Вантажопідйомне обладнання
Куди Вам - вгору?
Робота з переміщенням вантажів вважається однією з найважчих і вимагає особливих навичок. Ринок підйомного обладнання неухильно зростає. Все більше різновидів обладнання виникає для задоволення вибагливих покупців.
Вантажопідйомне обладнання - це різні механізми, мета яких полягає у підйомі та переміщенні тягарів. Велика кількість інженерів працюють над моделюванням і конструюванням пристосування, призначеного для тягово-підйомної галузі. З метою підвищення надійності пристрою його виробництво проходить складний цикл. Після конструкторського відділу креслення відправляють на виробництво, де інженери-технологи вибудовують виробничий процес. Для надійності пристосування всі заводи з його виробництва повністю автоматизовані. Завершальним етапом є контроль якості, який проводять незалежні лабораторії. Тут можуть застосовуватися різноманітні методики: візуальний контроль, вимірювальний контроль, дефектологія.
Моделі вантажопідйомного обладнання
Моделей, представлених у цій галузі, безліч і у кожної є своє застосування. Пропонуємо розглянути їх детальніше: домкрати, крани, лебідки, підйомники.
Усі підйомники мають різний принцип дії. Їх можна поділити на три типи:
- Ручні;
- Електричні;
- Інші.
Еволюція підйомників постійно рухається вперед. І сьогодні для кожного вантажу, що потребує транспортування або підйом, знайдеться свій тип такого пристрою, який із легкістю впорається з покладеними завданнями.
Для яких робіт вибрати підйомник
Домкрат - застосовується виключно для підйому різних мас і утримання їх у фіксованому положенні. Виділяють рейкові, гвинтові та гідравлічні.
Тельфери - електричний підйомник, який пересувається за допомогою каретки по спеціально прикріпленій до стелі балці.
Вантажопідіймальні крани - важке обладнання, що використовують для підйому та переміщення важких речей. Принцип роботи полягає у вмілому поєднанні противаг і тягових механізмів. З них виділяють два типи: стрілові, які піднімають і переміщують вантажі за допомогою стріли, і мостові, являють собою верхню конструкцію, по якій переміщається візок і робить маніпуляції з тяжкістю.
Лебідки - універсальні пристрої, призначені для виконання тягово-підйомних робіт. Своє застосування вони знайшли в усіх галузях виробництва і торгівлі. Конструкція і принцип дії приладу досить проста і чимось схожа на риболовну снасть - трос або ланцюг з гаком на кінці накручується на барабан. Сам барабан приводиться в рух ручним або автоматичним способом.
Поліспаст - в основу підйомника лягла блокова конструкція. Призначений для переміщення важких речей строго по вертикалі і приводяться в рух ручним зусиллям.
Талі - підвісне тягове пристосування з черв'ячним типом передачі. Для роботи талі закріплюють на балках. Управління пристроями здійснюється пультом оператора.
Підйомники - призначені піднімати вантажі чітко у вертикальному напрямку.
Оснащення робочого місця вантажопідйомним обладнанням дозволить зняти фізичне навантаження з персоналу, прискорить виконання навантажувальних робіт.
Асортимент установок і механізмів настільки великий, що вибрати потрібний буває складно навіть людині, яка знає технічні характеристики. Наші фахівці готові допомогти Вам із вибором.