Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Витратні матеріали для пневмоінструменту


Витратні матеріали завжди повинні бути під рукою

Маючи у своєму арсеналі силове обладнання, яке постачає у пневматичний інструмент стиснене повітря, час від часу доводиться замінювати зношені деталі. Від їх придатного стану залежить кінцевий результат роботи. Варто зауважити, що одна маленька поломка може вивести з ладу навіть професійний компресор.

Щоб краще зрозуміти що вибрати, варто розділити витратні матеріали для пневмоінструменту на такі категорії:

  • ремонтні комплекти для фарборозпилювачів;
  • шланги повітряні;
  • набори швидкознімних з'єднань;
  • системи вологовідвода.

Різновиди та особливості застосування

Фарборозпилювачі стали досить поширеним інструментом, оскільки вони сумісні з більшістю видів пневмокомпресорів. Вони допомагають досягти ідеальних результатів при виконанні фарбування стін, металевих деталей, транспортних засобів. Зручність експлуатації дозволяє навчитися поводитися з ним навіть недосвідченому користувачу. Проте, тривала дія потоку стисненого повітря вносить свої корективи в роботу цього інструменту. Забивання сопла сторонніми матеріалами, які потрапили в посудину з фарбою, негативно відбиваються на роботі фарбопульта і результаті фарбування. Вчасно прочищаючи весь механізм і замінюючи прокладки і сальники в інструменті, Ви надовго подовжите термін його служби.

Для передачі сили повітряного потоку від обладнання до потрібного пристрою використовуються спеціалізовані шланги, що витримують високий тиск. Вони виготовляються з різних за складом полімерних матеріалів. Зустрічаються пластикові та гумові шланги з армуванням. Незважаючи на певну схожість, мають свої відмінності й особливості. Виконані з пластика шланги поставляються в комплекті з більшістю повітряних компресорів побутового призначення. Справа в тому, що їх характеристики дозволяють працювати із середнім показником тиску. Негативні властивості пластика проявляються при впливі на нього високої або низької температури. У першому випадку він стає занадто гнучким, у другому твердне, що створює проблеми при розтягуванні. Також варто зазначити, що в місці загину часто відбувається прорив, а це тягне за собою подальший вихід з ладу. Ідеальні умови його використання - сухе і тепле приміщення без потрапляння прямих сонячних променів. Його безсумнівний плюс - демократична ціна.

Окремо хочеться сказати про гумові шланги, які на практиці доводять явні переваги перед пластиковими. Вони добре поводяться при перепадах температур не змінюючи при цьому своїх механічних властивостей. Їх зносостійкість в рази вища, ніж в інших матеріалів, а саме це - основна вимога при виконанні професійних робіт. Відповідно, вартість гумових повітряних шлангів трохи вище, що пояснюється їх характеристиками.

Швидкознімні з'єднання застосовуються для швидкої зміни використовуваних пневмоінструментів. Це набагато зручніше, ніж перекривати подачу повітря, знімати затискачі зі шлангів та приєднувати один пристрій замість іншого. Цей тип з'єднань складається з двох частин, що кріпляться до різних кінців шланга. Одна частина має всередині спеціальні затискачі для штуцера, друга ж оснащена наконечником з виступами по всьому колу. Додатково даний тип з'єднань оснащується зворотним клапаном і закриває подачу повітря при від'єднанні.

При закачуванні атмосферного повітря в пневмосистему компресора виникає перепад температур і всередині самого обладнання утворюється конденсат. Надалі волога під тиском розповсюджується по патрубках до пневмоінструмента. Таке явище не найкраще відбивається на їх роботі. Для фарбопульта потрапляння навіть малої частини води до складу фарби загрожує зіпсованою роботою. Рішенням стала система вологовідводу, яка встановлюється безпосередньо перед подачею повітря. В її основі - колба з елементом, що фільтрує і затримує частинки вологи. Застосування такого, здавалося б, нехитрого пристрою гарантує якісний результат нанесення лакофарбових матеріалів на поверхню.

Як вибрати витратні матеріали?

Бажаючи придбати якісний товар, слід вивчити склад пристрою. У випадку з пневмоінструментом варто вибирати виріб, який відповідає вимогам стандартів. Якість виконання пластикових і металевих деталей говорить про готовність роботи з великими навантаженнями. Сумісність витратних матеріалів з моделями інструментів маркується на упаковці або в описі до нього.

У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся до наших фахівців контакт-центру.