Циркулярні пилки
Лякаюча пила здатна на філігранну роботу
Деревообробка завжди була присутня в процесі будівельних чи ремонтних робіт, починаючи від побудови дерев'яного будинку чи сараю і закінчуючи панельним облицюванням. Деревообробка - це складний і копіткий труд, який займає багато часу. Тому 200 років тому був придуманий механізм, який полегшує діяльність мільйонам людей і ім'я йому - циркулярна пила. З тих пір він був удосконалений численну кількість разів. Цей інструмент дозволяє різати і обробляти деревні, пластикові та інші матеріали і має мізерно малі розміри.
Сьогодні, її можна придбати в кожному будівельному магазині. Вона має невеликі габарити і зручна в транспортуванні, отримала безліч нових опцій, що дозволяють їй займатися філігранної роботою.
Функціональні можливості та принцип роботи
Функціональні можливості у циркулярок однакові, це:
- поздовжнє і поперечне різання;
- розпилювання під кутом;
- зняття фасок.
Ви можете працювати з будь-якими м'якими матеріалами. З цим інструментом з легкістю можна заготовити велику кількість дров на зиму. В принцип її роботи закладено обертання двигуна, що приводить в дію пильний диск через пряму або ремінну передачу.
За типом виконання може бути ручною або встановленою на станину.
Циркулярна пила ручна дуже зручна при зведенні будівель з бруса або інших пиломатеріалів. Розпилювання ламінату, паркету при укладанні без неї практично неможливе. Також дуже корисною вона буде професійним покрівельникам, які займаються будівництвом скатних і фігурних дахів. За типом харчування електродвигуна може бути мережевою або акумуляторною. Остання буде поступатися в потужності, але вона незамінна при відсутності джерел живлення.
Практично всі моделі оснащуються спеціальним захистом, який закриває диск і запобігає потраплянню частин тіла під ріжучий елемент.
Стаціонарна пила буде корисною домашнім майстрам і тим хто займається столярною справою. Нерухомий стіл в залежності від модифікації дозволить виставити потрібний кут, ширину обробки. Як правило, харчування двигуна здійснюється за допомогою підключення до стаціонарної мережі напруги.
Деякі виробники допускають установку алмазних дисків на свої моделі, що дозволяє розрізати кахельну плитку або природний камінь. Але також варто врахувати підводку подачі води для охолодження матеріалу і ріжучих частин.
Клас інструменту може поділятися на:
- побутовий;
- професійний.
Побутові набагато легше і мають потужність двигуна до 1900 Вт. Розмір пильного диска не перевищує 200 мм, що обмежує користувача від порізки пиломатеріалу товщиною понад 60 мм. Моторесурс такого інструменту в порівнянні з професійним варіантом також буде трохи нижче. Проте вони з легкістю виконують стандартну порізку дощок або стружкових плит.
Професійний клас має не тільки потужність двигуна понад 2000 Вт, але і різні типи налаштувань кутів обробки, збільшений діаметр ріжучої частини до 250 мм, який прискорить розпилювання матеріалів. Також у них набагато більше частота обертів і збільшений ресурс. Відповідно і ціна на такий інструмент буде вище.
Деякі особливості дискових пилок
Пила дискова циркулярна по необхідності оснащується системою плавного пуску. Це дозволить без зайвого навантаження на мотор розігнати її до потрібних обертів.
Електронний модуль управління потужністю оборотів допоможе розпиляти навіть тверду деревину без падіння частоти обертання.
Не зайвою буде і захист двигуна від перевантажень: при перевищенні допустимих значень двигун нагрівається і датчик відключає подачу напруги, що само собою продовжує термін служби інструменту.
Система антизаклинювання пилкового диска дозволяє від'єднати привід від двигуна під час застрягання ножа елемента в мокрій або твердій деревині.
Регулювання оборотів дає можливість проводити розріз в залежності від характеристик оброблюваного матеріалу.
Підключення спеціального патрубка для видалення пилу і стружки під час роботи захищає органи дихання оператора.
Підсвічування робочої зони допоможе проводити роботи при поганому основному освітленні.
Впевнені, що в нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати потрібний і якісний інструмент. Бажаємо вдалих покупок!
Актуальні ціни на циркулярні пилки - Грудень 2023
Товар | Цена |
Пила циркулярна ручна Vitals Master Rg 2320HFas | 3640 грн |
Пила циркулярна ручна Vitals Master Rg 2321BWa | 3987 грн |
Пила циркулярна ручна Vitals Professional ARg 18165PaBS | 2902 грн |
Пила циркулярна ручна Vitals Master Rg 1913BW | 2381 грн |
Пила циркулярна ручна NOWA PT 1819bl | 1829 грн |