Міксери будівельні
Займаємося ремонтом, фарбуємо і штукатуримо
Ремонт - справа регулярна. Знос декору, бажання змінити обстановку або задати новий стиль кімнаті тягне за собою ряд цікавих і хвилюючих подій. Основною частиною втілення проектів житлових, офісних, муніципальних і промислових приміщень є виконання малярних і облицювальних робіт, від якості реалізації яких залежить кінцевий результат. Маляр і штукатур, в своєму ремеслі, обов'язково користується спеціальними пристроями, що дозволяють проводити квалітативну працю. Таким інструментом є міксер будівельний - тип пристрою, що дозволяє перемішувати різні сухі або готові суміші і фарби. Застосовується при виконанні будівельних, облицювальних і малярських робіт. Розрізняють такі види пристосувань:
- Ручні;
- З електроприводом.
Види будівельних міксерів
Ручний міксер приводитися в дію фізичними силами людини, що прикладаються до механізму. Пристрій дозволяє за раз перемішувати до 5 кг суміші і ідеально підходить для побутового застосування.
Для реалізації професійних завдань, застосування в будівництвах і масштабних ремонтах підійде міксер електричний. Візуально електроміксери схожі на електродриль і перфоратор. Залежно від потужності, вони можуть бути ремонтного призначення або для професійного будівництва. Перші моделі мають невелику вагу і двигун до 1000 Вт. Такий електроінструмент забезпечить приготування будівельних сумішей в домашніх умовах. Електроміксери професійного призначення важкі і оснащені двигуном з потужністю від 1200Вт. Їх деталі виконані із зносостійких матеріалів, що дозволяють діяти пристрою тривалий час.
Особливості міксерів будівельних електричних
Електроміксери мають ряд особливостей, про які ми зараз поговоримо.
Кількість шпинделів кріплення віночків може бути одне і два. Двошпиндельні мають поліпшені характеристики продуктивності та здатні набагато швидше перемішувати в'язкі і важкі розчини.
Кріплення насадки в патроні забезпечується наступними способами:
- SDS –аналогічний до системи кріплення бура в перфораторі;
- Різьбовий - віночок вкручується в отвір шпинделя і піджимається гайковим ключем;
- Швидкозатискний - такі патрони застосовуються для шуруповертів;
- Кулачковий - такого типу патрони використовують для оснащення свердлильних верстатів і електродрилів.
Віночки експлуатуються різної форми і довжини. Існують універсальні типи пристосувань, здатні впоратися з більшістю різновидів сумішей і узконаправленної дії, наприклад, для перемішування фарб або гіпсових шпаклівок.
Електромоделі можуть бути переносного типу, оснащені двома ручками, закріпленими на корпусі, і стаціонарними. Стаціонарний вид допускає не утримувати пристрій під час перемішування, що значно полегшує завдання.
Ручки на корпусі напівпрофесійних і професійних класів електроінструментів мають обгумоване покриття, що забезпечує гасіння дрібних вібрацій, що передаються обладнанням на руки оператора.
Система електронних модулів дозволяє здійснювати регулювання крутного моменту, що актуально при падінні оборотів у в'язкому і густому матеріалі. Плавний пуск дає можливість уникнути розбризкування при зануренні віночка в розчин. Захист від перегріву двигуна відключає подачу напруги при досягненні критичної температури. Спеціальний перемикач, розташований біля ручки електроінструменту, дозволяє проводити регулювання обертів. Якщо потужність мотора і система кріплення допускають можливість встановити свердлильні насадки, то пристосування можна застосувати для нарізання отворів в пластиці або дереві.
В інтернет-магазині Romb представлений широкий асортимент будівельних міксерів. З існуючими питаннями звертайтеся на гарячу лінію, і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них.
Актуальні ціни на міксери будівельні - Травень 2023
Товар | Цена |
Міксер будівельний Vitals Professional Em 1612-2BR PROTECTION+ | 5490 грн |
Міксер будівельний VitalsMaster Em 1414BR | 3804 грн |
Міксер будівельний NOWA ME 1700st | 1749 грн |
Міксер будівельний Makita M 6600 | 5443 грн |
Міксер будівельний Einhell TE-MX 1600-2 CE Twin | 6294 грн |