Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Навісне обладнання


Техніка з навісним обладнанням для сільськогосподарських та інших робіт

Обробка грунту - це копітка і складна частина життєдіяльності людини. З давніх часів це складне заняття вимагало особливого ставлення. З розвитком суспільства змінювався підхід до виконання робіт на землі і сьогодні існує велика безліч обладнання, що забезпечує механізовану обробку грунту. Найпоширенішими і ефективними діячами-помічниками фермерів стали трактори, різновиди модельного ряду яких складно перелічити. Можливості трактора безпосередньо залежать від навісного обладнання. Добре оснащення дозволить зробити такий агрегат, який здатний замінити цілий ряд сільськогосподарської техніки, бурових і будівельних машин. Різновиди навісного обладнання для тракторів бувають:

  • Плуги:
  • Дискові борони;
  • Картоплесажателі;
  • Граблі;
  • Обприскувачі;
  • Картоплевикопувачі.

Підготувати ґрунт і забезпечити ретельне орання допоможе навісний плуг. Цей інструмент виконає оранку на глибину 20-25 см, і при необхідності дозволить відрегулювати цей параметр. Ширину можна підібрати залежно від оброблюваної території і потужності трактора, вона буває 2,5 - 6 м. Більш модернізовані версії плугів - це чотирьохкорпусні. Основна їх відмінність - оброблювана глибина.

Передпосадові роботи зручно проводити використовуючи дискові борони. Обладнання значно полегшить посадку врожаю. Борони здатні охопити площу від метра до трьох. Вага їх 200-650 кілограм. Кількість різна, боронити грунт на глибину до 15 сантиметрів.

Картоплесаджателі спроектовані таким чином, що не завдають шкоди посадовій картоплі, швидко і легко здійснюючи її посадку. Така оснастка важить приблизно 180 кг, трактор з потужністю від 24 кінських сил впорається з ним.

Граблі для ворошіння бувають від півтора до трьох метрів шириною. Їх вага складає від 20 до 60 кілограм. Здійснять швидкий і якісний догляд за підростаючими культурами.

Навісним обприскувачем можна обладнати будь міні-трактор. Постачає ділянку водою зі швидкістю 120 л/хв, покриваючи їй 12-14 метрову площа.

Викопає картоплю картоплекопач зі швидкістю 0,5-20 м/ч. Пристрою спроектовані таким чином, щоб не завдати шкоди коренеплоду. По ходу збирання врожаю відбувається очищення врожаю від землі і гички.

Навісне обладнання на міні-трактор

Оснащення бульдозерний відвал має різні призначення - прибирати сніг, будівельне сміття. У комунальних цілях використовується з роторними щітками і шнеками.

Таким пристроєм, як навісний екскаватор риють котловани і прокладають комунікації. Незважаючи на вбудований гідророзподільник, обладнання вимагає триточкового навішування, яка на деяких тракторах відсутній.

Не рідко міні-трактор задіяний у роботах на складі. Для цих цілей спроектований КУН. Слід пам'ятати, що міні-трактор має невелику вагу. Виконуючи роботи фронтальним навантажувачем швидше за все знадобиться противагу.

Навісне обладнання на міні-трактор, мотоблок або звичайний трактор - це відмінне додаток, що дозволить впоратися з цілим рядом сільськогосподарських робіт, навантаженням на складі, прибиранням снігу та будівельного сміття. Залишилися питання - звертайтесь на гарячу лінію, і наші фахівці з радістю дадуть відповіді на них.