Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Електромонтажний інструмет

Інструменти для виконання електромонтажних робіт

Приступаючи до роботи з електроустановками, варто озброїтися відповідними інструментами, завдяки яким ми оптимізуємо робочий час, всі роботи будуть виконані професійно, а сама робота буде суцільним задоволенням, а не мукою.

У разі електромонтажних робіт, а також у разі інших будівельних робіт всі роботи можна розділити на етапи. Кожен етап складається з певних дій, і це пов'язано з потребою в певних інструментах. «Комплект» електромонтера-слюсаря можна розділити на три групи:

Інструменти, необхідні для «брудних» робіт, тобто пов'язаних з прокладанням кабелів, водопропускних труб, установкою розподільних щитів / коробок

 • рулетка - широко відома, як правило, як ви, напевно, знаєте, це один з найпопулярніших вимірювальних інструментів. Існують різні міри довжини, наприклад 1 м або кратні 1 м. У електроустановках ми використовуємо його для позначення точок світлових і розеток, місць введення кабелів і т. д.
 • монтажний олівець - це базовий інструмент для нанесення відміток на раніше позначених точках.
 • лазерний промінь зі штативом - прилад для визначення горизонтальної, вертикальної і похилій площин.
 • Ударная дрель SDS - це інструмент, без якого ми навіть не займаємося установкою. Він нам знадобиться для свердління отворів під монтажні коробки і отворів під монтажні кронштейни. Викувати отвір для комутації станцій або зробити кабельний ввід також неможливо без перфоратора. Тому завершуючи збірку інструментів, почніть з пристойного свердла.
 • аксесуари для перфоратора - сама дриль не принесе нам ніякої користі, якщо у нас немає для неї відповідних інструментів. Основними з них, звичайно ж, є свердла по бетону, долота і кільцева пила.
 • молоток
 • акумуляторна викрутка - пристрій, що має широкий спектр застосування (звичайно, в залежності від того, який ви купуєте). Основним параметром викрутки є її потужність, яка визначається напругою акумулятора від 3,6 В (загвинчування шаф, дрібні складальні роботи) до 18 В (професійні монтажні роботи, свердління отворів в стінах, дереві, листах). Тому, купуючи викрутку, ви повинні знати, для чого вона буде використовуватися, щоб вибрати найбільш оптимальне обладнання для ваших потреб (наприклад, з точки зору витрат).

Інструменти, необхідні для «білої» збірки, тобто для робіт, пов'язаних зі складанням обладнання, постановкою щита на охорону або, наприклад, складанням освітлювальних приладів

 • електрична пробірка / електричний тестер - основний інструмент, який використовується для перевірки наявності напруги в електричному ланцюзі. Неонова лампа (лампа) в пробірці загориться, коли кінчик викрутки стосується, наприклад, токоведущего дроти, при цьому торкаючись пальцем кінця пробірки (ковпачка).
 • ізоляційна стрічка / ізоляція - використовується, наприклад, для ремонту проводів, кабелів та ін. Ізоляція пошкоджених фазних проводів від інших проводів, навколишнього середовища; захист кінців кабелю від пошкоджень і вологи.
 • викрутки, набір електричних викруток - для чого потрібні викрутки - все знають. Єдине, що я хотів відзначити, це використання викруток з ізоляцією до 1000В для електромонтажних робіт. Не забудьте перевірити стан ізоляції викрутки - це ізоляція, яка захищає вас від ураження електричним струмом. Якщо ви помітили, що вона пошкоджена, таку викрутку краще відразу викинути.
 • набір ножів - ножі, показані на малюнку, використовуються в першу чергу для зняття ізоляції з кабелів і електричних проводів.
 • автоматичний інструмент для зняття ізоляції / пристрій для зняття ізоляції - використовується для зняття ізоляції з одно-, багатожильних і багатожильних кабелів з пластмасовою, гумової і тефлоновим ізоляцією.
 • пристрій для зняття ізоляції з плоских кабелів - професійний автомат (пристрій для зняття ізоляції) для зняття зовнішньої і внутрішньої ізоляції ПВХ і гуми з плоских (прихованих) кабелів. Найголовніша особливість цього пристрою в тому, що при знятті зовнішньої ізоляції ми не такі внутрішню ізоляцію, що досить часто буває в разі класичної ізоляції за допомогою різних типів ножів.
 • кусачки - як випливає з назви, інструменти використовуються для різання одножильних і багатожильних кабелів, як мідних, так і алюмінієвих.
 • кліщі ізольовані - плоскогубці прямі і гнуті поздовжні. Вони нам дуже знадобляться при підключенні кабелів і проводів в комутаційних станціях і коробках. Завдяки ізоляції до 1000 В вони дозволяють працювати під напругою.
 • бокорізи - використовуються для точної різки решт кабелів і проводів.
 • плоскогубці - універсальний багатозадачність інструмент, в електротехніці ми використовуємо їх в основному для захоплення, гнуття та згинання мідних і алюмінієвих кабелів.
 • кабельні преси - для опресовування кільцевих, гільзових і сполучних наконечників.

Набір вимірювальних інструментів

 • електрична пробірка / електротестер - універсальність пробірки також дозволяє віднести її до групи вимірювальних приладів.
 • індикатор напруги - пристрій швидко генерує чіткі звукові і фізичні сигнали на основі вимірів напруги.
 • цифровий мультиметр - універсальний вимірювальний прилад, завдяки якому ми можемо вимірювати струми, напруги, опір, цілісність ланцюга, а іноді і температуру навколишнього середовища.
 • цифровий детектор - пристрій, яке виявляє сталеві і дерев'яні конструкції під шаром штукатурки, а також силові кабелі під напругою.
 • вимірювач параметрів електроустановки.

Де купити Інструменти для виконання електромонтажних робіт в Україні?

Хороший Інструмент для виконання електромонтажних робіт можна купити, оформивши замовлення прямо на сайті. А також з будь-яких питань звертайтеся в колл-центр Ромба, в робочі години за вказаним номером телефону, вам допоможуть з вибором і підберуть швидкий сервіс доставки по всій Україні.

Робіть покупки з комфортом в магазині Ромб, купуючи товар за доступною ціною і будьте впевнені в якості та надійності куплених виробів.