Затиральні машини
Ідеальна площина бетонних підлог
Будівництво торгових, виробничих і стоянкових майданчиків - справа відповідальна, що висуває до якості підлог особливі вимоги. Для усунення нерівностей і створення ідеально гладенької поверхні, після покриття території бетонною сумішшю, застосовується спеціалізоване обладнання. Сучасний ринок представляє широкий асортимент пристроїв, що дозволяють виконати зачистку стяжки. Далі в статті мова піде саме про такі агрегати.
Отже, затиральна машина - це пристрій, призначений для виконання будівельних завдань по затиранню бетонних покриттів металевими лопатями. Апарат складається з трьох основних деталей:
- Рама;
- Двигун;
- Насадка.
Рама виконана з міцного металу. Апарат оснащується електродвигуном, або двигуном внутрішнього згоряння. Насадка, або ротор, виготовлена у вигляді вертолітних лопатей, обертання яких забезпечує виконання затирочної процесу.
Застосування і особливості затирочних машин
Робота даного обладнання заснована на вирівнюванні стяжки в процесі застигання. Приведені в рух дією двигуна лопаті, обертаючись, прибирають всі дефекти, утворені в процесі заливки. Завдання по вирівнюванню підлоги вирішується в кілька етапів. Спочатку застосовують спеціальний диск і здійснюють рух на першій швидкості. Наступний етап обробки виконується лопатями на максимальній швидкості. За підсумком виходить бездоганно рівне і гладке покриття бетонної стяжки. При виборі апарату для затирання, необхідно враховувати показники:
- Кількість роторів;
- Кількість і розмір лопатей;
- Діаметр диска;
- Тип двигуна;
- Розмір території обробки.
Затирочні машини підрозділяються на двохроторннім і однороторні. Перші створені для невеликих будівельних ділянок, площа яких не перевищує 500 кв.м. Встановлюється один діючий механізм: коло або лопаті. Координація однороторного пристрою здійснюється за допомогою рами. Повертаючи її, оператор управляє напрямком агрегату. Двохроторне обладнання використовує насадки діаметром від 600 до 1200 мм. Такі моделі засновані на саморушному принципі. Управління відбувається з крісла оператора, яке встановлене нагорі роторів. Доречно експлуатувати такі моделі для оброблюваних зон площею понад 600 кв.м.
Для здійснення попередньої обробки встановлюють коло. Для електромоделей найбільший діаметр насадки - 980мм, а бензомоделі комплектуються колами, починаючи від 900мм.
Розмір встановлюваних крил становить 300-1200мм і залежить від виду устаткування, що експлуатується.
За типом двигуна легко визначити призначення техніки. Популярністю користуються ті, що обладнані електромоторами і бензодвигунами. Електромоделі володіють меншою потужністю і залежать від електромережі. Вони ідеально підходять при використанні на закритих ділянках або в приміщеннях. Бензинова і дизельна техніка виділяється великою потужністю. Бензомоделі з легкістю зроблять обробку габаритних ділянок і експлуатуються виключно на відкритих територіях, або в добре провітрюваних приміщеннях.
Від габаритів території, що піддається обробці, залежить вид застосовуваного агрегату. Двохроторнні бензоагрегати справляються з поставленими завданнями в найкоротші терміни, проте їх використання не доцільно на малих площах.
При дотриманні правил експлуатації, затиральна машина здатна пропрацювати до 12 годин без зупинок. Інтернет-магазин Romb представляє різноманітну лінійку вибору і бензинових, і електричних моделей. Якщо залишилися питання звертайтеся на гарячу лінію, і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них.
Актуальні ціни на затиральні машини - Жовтень 2023
Товар | Цена |
Машина затиральна Biedronka ZB60K | 43578 грн |
Затиральна машина Masalta MT24-2 | 41826 грн |
Уцiнка: Машина затиральна Vitals Master PT-60L | 12422 грн |
Затиральна машина Hyundai HPT 100 | 28091 грн |
Машина затиральна Vitals Master PT-60L | 30561 грн |