Електродрилі
Інструмент, який завжди повинен бути в господарстві
Часи, коли доводилося прикладати величезну кількість зусиль щоб зробити отвір в стіні або дошці за допомогою ручного дриля, давно канули в лету. На зміну незручним механічним пристроям прийшли електричні аналоги, що дозволяють справлятися, навіть, з дуже складними завданнями. З їх допомогою можна легко лагодити мебл, вкручувати саморізи, дюбелі. Електричні дрилі знайшли широке застосування в самих різних сферах професійної діяльності - будівництві, ремонті, автомайстернях. Великий відсоток дрилів купується для побутових потреб.
Класифікація електродрилів:
- Безударні. Призначені для максимально акуратного свердління металу, дерева, пластика.
- Ударні. Гібрид перфоратора і дрилі, здатний впоратися з дуже міцними поверхнями - бетоном, каменем, цеглою.
- Міксери. Крім звичайного свердління мають функцію перемішування будівельних розчинів, сумішей.
- Перфоратори. Це не зовсім дриль, оскільки перфоратор орієнтований не на свердління, а на руйнування. Найчастіше використовуються для штробления стін.
Щоб не помилитися при виборі, та не переплатити за не потрібний функціонал, слід перед покупкою визначити, який саме потрібен дриль. Відмінностей побутового дриля від професійного дуже багато. Якщо побутова модель більш універсальна, то професійні дрилі зазвичай обмежені однією-двома функціями. Агрегати для домашнього використання більш легкі, оснащені функцією реверсу, на них встановлено хороший захист. Крім цього такі моделі мають великий гарантійний термін і знижені силові характеристики.
Основні характеристики електричного дриля.
Вибираючи дриль, який прослужить максимально довго без неполадок, варто звернути увагу на ряд технічних параметрів. До них відносяться:
- Потужність двигуна. Якщо майбутній власник не планує проводити роботи по серйозному ремонту, йому цілком вистачить безударной моделі на п'ять-шість кіловат.
- Регулювання швидкості обертання. Точне свердління вимагає максимально високого кількості оборотів, а обробка алюмінію і дерева - навпаки, низьких. В ідеалі купувати модель, оснащену можливістю управляти швидкістю.
- Типаж патрона. Найбільш надійним вважається патрон під ключ. Єдиним його недоліком є те, що зміна свердел буде відбуватися набагато повільніше, ніж у дрилів з патроном що самозатягується.
- Сила удару. Цей параметр критичний тільки для ударних дрилів і перфораторів. Чим вище вона буде, тим більшою руйнівною і дроблючою силою володіє інструмент.
- Наявність додаткових опцій. Не будучи істотно важливими, деякі з функцій будуть дуже корисні для роботи. До них відносяться реверс, додаткова рукоятка, вимірювач глибини, блокування пускової кнопки.
Власникам дрилів з регіонів, які купують дриль в Дніпрі не варто переживати з приводу обслуговування і ремонту. Практично в кожному місті країни є сервісні центри, в яких завжди є в наявності всі необхідні деталі і майстри, здатні кваліфіковано провести технічний огляд і діагностику.
Купити електродриль в Україні дуже просто. Для цього потрібно знайти в інтернет магазині найбільш підходящу модель, оформити на неї замовлення. Також можна звернутися за консультацією по телефону. У цьому випадку менеджер допоможе підібрати підходящий за функціями і характеристиками агрегат, пояснить умови гарантії і розповість умови оплати.
Актуальні ціни на електродрилі - Жовтень 2023
Товар | Цена |
Дриль Vitals-Master Et 1355HL | 1188 грн |
Дриль Vitals-Master Um1045HL | 1047 грн |
Дриль Vitals Professional Et 2105YEadk | 2919 грн |
Дриль Vitals Professional Et2850YEak | 2289 грн |
Дриль Bosch UniversalImpact 700 0.603.131.00A | 3198 грн |