Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Вантажопідйомне обладнання

Категорії
Бренди
Vitals Кентавр Limex Dewalt Stenly Stiga Solo

Куди Вам - вгору?

Робота з переміщенням вантажів вважається однією з найважчих і вимагає особливих навичок. Ринок підйомного обладнання неухильно зростає. Все більше різновидів обладнання виникає для задоволення вибагливих покупців.

Вантажопідйомне обладнання - це різні механізми, мета яких полягає у підйомі та переміщенні тягарів. Велика кількість інженерів працюють над моделюванням і конструюванням пристосування, призначеного для тягово-підйомної галузі. З метою підвищення надійності пристрою його виробництво проходить складний цикл. Після конструкторського відділу креслення відправляють на виробництво, де інженери-технологи вибудовують виробничий процес. Для надійності пристосування всі заводи з його виробництва повністю автоматизовані. Завершальним етапом є контроль якості, який проводять незалежні лабораторії. Тут можуть застосовуватися різноманітні методики: візуальний контроль, вимірювальний контроль, дефектологія.

Моделі вантажопідйомного обладнання

Моделей, представлених у цій галузі, безліч і у кожної є своє застосування. Пропонуємо розглянути їх детальніше: домкрати, крани, лебідки, підйомники.

Усі підйомники мають різний принцип дії. Їх можна поділити на три типи:

  • Ручні;
  • Електричні;
  • Інші.

Еволюція підйомників постійно рухається вперед. І сьогодні для кожного вантажу, що потребує транспортування або підйом, знайдеться свій тип такого пристрою, який із легкістю впорається з покладеними завданнями.

Для яких робіт вибрати підйомник

Домкрат - застосовується виключно для підйому різних мас і утримання їх у фіксованому положенні. Виділяють рейкові, гвинтові та гідравлічні.

Тельфери - електричний підйомник, який пересувається за допомогою каретки по спеціально прикріпленій до стелі балці.

Вантажопідіймальні крани - важке обладнання, що використовують для підйому та переміщення важких речей. Принцип роботи полягає у вмілому поєднанні противаг і тягових механізмів. З них виділяють два типи: стрілові, які піднімають і переміщують вантажі за допомогою стріли, і мостові, являють собою верхню конструкцію, по якій переміщається візок і робить маніпуляції з тяжкістю.

Лебідки - універсальні пристрої, призначені для виконання тягово-підйомних робіт. Своє застосування вони знайшли в усіх галузях виробництва і торгівлі. Конструкція і принцип дії приладу досить проста і чимось схожа на риболовну снасть - трос або ланцюг з гаком на кінці накручується на барабан. Сам барабан приводиться в рух ручним або автоматичним способом.

Поліспаст - в основу підйомника лягла блокова конструкція. Призначений для переміщення важких речей строго по вертикалі і приводяться в рух ручним зусиллям.

Талі - підвісне тягове пристосування з черв'ячним типом передачі. Для роботи талі закріплюють на балках. Управління пристроями здійснюється пультом оператора.

Підйомники - призначені піднімати вантажі чітко у вертикальному напрямку.

Оснащення робочого місця вантажопідйомним обладнанням дозволить зняти фізичне навантаження з персоналу, прискорить виконання навантажувальних робіт.

Асортимент установок і механізмів настільки великий, що вибрати потрібний буває складно навіть людині, яка знає технічні характеристики. Наші фахівці готові допомогти Вам із вибором.