Реноватори
Інструмент для виконання багатьох завдань
Популярність інструмента, що виконує різні функції, останнім часом зросла в декілька разів. На прикладі багатофункціонального електроприладу розглянемо причини того, що відбувається. Отже, реноватор - це тип електричного ручного інструмента, що виконує різні завдання зі шліфовки або точної порізки матеріалів.
У принцип його роботи закладено простий механізм, що перетворює обертання двигуна в коливальні рухи, які передаються на закріплену насадку.
Потужність двигуна в цьому інструменті практично не відіграє великої ролі незалежно від типу робіт. Побутові варіанти, як правило, не перевищують значення 400 Вт, професійні відповідно вище.
Галузь застосування:
- різання дерев'яних, металевих, пластикових деталей;
- різання керамічної плитки;
- чистка кахельних швів;
- шліфування поверхонь за допомогою дельтоподібної насадки;
- підгонка деталей за місцем установки.
підгонка деталей за місцем установки.
- електричні, які живляться від стаціонарної мережі напруги;
- акумуляторні.
Багатофункціональний реноватор з електричним живленням дозволяє працювати, підключившись до побутової однофазної мережі номінальної напруги 220 В. Такий інструмент трохи дешевше в силу відсутності в його складі елементів накопичення енергії, які, як відомо, відрізняються недешевої вартістю. Такий інструмент буде вигідний у побуті, де довжини провод вистачає.
Реноватор акумуляторний за потужністю не поступається тому, що живиться від розетки, його вигода в мобільності. З таким інструментом можна сміливо виконувати роботу з відключеною електрикою або під час будівельних робіт далеко від проходження мереж напруги. Цей тип живлення зацікавить досвідчених майстрів або професійних будівельників, які займаються роботою далеко від будинку.
Переваги та недоліки реноваторів
Реноватор універсальний настільки простий і ефективний у використанні, що, спробувавши його на практиці одного разу, Ви не захочете більше працювати з жодним іншим інструментом. Виробники оснащують його зручним і ергономічним корпусом, який легко тримати однією рукою.
Використовувані насадки значно розширять спектр виконуваних робіт. Завдяки інноваційним різновидам кріплення можна встановити ріжучий або шліфувальний елемент у потрібному положенні.
Регулятор частоти рухів дозволить вибрати потрібну амплітуду вібрацій для різних робіт.
Варто враховувати, що такий прилад не підійде для масштабних будівельних робіт. Часу на розпилювання або шліфування матеріалів йде більше, ніж при роботі з вузьконаправленим інструментом. Різання товстих труб і прутків буде йому «не по зубах».
Технічні особливості реноваторів
Кількість вібраційних рухів у більшості моделей коливається від 5000 до 35000 на хвилину. Їх регулювання дозволить працювати з м'якими, крихкими і твердими матеріалами.
Система плавного пуску допоможе користувачеві адаптуватися до вібрації і роботі інструменту, що позитивно позначиться на точності робіт.
Значну увагу варто приділити насадкам для реноваторів. Їх кількість повинна бути достатньою для початку. За потреби більш широкий набір можна докупити.
Для захисту користувача багато виробників комплектують інструмент системою пиловидалення, яка підключається до пилососа за допомогою патрубків.
Сподіваємося, що наведена інформація зможе допомогти Вам у виборі інструмента серед розмаїття товарів представлених на нашому сайті. Вдалих покупок!
Актуальні ціни на реноватори - Червень 2023
Товар | Цена |
Реноватор Vitals Master AMi 1815Pq | 998 грн |
Реноватор Ryobi ONE+ RMT18-0 | 3607 грн |
Реноватор Tolsen Т-300 | 1520 грн |
Реноватор YATO YT-82223 | 3960 грн |
Реноватор YATO YT-82220 | 3630 грн |