Фарборозпилювачі
Купити фарбу для справи чи просто так?
Затіяли ремонт або просто надумали оновити зовнішній вигляд будівель? Вірним помічником стане фарборозпилювач - перетворить любителя на професіонала. Порівняно з пензликами економить до 50% малярного матеріалу. Виконає забарвлення стіни, огорожі або гаража рівномірно, без зайвих мазків і патьоків. Автоматичний фарборозпилювач ідеально і легко забарвити рельєфні об'єкти. Виконуючи фарбування, він збереже фактурні лінії контуру і повноцінно профарбує всю поверхню, запобігаючи патьокам. Лакування поверхонь для такого інструмента - зовсім легко. Професійний маляр, орудуючи пензликом або валиком, не зможе досягти результатів, які вдаються з фарбопультом.
Типи фарбопультів та їх особливості
Сучасний ринок пропонує величезний асортимент інструментів. Розглянемо типи запропонованих варіантів:
- Електричні;
- Пневматичні;
- Ручні.
Електричні, або безповітряні фарборозпилювачі виконують роботу без використання стисненого повітря. Приводиться в дію електрофарборозпилювач напругою 220В. Двигун в 300 Вт забезпечує продуктивність до 250 кв. м/год. Пневматичні працюють, базуючись на системі низького тиску і великого обсягу розпилювання. Їх продуктивність розсіювання фарби складає до 400 квадратних м/год., шпаклівки - до 90 квадратних м/год., лаку - до 50 квадратних м/год. Номінал 3-4 бар забезпечує найпродуктивніше фарбування з рівнем якості суперклас. Пневмофарборозпилювачі часто купуюсь під час будівництва. Пневматичні моделі належать до категорії професійного інструменту і мають коефіцієнтом корисної дії 65%. Ручний різновиди являють собою ємність, до якої кріпиться рукав з насосом. На кінці рукава розташовується сопло, яке виконує розсіювання. Продуктивність ручних розпилювачів становить до 200 кв. м/год.
Як вибрати фарбопульт для своїх потреб
Існує кілька методів розпилення. Найефективнішим з них є - LVLP. Ця система розсіювання дозволить інструменту працювати з ККД до 85%. Решта 15% будуть створювати легкий туман, що розсіюється навколо місця роботи. Сам процес фарбування здасться легким навіть новачкові. Давайте ознайомимося з рештою класів розпилення:
- LVLP - забезпечує низький рівень атмосфер;
- RP - використовує знижений тиск, рідина за допомогою сопла виштовхується силою 7-8 бар, застосовується для розпилювання легких сумішей і лаків;
- HVLP - з високим споживанням повітря, працює від компресора, мають продуктивністю від 400 кв. м/год;
- HP - дуже швидко розсіює фарбу під дією тиску, що нагнітається компресором, рівень ККД 45% при 1,5 атм, продуктивність фарбування 200-300 кв. м/год;
- MR - використовує середній рівень атмосфер, підходить для користування масляними фарбами;
- LVMR - при середньому тиску забезпечує хорошу продуктивність, низькі вимоги висувають до агреготованих компресорів, у своєму арсеналі може використовувати масляні фарби.
Тепер з упевненістю можна сказати, що найкращі показники продуктивності й економічності мають електричні фарборозпилювачі. Моделі такого типу досить легкі й компактні. Якщо необхідне фарбування, ґрунтовка та покриття лаком поверхонь, доцільно зупинити вибір на пневматичних моделях.
В інтернет-магазині Romb представлений широкий асортимент фарборозпилювачів, якщо маєте питання щодо вибору фарбопульта, телефонуйте на гарячу лінію, і наші фахівці Вам допоможуть.
Актуальні ціни на фарборозпилювачі - Вересень 2023
Товар | Цена |
Фарбопульт Vitals Es 7060JS | 1764 грн |
Фарбопульт Bosch PFS 1000 603207000 | 4596 грн |
Фарбопульт Зенит ЗКП-750 К профі | 1980 грн |
Фарбопульт Einhell TC-SY 400 P | 1956 грн |
Фарбопульт Einhell TC-SY 700 S | 3240 грн |