Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Різні аксесуари

Оснащення для підвищення Вашого комфорту

Більшість з нас користується різними інструментальними речами в побуті і робочому середовищі. Ці предмети допомагають нам вирішувати безліч проблем. У деяких ситуаціях без них важко обійтися. Аксесуари мають універсальне призначення або підходити до чітко вказаної в інструкції моделі. Щоб вибрати необхідний інструмент належної якості і призначення потрібно знати параметри, за якими вони розрізняються. У цій статті ми постараємося максимально докладно викласти інформацію про представлені на сайті аксесуарах різного спрямування. Вивчивши її, Ви напевно станете свого роду експертом у цій області.

Для початку розділимо приналежності на такі категорії:

  • ліхтарики;
  • місткості для сміття;
  • замки;
  • тримери для ламінату;
  • аксесуари для пилососів;
  • збільшувальні скла.

Ліхтарі, їх різновиди і застосування

Збираючи всі необхідні приналежності в похід або просто на прогулянку варто заздалегідь подбати про переносний освітлювальний прилад. Зокрема, їм виступає ліхтарик. Він дозволяє Вам виконувати дії навіть у повній темряві.

Ліхтарики, які часто можна зустріти в магазинах називаються туристичними, пошуковими або будівельними. Розберімо, в чому їх різниця.

Туристичні ліхтарі мають невелику вагу і розміри, завдяки чому люди які часто подорожують можуть їх взяти з собою без ризику перевантажити рюкзак. Як правило, сучасні види освітлювальних приладів оснащені елементами, що споживають зовсім небагато енергії і їх вистачає на досить тривалий термін роботи. Також варто згадати, що наявність перемикача режимів, дає можливість користувачеві встановити необхідний рівень освітлення. Додатковою можливістю, вбудованою в ліхтар, є можливість його застосування як нічник. Джерелом живлення виступають змінні батарейки або вбудований акумулятор.

Пошукові ліхтарі володіють великою яскравістю світіння і зручною ручкою для перенесення пристрою. Їх часто можна зустріти в арсеналі рятувальників, охоронців і лісників.

Будівельні ліхтарі призначені для вирішення завдань майстрів з ремонту. Їх конструкція максимально пристосована до умов промислового використання і захищена від ударів і пилу. Відмінною особливістю такого виду освітлювачів є сумісність з батареями від акумуляторного інструменту. Це дає можливість замінювати їх у міру розрядки.

Аксесуари та їх роль у будинку

Проводячи будівельні роботи кожен користувач стикався з величезною кількістю відходів. Щоб транспортувати їх у відповідне місце необхідно застосовувати мішки або пакети для сміття. Їх відмінність полягає в обсязі, а також стійкості матеріалу, з якого вони виготовлені.

При монтажі дверей, раціональним рішенням, здатним захистити Ваше майно буде ідея встановити замки. Вони в свою чергу поділяються на навісні, накладні та врізні.

Навісний тип використовується там, де немає можливості або необхідності інсталювати інші замки. Це може бути сарай, підвал та інше нежитлову будівлю для господарських потреб.

Накладний монтуються на двері з внутрішньої сторони і можуть застосовуватися як додатковий засіб захисту.

Врізний замок забезпечує практично повну скритність механізму. Під його установку готують спеціальний паз в двері і закріплюють за допомогою металевих виробів. Він не тільки забезпечує збереження майна, але і досить естетично виглядає в порівнянні з вищеописаними видами замків.

Часто навіть домашні майстри вдаються до власноручного виготовлення меблів для дому. Це досить оригінально і непогано виглядає. Одним з етапів цього процесу виступає установлення ламінованих кромок. І щоб зрізати гострі кути існують тримери для ламінату. Вони оснащені притискною конструкцією з вмонтованим під кутом ножем. Такий виріб не відрізняється громіздкістю і здатний поміститися в руці.

Одним із способів виконати очищення приміщення після ремонтних робіт є застосування промислових пилососів. Їх часто замінними аксесуарами виступають фільтри. Залежно від класу вони здатні затримувати від 99 до 99,95 відсотків дрібного пилу і абразивних частинок.

Якщо Ви зайнялися ремонтом техніки або паянням радіодеталей, то напевно Вам знадобляться збільшувальні стекла. Вони допоможуть розглянути навіть дрібні написи на компонентах або пристрій деталей. Відмінною характеристикою такого виду оптики виступає кратність збільшення та наявність підсвічування в деяких моделях.

Вибираючи той чи інший аксесуар уважно вивчіть опис і робочі показники. Якщо приналежність увазі якесь спільне використання з іншими пристроями, то не зайвим буде дізнатися у продавця сумісність патрубків або посадочних кріплень. На додаткові питання по товару Вам готові відповісти фахівці контакт-центру Romb.