Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Навісне обладнання для тракторів


Широка різноманітність навісного обладнання

Якщо Ви займаєтеся агробізнесом, і Ваше дітище розвивається не по днях, а по годинах, варто задуматися про розширення автопарку. Є два виходи. Перший - закупити техніку з вузькою спеціалізацією, що займається строго обмеженими завданнями. Другий - заощадити кошти і придбати навісне обладнання. Навішування - пристрій, що монтується до тягача, сприяє розширенню його можливостей. Таким чином, трактор можна зробити комунальною, сільськогосподарською або дорожньо-будівельною машиною. Навісний пристрій кріпиться за допомогою вала відбору потужності або гідравлічної системи, тому встановити його зможе і любитель, і професійний аграрій. Навісне обладнання до трактора буває таких видів:

 • борона;
 • бур;
 • граблі;
 • картоплесаджалка;
 • картоплевикопувач;
 • косарка;
 • культиватор;
 • лопата;
 • мульчувач;
 • плуг;
 • ґрунтофреза;
 • причіп;
 • сівалка.

Для оранки та культивації землі ідеально підійдуть борона, граблі, культиватор, плуг, ґрунтофреза. Це обладнання ми розглянемо більш детально.

Подробиці про можливості навісок

Борона - з її допомогою здійснюється розпушування верхнього шару ґрунту, подрібнюються залишки культур перед оранкою. Після оранки вона розбиває тверді та великі грудки землі. Ефективно проводить боротьбу з бур'янами. Основною умовою для якісного функціонування агрегату є відсутність пнів і каменів на оброблюваній ділянці. При дотриманні всіх рекомендацій за 1-2 проходи, обладнання покаже хороший результат.

Граблі застосовуються для збору скошеного сіна у валки. При заготівлі сіна на зиму надають неоціненну допомогу фермерам.

Культиватор виконує передпосівні роботи на полях. Він вирівнює, розпушує і накочує ґрунт. Така обробка сприятливо впливає на родючість, захищає від ерозії і насичує киснем. Залежно від конструкції можуть бути трьох видів: роторні - ворушать траву і згрібають її у валки; колісно-пальцеві - використовуються для робіт тільки з сухою травою; поперечні - мають тільки функцію збору трави у валки.

Плуг призначений для якісної оранки. Робочим органом є ніж, який розрізає пласт землі, полегшує входження корпусу в ґрунт. Вспушування верхнього шару сприяє переміщенню насіння бур'янистих культур у нижній шар, що створить їм додаткові труднощі під час проростання.

Ретельно продумана конструкція ґрунтофрези дає можливість працювати в будь-яких умовах, знищувати бур'яни, рихлити і перемішувати ґрунт. Одночасно з обробкою верхнього шару можна вносити корисні добрива.

Для посадки овочевих, зернових культур і насіння ідеальним рішенням буде придбання картоплесаджалки і сівалки.

За потреби посадки великої кількості картоплі рекомендується використання картоплесаджалки, яка автоматично готує ґрунт під посадку. Забезпечує швидку і рівномірну посадку на строго задану глибину. Картоплесаджалка - агрегат з чудовим економічним ефектом. Його експлуатація дозволяє проводити посів максимально швидко.

Сівалка - це машина, призначена для однорідного засіву полів насіннєвими культурами, такими як жито, пшениця, люцерна і багато інших. У вологий, розпушений ґрунт разом із добривами висаджується посівний матеріал.

У садових і будівельних питаннях прекрасним помічником вважається бур. Його завдання - формування різних заглиблень. З ним Ви зможете встановити стійки для навісів, стовпчастий фундамент, висвердлити лунки під посадку дерев і багато іншого. В процесі функціонування земля далеко не розкидається, що спрощує подальше закопування.

Мульчувач призначений для подрібнення післяжнивних залишків рослин або соломи. Застосування пристрою забезпечує поліпшення структури ґрунту за рахунок органічного перегною, і, як наслідок, тягне придушення проростання бур'янів у подальшому посіві і зменшення випаровування вологи.

Лопата має міцну конструкцію, виготовлену з металу. Призначена для прибирання снігу в зимовий період. Лопата-відвал це надійне навісне обладнання, повністю замінює ручну працю, тому активно використовується в комунальних і сільських господарствах.

Коли виникає питання про перевезення сипучих, важких і інших вантажів на допомогу приходить трактор із причепом. Завдяки високій вантажопідйомності, сфера застосування причепів дуже велика. Використання можливе з різними моделями тягачів, оскільки кріпляться вони за допомогою спеціальної зчіпки.

Рекомендації при виборі обладнання

При покупці навішування важливо не помилитися. Неправильний вибір може призвести до поломки основного рухомого агрегату і до втрати грошових коштів. Щоб навісний пристрій служив тривалий період, при його виборі потрібно враховувати такі критерії: потужність тягача, до якого буде приєднуватися навішування; складність робіт, які Ви будете виконувати обладнанням; функціонал і вартість. Дотримуючись цих простих рекомендацій, Ви зможете придбати собі надійного помічника на довгі роки.