Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Спеціальні верстати

View as Grid List

5 Товарів

на сторінці
 1. Токарний верстат по дереву Einhell TC-WW 1000/1
  Код: 000121460
  В наявності
  8670  грн
  Кількість фаз:  1
  Кількість фаз 1
  Код: 000121460
View as Grid List

5 Товарів

на сторінці

Спеціалізовні верстати

Промислові машини сьогодні є основою розвитку будь-якого сучасного підприємства, тому ми пропонуємо спеціалізовані верстати: складальні машини, транспортні системи.

У кожної компанії є перешкоди, які, якщо їх не виявити і не усунути, обмежують здатність приймати успішні бізнес-рішення. Саме для цього і створені спеціалізовані верстати, які, які дозволять оптимізувати спільну робочу середу.

У виробничому середовищі одно-функціональні машини замінюються універсальним обладнанням, що охоплює весь виробничий процес.

Революція в технологіях

Спеціалізоване виробниче обладнання - краще і швидше.

У виробничому середовищі одно-функціональні машини замінюються обладнанням «все в одному», яке охоплює весь виробничий процес. Адже, щоб отримати більше замовлень, виробникам необхідно використовувати більш широко-спеціалізовані машини, ніж їх конкуренти.

Промислове обладнання компанії допомагає зробити більш якісні продукти, щоб залучити більше клієнтів і більш оперативно реагувати на постійно мінливі вимоги ринку.

Устаткування майстерні - інструменти і машини, необхідні для роботи майстерні

Наша категорія - спеціалізоване обладнання для майстерень підготовлена ​​для власників усіх видів майстерень (включаючи ремісничі і автомобільні) і великих заводів, яким потрібне відповідне обладнання. Оснащення майстерні буде включати всі пристрої, характерні для цієї галузі.

Які є спеціальні верстати?

 • - Складальні машини для спеціальних завдань - в т.ч. для збірки гумових шлангів
 • - Машини для точної різки гумових шлангів
 • - Спеціальні машини - для збирання пластикових кабелів
 • - Спеціальні зварювальні позиціонери для позиціонування обробних вузлів гірничих машин
 • - Складальні машини для обгортання абразивних дисків
 • - Пристрої для транспортування скла
 • - Спеціальні конвеєри
 • - Спеціальні мобільні стелажі
 • - Машини для виробництва армованих кабелів
 • - Машини для подачі порожніх піддонів

Спеціалізовані машини, в залежності від конкретного верстата, можуть бути оснащені промисловими роботами, зокрема роботами-збирачами. У функціонал спеціалізованих машин є такі, які виконують аналогічні функції, такі як станції роботизованою різання, станції роботизованою зварювання або роботи-палетоукладчікі - в залежності від специфікації процесу така спеціалізована машина або спеціально підготовлена ​​лінія, яка реалізує процес автоматизації виробництва, може краще відповідати специфіці завдання або дешевше промислового робота, використовуваного для аналогічної задачі.

Де купити спеціалізовні верстати в Україні?

Хороші спеціалізовні верстати можна купити, оформивши замовлення прямо на сайті. А також з будь-яких питань звертайтеся в колл-центр Ромба, в робочі години за вказаним номером телефону, вам допоможуть з вибором і підберуть швидкий сервіс доставки по всій Україні.

Робіть покупки з комфортом в магазині Ромб, купуючи товар за доступною ціною і будьте впевнені в якості та надійності куплених виробів.

Актуальні ціни на спеціальні верстати - Липень 2024

Товар Цена
Токарний верстат по дереву Einhell TC-WW 1000/1 8670  грн
Токарний станок Scheppach DM600VARIO 4745  грн
Токарний верстат Einhell TC-WW 1000 (4312105) 0  грн
Ланцюговий пазоріз Makita 7104L 155мм 42387  грн
Ланцюговий пазоріз Makita KC100 100мм 55855  грн

Найпопулярніші запитання про спеціальні верстати

Спеціальні верстати яких брендів представлені в магазині Romb.ua?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені спеціальні верстати від кращих світових виробників, серед яких: Einhell, Makita, Scheppach. У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні спеціальні верстати в цьому році - Токарний верстат по дереву Einhell TC-WW 1000/1, Токарний станок Scheppach DM600VARIO і Токарний верстат Einhell TC-WW 1000 (4312105).

В яку ціну можна купити спеціальні верстати?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити спеціальні верстати від 4745  грн до 55855  грн.

Найактуальніші 2024 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Спеціальні верстати" до важливих новинок ми б віднесли - Ланцюговий пазоріз Makita KC100 100мм, Ланцюговий пазоріз Makita 7104L 155мм, Токарний верстат по дереву Einhell TC-WW 1000/1.