Бензорізи
Найпотужніший вид бензинового інструменту
Застосування бензинового двигуна в інструментах не новина. Універсальність, висока потужність і продуктивність - візитна картка бензомоторов. Саме такі вимоги висуває потужне ріжуче будівельне обладнання до джерела живлення. Погодьтеся, впоратися з різкою бетону, каменю або асфальту задача не проста, і необхідно володіти високим потенціалом потужності. Така задача до снаги бензорезам - тип інструменту, що працює від двигуна внутрішнього згоряння та здійснює різання бетону, асфальту, каменю, армованих перекриттів, металу. Позначений бензоагрегат знайшов застосування в:
- Дорожніх роботах;
- Рятувальних операціях;
- Будівництві.
Принцип дії та конструктивні особливості бензорізів
Конструктивно, бензоріз складається з корпусу, ручок, двигуна, ланцюгової передачі і ріжучого диска.
Більшість моделей оснащені пластиковим корпусом з зміцнюючими металевими вставками. Ручки виготовляють з металу і надають їм спеціальну форму, що забезпечує комфортну роботу бензоинструментом.
Бензоагрегаты оснащуються двотактними бензиновими моторами. Робоча суміш, що заливається в паливний бак, складається з бензину та олії у співвідношенні 25:1. Застосоване активне повітряне охолодження дозволяє двигуну зберігати працездатність під дією високих навантажень. Бензообладнання приводиться в дію ручним стартером. Після цього, через ланцюгову передачу, передається рух від двигуна до різального диску.
До переваг ланцюгової передачі варто віднести міцність, надійність, можливість роботи під високими навантаженнями. Не рекомендується різко занурювати диск в твердий матеріал на високих обертах, це призведе до розтягування і сильного зносу ланцюга.
Особливості та види різання бензорізом
Робота бензорізом передбачає використовувати різні типи ріжучих дисків з напиленням, призначених для різання бетону або металу.
Різка бензорізом матеріалів супроводжується великою кількістю пилу та іскор. Обладнання, в залежності від моделі, може виконувати сухе або мокре різання.
Суха різка передбачає використання повітряних потоків для охолодження диска і матеріалу під час роботи. Періодично різальному елементу доводиться давати остигати, зупиняючи процес різання на деякий час. Під час різання створюється велика хмара пилу, оседающее поруч з місцем різання і завдає шкоди органів дихання оператора.
Метод мокрого різання використовується у більш продуктивних і потужних бензорезах. Принцип полягає в підведенні до захисного кожуха спеціального гнучкого шланга, що подає рідину на поверхню диска і матеріалу. Це допомагає осадити пил, іскри що вилітають, і істотно знизити навантаження на пиляльний диск.
Для порізки суцільнометалевих литих і катаних виробів застосовуються спеціальні бензорізи по металу - рельсорезы. Вони експлуатуються при прокладанні залізничного полотна та встановлення металевого каркаса.
Додатково в комплекті до бензорезів можуть поставлятися спеціальні рами, дозволяючі встановити на себе обладнання і перетворити його в верстат для різання плитки та виробів з бетону.
Сподіваємося, що надана інформація допоможе Вам визначитися з вибором серед розмаїття товарів, що перебувають в інтернет-магазині Romb. По існуючим питанням звертайтесь на гарячу лінію, і наші фахівці з радістю дадуть відповіді на них.
Актуальні ціни на бензорізи - Грудень 2023
Товар | Цена |
Бензоріз Husqvarna K 1270 (9679788-01К) | 0 грн |
Нарізчик швів бензиновийEnerSol ECC-180L 9.6 кВт | 40599 грн |
Нарізчик швів бензиновий EnerSol ECC-110L 6 кВт | 32799 грн |
Бензоріз SOLO 881-14_iLube | 57809 грн |
Бензоріз SOLO 879-14 | 0 грн |