Баннер честные скидки

Ключі


Ключi та їх роль у сучасному мирі

Металеві споруди відрізняються міцністю. Їх невід'ємна частина - з'єднання. Болт і гайка - відома формула впевненостів надійності кріплення, стяжки або збірки. Різноманітність різьбових кріплень забезпечує всі конструкторські забаганки, а достатнiсь різновидів гайкових ключів дозволяє з упевненістю використовувати весь цей арсенал за призначенням. Досвідчений автомобільний майстер володіє широким розмаїттям даних інструментів, що дозволяє йому впоратися із заміною масляних фільтрів, перебрати двиун до болтика, відремонтувати трансмісію, поміняти колеса і виконати інші завдання по ремонту техніки.

Давайте ближче познайомимося з особливостями, і функціональними відмінностями ключів. Модельний ряд можна розділити на наступні види:

  • Ріжкові;
  • Накидні;
  • Комбіновані;
  • Торцеві;
  • Розвідні;
  • Трищiтковi;
  • Спеціалізовані.

Ріжковий ключ є одним з найбільш впізнаваних представників. Він має вигляд металевої планки з фіксованою шириною губок на кінцях. Класичним прийнято вважати наступний варіант виконання: відмінні одна від одної за розміром головки з обох сторін рукоятки, що дозволяє застосовувати цей інструмент для різних гайок.

Ось, по якій губки захоплюють шліци, трохи відхилена від загального напрямку рукоятки. Це створює зручність при роботі у вузьких і важкодоступних місцях.

Накидний ключ має округлу форму головки з насіченими шлiцами всередині. Чим більше кількість насічок - тим вище функціонал і можливості інструменту. Найоптимальнішим вважається використання дванадцятигранного наконечника. Він рівномірно розподіляє навантаження під час загвинчування всіх різновидів з'єднань. Накидні ключі можуть бути додатково оснащені трищiтковим механізмом, що дає можливість не перекидати головку оснастки під час роботи.

Комбіновані ключі поєднують в собі конструкцію рiжкових і накидних. Об'єднавши їх розробники дали можливість вибору необхідного типу по ситуації. Наконечники, розташовані на різних кінцях, мають однаковий зазор.

Торцевий ключ має отвір з шліцами, точно збігається з обрисами кріплення. Йому немає рівних при ремонті автомобіля і мототехніки. Відкручувати потаємні болти - його спеціалізація. Даний вид буває з прямим, зігнутим і поворотним виконанням наконечника, що дає можливість легко приймати потрібне положення при роботі. До цієї категорії також відносять інструмент трубчастої конструкції, краї якого сформовані під захоплення гайки. Зручність забезпечується спеціальним отвором під вставку прутка або арматури, що гарантовано забезпечить посилену затяжку.

Розвідний ключ оснащений функцією регулювання ширини обхвату і замінить цілий набір комбінованих побратимів. На противагу нерегульованим прототипам, робочі губки даної оснастки набагато товщі, що дещо обмежує його потенціал. Варто враховувати, що виставляння необхідного зазору займає час. Така модель ідеально підходить для нерегулярної побутової експлуатації.

Трищiтковi ключі не потрібно перекидати при крученні. Можуть бути як з зафіксованими, так і зі змінними головками. Другий тип універсальний і гарантує підбір оснащення необхідної величини. Вмонтований перемикач обертання дозволить виконувати рух як по, так і проти годинникової стрілки.

До спеціальних ключів відносяться динамометричні, газові, ударні, розрізні. Їх призначення - це рішення специфічних завдань. Використовується працівниками майстерень і сервісних служб.

Основні критерії вибору ключів

Перш за все необхідно визначитися з типом і величиною болтових кріплень. Для домашнього користування підійде як розвідний ключ, так і зі змінними торцевими головками. Це значно заощадить простір в коморі. Професіоналам, що працюють з різноманітними крiпленнями кожен день, доцільно мати набір різних за конфігурацією і розмірами інструментів. У багажнику автомобіля незамінним буде балонний ключ. Для моторного човна і велосипеда найбільш прийнятним варіантом стане ключ сімейного типу.

Хороший інструмент виготовляється із сталевого сплаву з якісним корозійностійким покриттям. Рукоятки можуть бути обгумовані, що доповнює комфорт при використанні.

В інтернет-магазині Romb Надано величезний асортимент ключів. Якщо залишилися питання звертайтеся на гарячу лінію, і наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на них.

Актуальні ціни на ключі - Квітень 2021

ТоварЦена
Ключ трубний Tolsen 10237 900 м990  грн
Ключ трубний важільний Gross 15623615  грн
Набір інструменту no name 134471514  грн
Кардан ударний Stels 13978 1/2``216  грн
Ключ комбінований GROSS 14857 19 мм293  грн

Найпопулярніші запитання про ключі

Ключі яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені ключі від кращих світових виробників, серед яких: . У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні ключі в цьому році - Ключ трубний Tolsen 10237 900 м, Ключ трубний важільний Gross 15623 і Набір інструменту no name 13447.

В яку ціну можна купити ключі?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити ключі від 3  грн до 37700  грн.

Найактуальніші 2021 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Ключі" до важливих новинок ми б віднесли - Ключ-хрест балонний MTX PROFESSIONAL 14245, Ключ балонний двосторонній MTX 14295, Ключ-хрест балонний MTX PROFESSIONAL 14244.