Баннер скидки на ромб

Комплектуючі для електродрилів і шуруповертов

Зручне засвердлювання – можливо

Увійшли в досить широкий обіг електричні дрилі і шуруповерти, які вирішують більшість завдань при будівництві і виробництві. Погодьтеся, важко уявити майстра у якого не має цих інструментів. Швидше за все, такий працівник не зможе виконати покладене на нього завдання. Але повернемося до інструментів. Сучасні пристрої для свердління і загвинчування шурупів трохи відійшли від традиційних перегонів за потужністю. Точніше сказати, цей показник відіграє роль, однак тільки спиратися на нього не варто. Функціональні можливості кожного інструменту, саме вони дають величезний простір для здійснення задуманих ідей.

Різновиди патронів і насадок для інструменту. Який вибрати і в чому їх відмінності

Давайте розберемо, що ж забезпечує безперешкодну роботу цих пристроїв в різних варіантах використання. Для цього розділимо аксесуари на такі типи:

  • патрони для дрилі;
  • кутові насадки;
  • насадки стрічкові;
  • пристосування для засвердлювання алмазними свердлами.

Пристосуванням, що утримує свердла, біти та інші предмети, застосовувані в спільному використанні з електродрилями і шуруповертами є кулачковий патрон. Варто відразу обмовитися, що буває він ключовим і швидкозажимний. І в цьому одна з головних їхніх відмінностей.

Швидкозатискний патрон зручний в шуруповертах і малогабаритних дрилях. Він затискає оснастку поворотом вінцевої частини виробу, яка впливає на кулачки, підганяє або послаблює їх. Зовнішня оболонка патрона виконується з полімерних матеріалів і має поздовжні канавки, що запобігають ковзанню долонь. Затискний механізм дає можливість утримувати хвостовики діаметром від 1 до 13 мм.

Ключовий патрон встановлюється в дриль потужністю 1 кВт і вище характеризується більш надійним захопленням оснастки. Суцільнометалева конструкція дозволяє витримувати величезні динамічні і механічні навантаження, пов'язані з сверловкой матеріалів. Механізм затиску схожий з попереднім типом за винятком зубчастого вінця службовця для максимально щільного притиску кулачків до оснащення. Ключ, що йде в комплекті до такого патрона, має Т-образну форму і служить для провертання вінцевої частини.

Виконуючи ремонтно-монтажні роботи або складання меблевих конструкцій майстрам досить складно підібратися в деякі місця в нішах і поглибленнях. Пряма вісь інструменту не завжди дозволяє зробити свердління отвору або загвинчування метизних виробів. І в цьому головний недолік. Але на щастя користувачів цю проблему можна вирішити, застосувавши кутову насадку. Вона являє собою окрему редукторную частина, в якій патрон розташований під кутом 90 градусів до осі інструменту. Завдяки такому пристосуванню закрутити гвинт на задній стінці шафи або прикрутити полку у важкодоступному місці не складе праці.

Монтаж гіпсокартонних або деревостружкових плит до каркасної основи завжди відрізняється великою кількістю кріпильних точок. Протягом цього процесу будівельнику необхідно загорнути дуже велику кількість саморізів в основу плити. Зробити це одному досить проблематично, оскільки доведеться утримувати матеріал, шуруповерт і одночасно набирати шурупи. Рішення було знайдено розробниками професійного інструменту - підсумком якого стала насадка стрічкова для швидкого закручування металовиробів. Вона являє собою окремий блок, совмещающийся з шуруповертом. Пружинний механізм спрацьовує при упорі планки в матеріал і здійснює безперервне постачання насадки саморізами, подаючи стрічку з кріпленням. Таким чином, лише одній людині буде набагато легше виконати кріплення листового матеріалу за досить короткий проміжок часу.

Буріння за допомогою алмазних свердел і коронок досить специфічне завдання. Для її виконання варто подбати про наявність допоміжних аксесуарів. Нововведенням у цій сфері є системи пиловидалення, що встановлюються безпосередньо в місці твору отворів і вловлюють пил поруч з обертовим буром або свердлом.

Пристосування і стійки для свердлильного апарату допоможуть закріпити його під необхідним кутом до поверхні. Металева основа дозволяє їм витримувати значні навантаження.

Стоячи перед вибором аксесуарів для Вашого інструменту рекомендуємо звернути увагу на матеріал виготовлення пристосування. Переважна кількість металевих деталей в більшості випадків говорить про надійність насадок.

Важливі також функціональні можливості самого додатка. Чим більше список його робочих характеристик і чим більше діапазон налаштувань, тим більше варіантів використання виробу. Сподіваємося, що надана інформація допоможе Вам знайти товар, який стане надійним помічником у будь-якій ситуації.