансмісії, вага яких доходить до декількох сотень кілограмів.

Простішою і допоміжною функцією наділені компресори. Вони підключаються до бортової мережі транспортного засобу і виробляють подачу повітряного потоку. Такий пристрій з легкістю допоможе накачати колесо в гаражі або поза домом.

При малому заряді акумулятора машину складно завести з першого підходу. Завжди знайдеться добрий водій іншого авто, який бажає надати допомогу. Можна здійснити роздачу пускового струму між двома автомобілями, а забезпечити це здатні пускові дроти з «крабами», що підключаються до акумулятора.

І нарешті, найбільш знайомою і незамінною річчю в арсеналі водія повинен стати буксирувальний трос. Завдяки йому можна транспортувати машину до місця ремонту. Не обов'язково возити його виключно для своїх потреб. Може виникнути необхідність виручити інших водіїв і дотягнути їх до найближчого СТО.

Вибираючи пристосування для ремонту автомобіля, варто звертати увагу на технічні характеристики і властивості. Підйомні пристрої бажано вибирати, виходячи зі зручності і ваги, яку вони можуть підняти.

Пускові дроти повинні бути ізольовані шаром діелектрика, оскільки струми відрізняються високою потужністю.

З питань щодо товару звертайтеся в контакт-центр інтернет-магазину.