Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Садовий інструмент


Готовність до праці

Для ефективної організації саду і городу необхідно мати спеціалізоване знаряддя праці. Вони покликані звести витрати сил до мінімуму. Вила, граблі, мотики - такими назвами не здивуєш запеклого фазендера. Сучасний ринок не стоїть на місці і постійно вдосконалює пропозиції для покупця. Ручний інвентар стає легше, зручніше і різноманітністю модельного ряду здатний задовольнити побажання будь-якого клієнта. Сьогодні садівник може вибрати товар для своїх потреб, під свій зріст і фізичні можливості.

Весь відомий садовий інвентар умовно поділяється на кілька категорій, залежно від сфери застосування. У статті ми детально розглянемо наступні групи товарів:

 • Лопати;
 • Вила;
 • Мотики;
 • Бури;
 • Граблі;
 • Ножі;
 • Секатори;
 • Ножиці;
 • Сучкорізи;
 • Ножівки по дереву;
 • Сокири;
 • Ручні коси;
 • Ручки і черешки.

Садовий інструмент для обробки ґрунту

Конструкція лопати, мабуть, відома більшості людей. Виготовляється з міцної сталі з загостреним нижнім лезом і застосовується для копання городу, риття ям, прибирання сміття. Вибираючи лопату звертайте увагу на її призначення, совковою моделлю скопати город не вийде.

Вила - це сталеве полотно із зубами, закріплене на дерев'яному держаку. Більша частина модифікацій має по чотири зуби. Вилами можна рихлити землю, викопувати коренеплоди, складати і переносити свіжоскошену і суху траву. Це універсальне і багатофункціональне знаряддя праці, що дозволяє виконати великий спектр робіт.

Мотика застосовується при аерації ґрунту, знищенні бур'янів і формуванні борозен для посіву насіння. Складається з довгого держака з прикріпленим наконечником. Найчастіше виготовляється зі сталі. Заточка обробної частини з усіх боків робить мотику незамінним і корисним інструментом в арсеналі фазендера.

Садовий бур допоможе швидко і якісно викопати ідеальні ями під посадку дерев і чагарників, установку огорож і парканів. Незамінне пристосування для внесення конструктивності в ландшафті фазенди.

Граблі ефективні при обробленні ґрунту, розподілі добрив, згрібанні трави і листя. Буває декілька різновидів граблів. Для продуктивної діяльності досить охазяйнуватися парою моделей різного призначення.

Інструмент для роботи в саду

Розібравшись з різновидами ручного інструменту для обробки ґрунту та обробітку землі, ми перейдемо до розгляду пристосувань для роботи з деревами і кущами.

Садові ножі підходять для обрізки молодих пагонів і гілок. Сухі гілки обрізати не рекомендується. Ножі складаються з гострого леза і гладкого держака. Вістря має спеціальну форму, в залежності від призначення моделі.

Секатор ідеальний при проведенні обрізки дерев, формуванні та проріджуванні крон і кущів. Оснащений одним або двома обробними лезами з пластиковими або прогумованими ручками. Існує три види секаторів, що відрізняються специфікою застосування.

Садові ножиці - це підвид секатора, який використовується для стрижки кущів і обрізки молодих пагонів в важкодоступних місцях. Для формування зеленої огорожі деякі ножиці можливо встановити в трьох різних положеннях. Особливістю ножиць є функція самозаточування.

Сучкорізи відрізняються від своїх побратимів довгими ручками. Можуть обрізати гілки діаметром до 2,5 см. Інструмент досить легкий і зручний, тому популярний у багатьох користувачів.

Застосування ножівки досить поширене явище. Основна робоча частина виробляється з різних сплавів сталі з насіченими зубами. Полотно буває різної довжини. Руків'я виготовляється з пластмаси з прогумованими відділеннями для пальців.

Сокира представляє конструкцію зі сталевої пластини, стійко закріпленої на дерев'яній ручці. Застосовується для виконання рубаючих і розколюючих дій. Існує кілька видів сокир, відмінних за розмірами і призначенням.

Коса має довге вістря, загнуте до низу і прикріплюється до черешку довжиною від 1,7 до 2-х метрів. На держаку знаходиться додаткове руків'я для зручності косіння. Для якісного покосу необхідно, щоб ріжуча частина була гострою і виключала наявність надщерблен і вад.

Ручки і черешки виробляються з дерева, пластика і металу, і бувають різної довжини, починаючи від зовсім маленьких до 50 см і закінчуючи двометровими. Дерев'яні держаки виготовляються з дерева листяних порід, додатково покриваються лаком, що захищає від розсихання. Пластикові вироби виготовляються з якісного, стійкого до пошкоджень матеріалу. Металеві - зі сплаву металів, що надає їм стійкість до корозії.

Здійснюючи вибір, кожен фазендер підбере зручний і звичний для себе варіант, заснований на досвіді і особистих перевагах. В інтернет-магазині Romb надано широкий вибір інструментів для саду. З наявних питань звертайтеся на гарячу лінію і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них.