Мотобури
Надійна підстава вимагає особливого підходу
Спеціальний пристрій мотобур - інструмент, здатний стани в нагоді у господарстві і на підприємстві. Використовуються бури при будівництві будинків, криниць, сараїв, посадці рослин та зведенні парканів. Зимовий рибак моторизованим буром з легкістю і радістю пробурить лунку під льод. Моделі відповідних буров - це працюючі при негативних температурах.
Сучасний ринок дозволяє мотобур купити в Україні без особливых складнощів. Вони представлені в великому асортименті і доступні для придбання. Вони поділяються на три види:
- Побутові;
- Напівпрофесійні;
- Професійні.
Класифікація мотобурів та їх особливості
Обнести будинок парканом, підготувати лунки для дерев і виноградників допоможе модель побутового класу. Її потужності використовуються для поглиблень діаметром до 250 мм і глибиною до 800 мм. Зміцнити фундамент будинку, вирити котлован - завдання для напівпрофесійного апарату. У напівпрофесіоналів потужність в рази більша на відмину від битових моделей. Діаметр пробуриваемих отворів досягає 300 мм, а їх глибина обмежується висотою шнека бура. Важливо відзначити, що довжину шнека можливо збільшити за допомогою додаткових пристосувань. Такий модельний ряд здатен на недовгочасне виконання важких робіт. Жбуріння свердловин по достоїнству оцінять моделі професійного класу. Вони мають в своєму арсеналі великі потужності і здатні виконувати роботу від світанку до заходу щодня.
Спеціально для підприємств розроблені мотобури наділені великими потужностями і вагою. Вони отримали назву "колісні", здатні бурити свердловини діаметром до півметра і глибиною 5 метрів.
Можливі різновиди мотобурів, адаптованих для одного або двох операторів. В середньому вага мотоинструмента для одного оператора становить 12-15 кг. Для двох - може важити до 30 кг. Всі вони оснащуються автоматичним зчепленням, в ролі якого виступає відцентрова муфта. Ця функція націлена убезпечити оператора в процесі роботи буром. Завдяки муфті свердло залишається нерухомим в момент запуску і після старту. Почне працювати тільки при контакті з об'єктом буріння і збільшенням обертів двигуна. Важливу роль у мотобурів займає редуктор. Найчастіше для перетворення обертів застосовуються редуктори передавального типу. Найбільш поширені співвісно-циліндричний і черв'ячний вид редукторів.
Бажаний результат мотобур забезпечить своєю потужністю
Останнім елементом, на який потрібно звертати увагу при виборі мотобура - є шнек. Існують шнеки різної довжини і ширини. Вибирають їх, виходячи з рекомендацій виробника мотобуру - шнек з великим діаметром не зможе показати всю свою потужність на бурі не призначеним для його використання.
Кріплення шнека виробники роблять двох типів:
- З фіксацією шилінга пальцем;
- Кріплення болтом з різьбою і гайкою.
Додатково у мотобурів використовують різний функціонал, призначений для підвищення безпеки роботи з буром та зручності оператора. У ролі таких виступають - захист від зворотного удару, гальма і реверс шнека, амортизаційні підкладки, розташування і кут нахилу бензинового бака.
За класифікацією бури діляться на мотобур електричний і мотобури бензиновий, більшою популярністю користується другий,завдяки своїй універсальності і автономності. Якщо залишилися питання, звертайтеся на гарячу лінію і наші експерти допоможуть розібратися в них, вибрати найбільш оптимальної варіант, що задовольняє Вашим завданням.
Актуальні ціни на мотобури - Жовтень 2023
Товар | Цена |
Мотобур Vitals Professional BUM 621a | 7789 грн |
Мотобур Кентавр МБР-52Н | 4764 грн |
Мотобур Iron Angel MD 3353 PROFI | 7809 грн |
Комплект Мотобур Кентавр МБР-52Н +Бур 150мм*1000мм | 5715 грн |
Мотобур Vitals BUM 52n | 6349 грн |