Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Витратні матеріали для садової техніки


Усі різновиди оснастки для саду, дому та городу

Присутня практично в кожному будинку садово-паркова техніка залежно від частоти її використання вимагає догляду і заміни витратних матеріалів. Своєчасне виконання цього завдання покращує стан самого інструменту і характеристики його роботи. Варто зазначити, що і функціональність пристроїв залежить від якості деталей.

Щоб докладніше розібратися, які витратні матеріали застосовуються в тій чи іншій ситуації, варто розділити їх на такі види:

  • елементи різальної системи тримерів і бензокіс;
  • ланцюги і шини для ланцюгових пил;
  • очисники пазів шин;
  • вирівнювачі заточувальних дисків.

Скошувати зростаючу траву на ділянці або біля будинку власникам приватної власності доводиться по декілька разів за сезон. Для цього дуже часто застосовуються електричні тримери і бензинові коси. В якості змінних насадок вони можуть використовувати: напівавтоматичні косильні головки, ножі і шпулі з ліскою. За способом застосування ці елементи трохи схожі між собою.

Тримерні головки напівавтоматичного типу виготовляються з пропілену високої якості. При обертанні вони витримують досить серйозні динамічні навантаження і удари. Їх корпус складається з двох скріплених між собою частин. Одна частина має отвір для гвинта під кріплення до валу редуктора. Друга ж утримує механізм подачі ліски. Для випуску різального матеріалу є спеціальна кнопка, розташована знизу.

Ліска виготовляється з полімеру з різними добавками, що додає їй еластичності та підвищеної зносостійкості. За формою перетину вона може бути круглою або з кількістю граней від 3 до 8. Для кожного типу рослин з відповідною товщиною стебла рекомендується використовувати певний вид корду. Залежно від потужності двигуна виробники вказують товщину ліски, оптимальну для виконання скошування без граничного зносу валів і шліцьових частин шестерні. В середньому ж її діаметр перетину коливається від 1 до 4 мм.

Ножі для мотокіс застосовуються для покосу жорстких паростків трави, невеликих чагарників і дерев. У більшості випадків вони виготовляються із сталевого сплаву. Існують ножі зубчасті і лопатеві. Кількість зубців або лопатей варіюється від типу скошуваного матеріалу. Для зменшення зносу кромок останнім часом виробники оснащують їх твердосплавними напайками.

Шпулі з ліскою використовуються як альтернатива косильним головкам. Вони мають ще більш спрощену заправку корду. Являють собою диск з отворами, що закріплюється затискним з'єднанням на валу. На відміну від тримерних головок можуть скошувати на досить низькій відстані від поверхні.

Застосовувані для розпилу деревини на садовій ділянці бензо- та електропили використовують в якості різальних елементів ланцюги з зубами, що обертаються по закріпленій шині. Вони характеризуються високим ступенем зносостійкості. Ланцюгові пили мають різні показники продуктивності, з розрахунком яких підбирається частота кроку різальних зубів і довжина пильної шини. Зазвичай виробник інструменту в інструкції описує типи рекомендованих ланцюгів.

Під час активного розпилювання сучків і гілок частинки тирси потрапляють між сполуками і рухомими деталями. Це засмічує інструмент, систему подачі масла і заважає йому ефективно працювати. Для прочищення деревного сміття використовуються очисники паза шини. Вони являють собою ключ спеціальної форми, що легко поміщається в сумку для інструментів. Виконавши з його допомогою нехитрі маніпуляції з прочищення, Ви значно поліпшите стан своєї ланцюгової пилки.

Витратний матеріал для ланцюгових пилок

Верстати, що застосовуються для заточування різальних крайок пиляльного ланцюга, виконують свою функцію за рахунок обертових абразивних дисків. При неправильному поводженні або перевищенні навантаження на точильний камінь, на ньому з'являється нерівномірне вироблення. Наслідком цього може стати неправильний кут обробки. Попередити це можливо використовуючи вирівнювач загострювального диска. Він має спеціальну форму і виготовляється з твердого сплаву металів. При зіткненні обертового абразиву з даним виробом відбувається розкришення дрібних частин каменю. Таким чином, диску надається потрібна форма.

Витратні матеріали для садової техніки піддаються ретельному контролю на стадії виготовлення, тому користуються великою популярністю серед користувачів.