Шабельні пили
Універсальний інструмент для любителів і професіоналів
Хоч шабельні пили вже давно здобули заслужену популярність на заході, на наш ринок цей зручний, універсальний інструмент заходить дуже важко. Діяльність, де раніше застосовувалася звичайнісінька ручна ножівка сьогодні може бути оптимізована, поліпшена за рахунок електроінструменту. Агрегат стає відмінним помічником в столярних майстернях, сантехнікам, покрівельникам, майстрам обробки. Правильно замінюючи полотно можна різати дерево, метал, пластик, пінобетон, камінь. З цим агрегатом легко працювати на вазі, а значить абсолютний новачок зможе впоратися з заготовками будь-якої форми - від куточка до профілю. Незважаючи на багатофункціональність, агрегат цей абсолютно не вимогливий до обслуговування і працює без неполадок максимально можливий термін.
Правильний вибір інструменту
При виборі навіть настільки простого в своєму пристрої апарату, як шабельна пила, необхідно бути дуже уважним до деталей, характеристикам.
- Тип пилки. Для дачного будівництва, невеликого ремонту, садових робіт досить буде придбати любительську модель. Вона мало чим відрізняється від своїх промислових побратимів. Її функціонал обмежений не найвищою продуктивністю і необхідністю періодично відключати двигун для охолодження. Для перерахованих вище робіт цього цілком вистачить, а вартість побутової електроножівки на порядок нижче, ніж професійної.
- Споживана потужність. Чим більше вона буде, тим швидше апарат зможе різати великі деталі і заготовки. Складно дати пораду з приводу того, якої номінальної потужності необхідно купувати апарат. Потужність позначиться на інших характеристиках, визначитися з якими простіше. Для реалізації максимального функціоналу варто орієнтуватися на наступні показники: 2,5 - 3 тисячі ходів в хвилину, довжина ходу до 32 міліметрів. Глибину різання варто підбирати індивідуально, відштовхуючись від матеріалів, з якими доведеться працювати.
- Регулятор швидкості. Його наявність допоможе зробити рез більш точним. Сучасні електроножівки оснащуються двома різними варіантами регулятора. Це може бути ручний вибір режиму і безступінчатий.
- Маятниковий хід. Після його винаходу шабельна пила стала зручнішою, так як під час реверсного ходу ріжуча частина відхиляється від лінії розрізу, за рахунок чого зменшується тертя і нагрів.
- Опорна поверхня. Такий черевик виконує функцію стабілізатора, дозволяє збільшити точність і якість розпилювання. При його наявності втома оператора буде нижче. Черевик можна переставляти в кілька положень і навіть повністю зняти в залежності від необхідності.
Купуючи шабельну пилу варто з огляду на фактор без інструментального догляду. Це прискорює процес роботи, оскільки і стабілізуючу лапку і заміну полотна можна провести без додаткових ключів і викруток.
Також, можна придбати електроножівку з додатковим оснащенням. Завдяки йому її функціонал буде вище, а отже, роботи будуть проходити швидше і краще. Варто звернути увагу на наявність:
- Запобіжної муфти;
- Захисту від перевантаження;
- Системи плавного старту;
- Захист від випадкового включення;
- Системи електрогальмування;
- Гасіння вібрацій.
Дедалі популярнішими на ринку стають менш досконалі, але дуже зручні акумуляторні моделі. Багато виробників оснащують такі шабельні пили батареями з високим потенціалом і функцією швидкої зарядки. Це дуже зручно для тих, кому часто доводиться працювати у важкодоступних місцях.
Шабельна пила купити яку в Дніпрі і по Україні можна безпосередньо через інтернет магазин, це дійсно дуже зручний і практичний агрегат. Незважаючи на те, що в комплекті з інструментом йде досить скромний набір полотен, його завжди можна досить дешево доукомплектувати в залежності від потреб.
Актуальні ціни на шабельні пили - Грудень 2023
Товар | Цена |
Пила шабельна акумуляторна Vitals Master ATz 1828 SmartLine+ | 2245 грн |
Шабельна пила Vitals Master ATz 1822Pp | 1780 грн |
Шабельна пила Vitals Master TZ 1585GNvql | 2550 грн |
Шабельна пила Tekhmann TRC-115/i20 | 2770 грн |
Шабельна пила Einhell TE-AP 18 Li - Solo (4326300) | 2940 грн |