Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Спеціалізований ручний інструмент


Виконання спеціальних операцій своїми руками

Сучасне суспільство живе у світі, в якому індустрія та промисловість стали його невід'ємною частиною. Забезпечення комфорту і затишку жителів мегаполісів, міст, сіл і населених пунктів ставить безліч завдань своїм виконавцям. Індустріалізація суспільства забезпечила стрибок розвитку різних ручних пристосувань, призначених для певних різновидів робіт. Виконання специфічних операцій вимагає застосування спецінструментів - пристроїв, призначених виконувати вузьке коло завдань. До таких спеціалізованих знарядь праці відносяться:

 • Диспенсери для клейкої стрічки;
 • Гачки для в'язки арматури;
 • Пістолети;
 • Просікачі;
 • Ручні плиткорізи;
 • Склорізи;
 • Степлери механічні;
 • Трубогиби;
 • Склодомкрати;
 • Пневмопістолети;
 • Прилади для заточування ножів;
 • Пристосування для прочищення труб.

Спеціальний інструмент в побуті та на виробництві

Кожен з підтипів спецінструментів застосовується для здійснення своєї задачі. Зупинимося на них детальніше.

Диспенсери для клейкої стрічки - це пристосування для швидкого і комфортного розмотування клейкої стрічки, для подальшої проклейки матеріалів. У категорію інструменту для опалення і трубопроводу входять: набір для розвальцьовування, прес-інструмент, желобонакатчики, експандер, пристрій для фрезерування кранів. Всі ці пристосування служать для монтажу або ремонту труб, по яких здійснюється подача води або газу. Деякі моделі можливо застосовувати для ремонту трубок кондиціонерів. Щоб якісно покласти плитку, необхідно застосовувати різні матеріали. Для цього застосовують: лом-рихтувальники, екстрактори для тротуарної плитки, системи охоплення, розмітники. Всі ці пристосування призначені для швидкого та надійного укладання плитки та бруківки.

Отримати скріплену між собою арматуру допоможе спеціальний ключ. Вигнута кілька разів робоча частина ключа по в'язці арматури з легкістю в лічені хвилини зробить свою справу. Пістолети виготовляють для зручності використання монтажної піни або герметика. Заряджений пістоль дозволить легко задути отвори, щілини або заглиблення монтажною піною. Влучність нанесення герметика ручним пістолетом можна порівняти з точним пострілом Брудного Гаррі, а простота і швидкість витрати клею нічим не поступається нестримності Магнума 45 калібру.

Окремий вид інструменту - це просікачі. Використовують їх для швидкого з'єднання між собою конструкцій з металопрокату для гіпсокартону. Для коригування розмірів плитки в побутових масштабах використовую ручні плиткорізи. Завдяки такому пристосуванню можливо виконати точний розріз. В окремих моделях різ плит можна робити не тільки перпендикулярно, а і під кутом до 45 градусів. Для різання скла застосовують склоріз. Приходячи в дію, інструмент наносить на поверхню скла подряпини, після чого переламує скло, ми отримуємо ідеально рівний розріз полотна. Без механічного степлера складно уявити сучасну майстерню з виготовлення меблів. Степлер зшиває між собою матеріали, пробиваючи їх скобою. Створити вигнуту під певним градусом деталь до снаги трубогибу. Різні типи призначені згинати заготовки: алюмінієві, сталеві, мідні та ПВХ. Один з найпоширеніших типів для комфортного та надійного транспортування скла більший габаритів - склодомкрат. Являє собою присоску з вмонтованою ручкою. Притиснувши прилад до скла, присоски надійно фіксуються з деталлю і дозволяють проводити транспортування.

Експлуатувати пневмопістолети дозволяється в роздрібних видах робіт. З таким приладом можна здійснити продув отворів або поглиблень. В основному пневмопістолети використовуються для підготовчих робіт. Завдяки продуву стисненим повітрям, робоча поверхня очищується від забруднення. Спеціально для швидкої заточування робочої частини ножа, були зроблені інструменти для заточування. На ринку представлено кілька інструментів для заточування ножів: мусати; алмазні надфілі; спеціалізовані набори. Інструмент для прочищення труб має дві позицій: сантехнічний трос і вантуз. З їхньою допомогою Ви зможете самостійно очистити від засмічення каналізації.

Будь-яка робота до снаги

Існує безліч універсальних інструментів. Фантазія людини і можливості знаряддя праці у своїй комбінації здатні виконувати найскладніші та неординарні завдання.

Після того, як Ви визначилися з видами і точністю виконуваних робіт поставлених цілей, залишилося визначитися з маркою виробника. Кожен промисловець використовує різний матеріал. Від нього залежить зносостійкість і допустиме навантаження на інструмент. Обирайте перевірених виробників, якщо хочете отримати максимальний період експлуатації обладнання.