Баннер честные скидки

Вимірювальний і розмічальний інструмент


Точність вимірів - гарант якості

Вимірювання, що проводяться на будівництві об'єктів або під час виготовлення деталей, виконуються спеціалізованим інструментом. Без його використання сучасних майстрів складно було б назвати професіоналами своєї справи.

Ручний вимірювальний інструмент - це сукупність пристосувань, що дозволяють вимірювати довжину, діаметр, градус кута й інші показники в побутових і виробничих умовах.

Щоб зрозуміти їх призначення, варто розглянути кожен різновид інструменту більш детально:

  • лінійки;
  • будівельні рівні;
  • рулетки;
  • кутоміри;
  • штангенциркулі;
  • мікрометри;
  • щупи;
  • правила.

Детальніше про кожен різновид вимірювального інструмента

Лінійки представляють собою металеву смужку, довжина якої може варіюватися від десятка сантиметрів до 1 метра. Застосовуються для вимірювання довжини і ширини, а також розмітки рівних ліній на різних твердих поверхнях. Шкала вимірювання для зручності зчитування наноситися з двох сторін спеціальною фарбою або шляхом гравіювання.

Серед найпоширеніших будівельних рівнів зустрічаються бульбашковий і гідрорівень. Їх головне завдання - це допомогти користувачеві визначити правильність положення площин або виставити предмети щодо поверхні. Рівень брусковий бульбашкового типу може бути різним за довжиною і кількістю оглядових вічок. Використовуються в кладці цегли і плитки. Як правило, виробники оснащують дані рівні двома нерухомими колбами, що показують положення щодо горизонталі та вертикалі, а також мають колбу з фіксацією потрібної позиції.

Гідрорівні застосовуються в основному для розмітки рівних горизонтальних ліній або перевірки прямолінійності. Складаються з двох прозорих колб з'єднуються між собою еластичним шлангом. У принцип їх роботи закладений найпростіший закон фізики, згідно з яким рідина в сполучених посудинах розтікається рівномірно. Вимірювання таким рівнем досить точні і можуть проводитися навіть на відстані до 20 метрів.

Рулетки - це досить компактний інструмент, дозволяє проводити виміри довжини і ширини. Складаються з корпусу, в який поміщена металева або полімерна стрічка різної довжини. Додатково в них вмонтовані спеціальні фіксатори гнучкого полотна, щоб користувач міг використовувати рулетку без складання.

Перелік будівельних вимірювальних приладів був би не повним без вимірювачів кутів. Вони можуть вимірювати внутрішні і зовнішні положення вершин. До такого класу інструментів відносять кутник: нерухому конструкцію з'єднану під кутом 90 градусів.

За допомогою штангенциркулів проводять більш точні виміри аж до сотої частки міліметра. Вони являють собою пряму шкалу з губками, що переміщуються по ній. Це незамінний інструмент, який можна використовувати в домашніх умовах і у виробничій сфері. Нові моделі штангенциркулів оснащені дисплеєм для зручного зчитування показань.

Мікрометри складаються зі скоби з рухомою гвинтовою частиною, що затискає предмет вимірювань. Шкала розміщується навколо ручки, що обертається і має ділення аж до тисячної частки міліметра. Цей прилад більше підійде досвідченим майстрам - під час його використання потрібна певна вправність.

Щупи застосовуються, як контрольний вимірювальний інструмент у налаштуванні приладів або устаткуванні і мають у наборі декілька шліфованих смужок металу різної товщини. Ними можна перевірити зазор між площинами.

Правило являє собою металевий або алюмінієвий профіль із рівними гранями. Використовується для перевірки поверхні на прямолінійність при заливці підлоги або штукатурці стін. Щоб мати уявлення про правильність положення правила, виробники оснащують їх бульбашковим рівнем.

Інформація представлена для ознайомлення з товарами представленими на сайті інтернет-магазину Ромб.

Актуальні ціни на вимірювальний і розмічальний інструмент - Квітень 2021

ТоварЦена
Безконтактний детектор Tolsen 38110359  грн
Рулетка геодезиста Tolsen 35014 50м/12,5мм649  грн
Рулетка геодезиста Tolsen 35013 30м/12,5мм489  грн
Перманентний маркер Tolsen 42025 Чорний14  грн
Телескопічна штанга Gartner 80001052 1.3-3 м161  грн

Найпопулярніші запитання про вимірювальний і розмічальний інструмент

Вимірювальний і розмічальний інструмент яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені вимірювальний і розмічальний інструмент від кращих світових виробників, серед яких: . У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні вимірювальний і розмічальний інструмент в цьому році - Безконтактний детектор Tolsen 38110, Рулетка геодезиста Tolsen 35014 50м/12,5мм і Рулетка геодезиста Tolsen 35013 30м/12,5мм.

В яку ціну можна купити вимірювальний і розмічальний інструмент?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити вимірювальний і розмічальний інструмент від 3  грн до 52020  грн.

Найактуальніші 2021 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Вимірювальний і розмічальний інструмент" до важливих новинок ми б віднесли - Лінійка нівелірна DeWALT DE0737, Лінійка алюмінієва DeWALT DE0734, Мішень - промінеуловлювач DeWALT DE0892.