Баннер скидки на ромб

Все для дачі, саду, городу

Навіщо потрібен садовий інвентар?

З кожним днем асортимент садового обладнання розширюється все більше і більше. З різним оснащенням Ви зможете виконати безліч робіт як на дачі, так і в сільській місцевості. Вибравши відповідний різновид техніки, Ви збережете час, сили і здоров'я. Інвентар для саду повинен бути розроблений таким чином, щоб максимально знизити навантаження на спину і руки споживача. Держак і робоче полотно повинні оптимально підходити під зріст і фізичні можливості оператора. Обладнання належить вибирати з якісних матеріалів і використовувати тільки за призначенням.

Залежно від цілей, інструменти умовно поділяють на групи:

  • водопостачання та полив;
  • садовий інвентар;
  • садова техніка;
  • пристрої для дому та ландшафту;
  • насосне обладнання.

Різновиди садового інвентарю

Дачники та фермери застосовують на своїх ділянках різні типи поливу: зрошення, крапельний полив, дренажна система. При краплинному поверхневому зволоженні засолений ґрунт омивається, що дозволяє залишити запас вологи надовго. Застосовуються дощовики і розпилювачі. Дальність дії установок становить від 5 до 13 метрів. При зрошенні великих і середніх ділянок значно поширене застосування шлангів. При прикореневому обприскуванні використовуються шланги краплинного поливу. Можна з їх допомогою встановити дренажний полив. Щоб ґрунт не замилювати, установки оснащують спеціальними таймерами, які регулюють подачу води на ділянку.

У догляді за земельною ділянкою застосовується оснащення, за допомогою якого можна виконати великий спектр робіт. До садового інвентарю відносять загальногосподарські інструменти (ручні та електричні), оснащення для догляду за рослинами, кущами і деревами, обладнання для збору врожаю.

В інструмент для обробки ґрунту входять лопата, вила, граблі, бури, мотики, розпушувачі. Весь цей перелік часто зустрічається в арсеналі будь-якого фермера. Робоче полотно виготовляється з металу, держак із пластику, дерева та металу. Відрізняються легкістю у використанні та загальнодоступністю.

Щоб молоді пагони на городі зміцнювалися і росли, використовують обладнання для компосту, матеріал для підв'язки рослин і спеціальні лотки. При взаємодоповнюючому використанні названого вище оснащення, можна розраховувати на багатий врожай в осінній період.

Своєчасна обрізка дерев і формування крони сприяє розподілу мінеральних речовин, щедрому цвітінню і плодоношенню. Також важливу роль відіграє щеплення ягідних кущів і фруктових дерев. Для таких цілей використовуються: секатор, ножиці, ножівка, сучкоріз. Основні вимоги до оснащення: гостро заточені леза, завдяки чому зріз буде максимально рівним, а рослина піддасться мінімальній травматизації; легкість; зручність держака, що забезпечить комфорт при роботі; безпека при експлуатації.

В інвентар для дому та ландшафту входить безліч категорій. Прикраси для саду - кашпо, арки, бордюрні стрічки. Перелік меблів для пікніка складається зі столів, стільців і гамаків. Такий вибір декорацій і меблів наповнить Ваш сад затишком і комфортом.

Розбираємося в складному обладнанні

Сільськогосподарська техніка включає ланцюгові пили, мотопилки, мотокоси, мотобури, обприскувачі, аератори та повітродувки. Ланцюгові пили широко застосовуються в присадибних і заготівельних роботах, догляді за садом, та підрозділяються на бензопили, електропили і акумуляторні пилки. Мотопили викор истовуються для розпилу колод і обрізки товстих сучків на деревах. Мотокоси і тримери необхідні для якісного покосу газонної трави. Аератор призначений для насичення ґрунту киснем і корисними речовинами. Різноманітні види обприскувачів знайшли своє застосування при обробці рослин, кущів і дерев отрутохімікатами і розчинами для поліпшення росту. За допомогою повітродувки прибирання опалого листя відбувається в лічені хвилини. Використання мотобура скоротить час на скопування отворів під висадку дерев, винограду й установки паль під будівництво паркану.

Пилососи та пароочисники допоможуть забути про тривале і болісне прибирання будинку. Пароочисник не тільки прибирає без зайвих розводів, а й робить дезінфекцію всіх покриттів. Вбиває до 99 відсотків бактерій і мікробів. Потужні будівельні і побутові пилососи очищують приміщення за короткий проміжок часу, надаючи можливість вибору між мокрим і сухим прибиранням. Їм підвладна мийка м'яких мебліві вікон, збір пилу і сміття у важкодоступних місцях. Існує можливість підключення пилососів до електричних інструментів, при роботі яких відбувається викид залишків оброблюваного матеріалу.

Для наповнення резервуарів та місткостей водою широко використовують насоси і мотопомпи, які дуже схожі між собою. Їх основна відмінність у способі живлення. Насоси працюють від електрики, мотопомпи від бензину або дизеля. Існує декілька різновидів, відрізняються вони за типом конструкції і глибиною занурення. Можуть бути відцентрові, шнекові, вихрові. Глибина занурення - від 5 до 100 метрів.

Насосні станції характеризуються такими ознаками: автоматизоване водопостачання; здатність підвищення тиску в гідравлічній системі для якісного обслуговування всього будинку; в разі вимикання електрики в баку залишається певний запас води.

Для ефективної роботи насосної станції без гідроакумулятора не обійтися. Він оберігає обладнання від передчасного зносу і захищає систему від гідроудару. Може бути вертикальної та горизонтальної форми.

Мотопомпи використовуються для перекачування рідин. Комплектуються мембранним або відцентровим насосом. Залежно від спрямованості можуть бути для поливу, осушення, перекачування води, пожежні, для хімічних речовин, а також мембранного типу. При виборі конструкції слід зрозуміти, яку воду Ви будете перекачувати - чисту, напівбрудну, брудну, - і вже, відштовхуючись від цих чинників, вибирати агрегат.

Уся вищеописана техніка та інструменти активно застосовуються на дачі, в заміському будинку або великих сільгосп установах, адже весь цей інвентар вже став невід'ємною частиною нашого життя. При виборі оснащення, насоса або пристроїв для водопостачання зупиніть свій вибір на якісній техніці. Вона буде служити Вам не один рік, і буде радувати своєю продуктивною роботою.