Компресори
Компресори - Відгуки
Акумулювання та порційна подача стисненого повітря
Розвиток промисловості дало можливість, поряд з електроінструментами, вдосконалюватися пневмоінструментам. Джерелом живлення моделей виступає стиснене повітря. Пневмоінструмент широко застосовується у виробництві, будівництві, автосервісі та побуті. Він не поступається за показниками потужності і продуктивності електроінструменту. Серцем пневматичного інструменту можна сміливо назвати компресор.
Так, компресор - пристрій, акумулює повітря під високим тиском і передає його в якості рушійної енергії. З такою установкою Ви значно розширите спектр можливостей у фарбувальних або ремонтних роботах. Усе обладнання поділяється на типи залежно від принципу акумулювання:
- Поршневі;
- Гвинтові;
- Спіральні.
Зупинимося детальніше: в поршневих стиснення здійснюється поршнем, гвинтові нагнітають тиск гвинтовими роторами, спіральні - генерують високий тиск спіраллю.
За типом наповнення поділяються на масляні та безмасляні. Масляні моделі використовують масло для змащування тертьових деталей і створюють менший рівень шуму під час дії. Ідеально підходять для використання з пневматичними шуруповертами, гайковертами, відбійними молотками. Разом із повітрям подають частинки мастила, яке сприятливо впливає на експлуатований інструмент і подовжує їхній ресурс. Для продувки і фарбування поверхонь рекомендується не використовувати. Безмасляні - діють за методом сухого стиснення. Потрапляння мастила до шланга в таких моделях відсутня. Використовується з усіма видами пневмоінструмента, в тому числі фарбопультами, пістолетами для продувки і накачування автошин.
Привід компресора - вибір професіоналів
За типом приводу агрегати бувають:
- Ремінної дії;
- Прямої дії.
В установок із прямим приводом двигун безпосередньо передає обертання нагнітаючої частини. Відмітним атрибутом обладнання можна зазначити його малу вагу та габарити. Для тривалої експлуатації не підходить через швидке нагрівання. Вимагає перерв для відновлення своєї працездатності.
Ремінний привід - передає крутний момент на шків, з'єднаний із нагнітаючим пристосуванням шляхом ремінцевої передачі. Такі агрегати тихіші та час безперервної роботи у них довший, мають більшу продуктивність і можуть використовуватися в якості силової установки на виробництві.
Варто зазначити, компресори високого тиску часто використовують для живлення автоматизованих ліній обладнання. Чим відрізняються побутові від професійних моделей? До побутового класу апаратів відносяться накопичувачі місткістю до 50 літрів. Цього достатньо для підкачки коліс автомобіля чи фарбування невеликої конструкції. Професійні - вміщують 100 літрів і більше. Такого об'єму вистачить, щоб забезпечити невеликий цех або майстерню.
Особливості і відмінності компресорів
На яких технічних характеристиках варто зупинитися перед здійсненням покупки?
Здійснюючи покупку для періодичної роботи у гаражі або на вулиці - краще придбати агрегат із прямим приводом і накопичувачем ємністю до 50 літрів. Для проведення фарбувальних робіт потрібно пам'ятати, що чистота повітря без домішок мастила можлива в нагнітаючих установках безмасляного виду. Для потреб виробництва цілком підійде компресор ремінного типу, призначений для тривалої експлуатації без відключення. Ремінна передача не перегрівається під час дії, а при виході її з ладу - інші деталі агрегату залишаються непошкодженими. Необхідний обсяг ресивера повинен бути не менше 100 л. Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся до наших фахівців, і вони з радістю допоможуть розібратися в них.
Актуальні ціни на компресори - Грудень 2023
Товар | Цена |
Компресор повітряний Vitals GK50.j65v2-8a | 11434 грн |
Компресор безмасляний Vitals Professional SKB12.t632-8a | 6160 грн |
Компресор повітряний Vitals Master GK55.t48-8a | 6913 грн |
Компресор NOWA KBN 220-50 | 4524 грн |
Компресор WERK BM-2Т24N | 4147 грн |
Найпопулярніші запитання про компресори
Компресори яких брендів представлені в магазині Romb.ua?
Які найпопулярніші?
У нашому інтернет-магазині найбільш популярні компресори в цьому році - Компресор повітряний Vitals GK50.j65v2-8a, Компресор безмасляний Vitals Professional SKB12.t632-8a і Компресор повітряний Vitals Master GK55.t48-8a.
В яку ціну можна купити компресори?
На Romb.ua великий вибір і ви можете купити компресори від 4068 грн до 273900 грн.
Найактуальніші 2023 року?
Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Компресори" до важливих новинок ми б віднесли - Компресор безмасляний Metabo 601532000 Basic 250, Компресор Metabo 601534000 Basic 250-50W, Компресор WERK BM-2T50N.