Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Ланцюгові пили


Роботи з деревиною вимагають особливого підходу

Дерево, мабуть, найдавніший матеріал, вивчений людиною, що використовується з вигодою для себе. Вогонь, меблі, фруктовий урожай, споруда будинків та сараїв - це малий перелік умілих застосувань природних ресурсів. Технологічний прогрес подарував людям багато інструментів для побутового та промислового використання. У статті йтиметься про ланцюгові пили - пристосування, призначені виконувати роботи з розпилювання матеріалів. Складається це знаряддя з шини і ланцюга, що утворюють пильну частину, і двигуна, що відповідає за потужність і швидкість пилки. Модельний ряд підрозділяється на три класи:

  • побутові;
  • напівпрофесійні;
  • професійні.

Побутові моделі працюють до години і важать до 3 кг. Призначені для розпилу гілок і спилювання гілок на дачі і в приватному секторі. Напівпрофесійні діють до 6 год. і важать до 5 кг. Застосовуються для заготівлі дров, виконання будівельних та столярних робіт на дачі і в будинку. Професійні експлуатуються до 12 год. і важать більше ніж 5 кг. Ці моделі мають високу потужність, ідеальні для постійної роботи і готові служити господареві тривалий час.

Види ланцюгових пил

Наряду з тривалістю часу безперервної роботи важливо визначитися з типом енергоносія, що приводить у дію основний механізм.

Акумуляторні моделі мають невелику потужність і вагу, довжина шини не перевищує 30 см. Завдяки компактності і легкості ними не важко спиляти гілки дерев, розпиляти дошки, заготовити невелику кількість дров для шашлику. Завдяки тому, що акумуляторний різновид стійкий до температури, екологічно чистий і не шкодить навколишньому середовищу, ним завжди можна скористатися як на морозі, так і в квартирі. Позначений модельний ряд відноситься до побутового класу.

Електричні - цей варіант призначений для робіт у будинку або саду поруч із джерелом електроенергії. Вони обмежені в пересуванні залежністю від електромережі. Не забруднюють навколишню атмосферу вихлопними газами. Рівень потужності електропили досягає середнього, вага не перевищує 4 кг, а середня довжина шини становить 35 см, чого вистачає для розпилу будівельного бруса і заготівлі дров.

Бензопили - це найпопулярніший різновид. Можна знайти представників, як у побутовому, так і в професійному секторі. Вони автономні, потужні й ідеально підходять для виконання завдань будь-якої складності. Залежно від класу бензопили, змінюється її сфера застосування.

Вибір ланцюгової пили - відповідальне заняття

Здійснюючи вибір ланцюгового інструменту, варто визначитися з критеріями вибору. Пиляльна частина повинна відповідати можливостям мотора, а маса, тип і виробник пристосування - перевагам покупця.

При зіткненні пиляльного ланцюга з деревом буває сильна віддача й оператор наражається на небезпеку отримання травм. Сучасний ринок пропонує варіанти з максимальним рівнем безпеки і системою придушення вібрації.

Найважливішим способом захисту є гальмо ланцюгової пилки. При виникненні критичної ситуації, пов'язаної зі сповзанням ланцюга з шини спрацьовує гальмо і в лічені секунди техніка блокується, запобігаючи завданню шкоди оператору. Захист від слабшання натягу ланцюга подібно гальмам виконує блокування, не даючи продовжувати роботу далі. Блокування по кнопці реалізує захист від довільного включення пили, внаслідок якого оператор може отримати травму.

В інтернет-магазині Romb представлений широкий асортимент різних видів і класів ланцюгових пилок. Якщо виникають питання, звертайтеся на гарячу лінію, і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них.