Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Ключі


Ключi та їх роль у сучасному мирі

Металеві споруди відрізняються міцністю. Їх невід'ємна частина - з'єднання. Болт і гайка - відома формула впевненостів надійності кріплення, стяжки або збірки. Різноманітність різьбових кріплень забезпечує всі конструкторські забаганки, а достатнiсь різновидів гайкових ключів дозволяє з упевненістю використовувати весь цей арсенал за призначенням. Досвідчений автомобільний майстер володіє широким розмаїттям даних інструментів, що дозволяє йому впоратися із заміною масляних фільтрів, перебрати двиун до болтика, відремонтувати трансмісію, поміняти колеса і виконати інші завдання по ремонту техніки.

Давайте ближче познайомимося з особливостями, і функціональними відмінностями ключів. Модельний ряд можна розділити на наступні види:

  • Ріжкові;
  • Накидні;
  • Комбіновані;
  • Торцеві;
  • Розвідні;
  • Трищiтковi;
  • Спеціалізовані.

Ріжковий ключ є одним з найбільш впізнаваних представників. Він має вигляд металевої планки з фіксованою шириною губок на кінцях. Класичним прийнято вважати наступний варіант виконання: відмінні одна від одної за розміром головки з обох сторін рукоятки, що дозволяє застосовувати цей інструмент для різних гайок.

Ось, по якій губки захоплюють шліци, трохи відхилена від загального напрямку рукоятки. Це створює зручність при роботі у вузьких і важкодоступних місцях.

Накидний ключ має округлу форму головки з насіченими шлiцами всередині. Чим більше кількість насічок - тим вище функціонал і можливості інструменту. Найоптимальнішим вважається використання дванадцятигранного наконечника. Він рівномірно розподіляє навантаження під час загвинчування всіх різновидів з'єднань. Накидні ключі можуть бути додатково оснащені трищiтковим механізмом, що дає можливість не перекидати головку оснастки під час роботи.

Комбіновані ключі поєднують в собі конструкцію рiжкових і накидних. Об'єднавши їх розробники дали можливість вибору необхідного типу по ситуації. Наконечники, розташовані на різних кінцях, мають однаковий зазор.

Торцевий ключ має отвір з шліцами, точно збігається з обрисами кріплення. Йому немає рівних при ремонті автомобіля і мототехніки. Відкручувати потаємні болти - його спеціалізація. Даний вид буває з прямим, зігнутим і поворотним виконанням наконечника, що дає можливість легко приймати потрібне положення при роботі. До цієї категорії також відносять інструмент трубчастої конструкції, краї якого сформовані під захоплення гайки. Зручність забезпечується спеціальним отвором під вставку прутка або арматури, що гарантовано забезпечить посилену затяжку.

Розвідний ключ оснащений функцією регулювання ширини обхвату і замінить цілий набір комбінованих побратимів. На противагу нерегульованим прототипам, робочі губки даної оснастки набагато товщі, що дещо обмежує його потенціал. Варто враховувати, що виставляння необхідного зазору займає час. Така модель ідеально підходить для нерегулярної побутової експлуатації.

Трищiтковi ключі не потрібно перекидати при крученні. Можуть бути як з зафіксованими, так і зі змінними головками. Другий тип універсальний і гарантує підбір оснащення необхідної величини. Вмонтований перемикач обертання дозволить виконувати рух як по, так і проти годинникової стрілки.

До спеціальних ключів відносяться динамометричні, газові, ударні, розрізні. Їх призначення - це рішення специфічних завдань. Використовується працівниками майстерень і сервісних служб.

Основні критерії вибору ключів

Перш за все необхідно визначитися з типом і величиною болтових кріплень. Для домашнього користування підійде як розвідний ключ, так і зі змінними торцевими головками. Це значно заощадить простір в коморі. Професіоналам, що працюють з різноманітними крiпленнями кожен день, доцільно мати набір різних за конфігурацією і розмірами інструментів. У багажнику автомобіля незамінним буде балонний ключ. Для моторного човна і велосипеда найбільш прийнятним варіантом стане ключ сімейного типу.

Хороший інструмент виготовляється із сталевого сплаву з якісним корозійностійким покриттям. Рукоятки можуть бути обгумовані, що доповнює комфорт при використанні.

В інтернет-магазині Romb Надано величезний асортимент ключів. Якщо залишилися питання звертайтеся на гарячу лінію, і наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на них.