Підйомні столи
Ліфтів немає, зате є альтернатива
Підйом людини або різних машин і механізмів на певну висоту завжди було специфічним завданням. Виконання більшості з цих завдань можливе, якщо застосувати універсальне обладнання підйомний стіл - вантажопідйомний механізм з платформою.
Сфера їхнього використання досить широка. Вони застосовуються як складські та будівельні підйомники, майстерень для ремонту транспорту. Установки бувають стаціонарними і мобільними, з можливістю пересуватися по території. Простота та надійність обладнання дозволяє працювати з ним як всередині, так і зовні приміщення. Кількість механізмів в конструкціях ножичного типу буває два, три та більше.
Подвійні застосовуються на низькопрофільних моделях, забезпечують стабільність підйому тягарів на малу відстань від землі. З трьома і більше - використовують для підйому вантажів на рівень від 1 метра. За типом приводу розрізняють:
- Гідравлічні - підняття та опускання платформи забезпечується гідроциліндрами, тиск у яких створюється ручним підкачуванням або електродвигуном;
- Механічні - піднімаються за рахунок тягової лебідки або іншим способом.
Гідравлічний підйомний стіл отримав широке застосування завдяки високій продуктивності і надійності діючого механізму. У сучасних моделях можуть застосовуватися системи вирівнювання поверхні. За допомогою спеціальних клапанів рівномірно розподіляється тиск масла в системі. Передбачена система захисту від різкого опускання, що убезпечить аварійну ситуацію, спровоковану обривом патрубків гідравліки. Така міра обережності значно знижує ризики отримання травм персоналу і псування майна.
Підйомний стіл, що в ньому особливого?
Важливою частиною обладнання є покриття платформи. Вона може бути гладкою або рифленою. Гладке покриття дає краще ковзання при перетягуванні. Другий варіант буде оптимальним для виконання робіт з підйомником на вулиці.
Конструкція може оснащуватися рольгангами - застосовуються для переміщення вантажу по поверхні обладнання. Бічні захисні планки підвищать рівень безпеки попередивши сповзання вантажів.
Розробники техніки передбачили конструкцію з похилою поверхнею. Дана функція полегшує процес упаковки і створює умови для зручної подачі матеріалу на виробництві. Поворотна конструкція допоможе розгорнути апарат у потрібне положення. Підйомні столи ножичного типу мають висоту підйому до 5 м, піднімаючи вагу до 10 тон.
Знання особливостей підйомних столів - необхідний інвентар вибору
Перед тим, як вибрати пристосування необхідно знати, які завдання будуть поставлені перед ним. Для підняття автомобілів в умовах СТО знадобиться апарат із широкою поверхнею і високою вантажопідйомністю. В умовах складу для виконування вантажно-розвантажувальні роботи знадобиться стіл з регулюванням висоти підйому, адаптується під різні типи вантажного транспорту. При складанні та комплектуванні замовлень, доукомплектуванні обладнання в автоматичному циклі роботи знадобляться моделі з регулюванням кута нахилу платформи. Така функція може істотно збільшити продуктивність. Пересувні підйомники допоможуть виконати різні типи робіт на ділянках, віддалених один від одного. Їх транспортування не вимагає додаткових пристосувань.
Щиро сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам визначитися з моделлю серед різноманітності техніки, представленої на ринку України. В нашому інтернет-магазині Ромб Ви зможете вибрати і придбати товар, який стане надійним помічником, а наші фахівці завжди готові допомогти Вам і відповісти на всі питання.
Актуальні ціни на підйомні столи - Жовтень 2024
Товар | Цена |
Стіл підйомний Skiper SKT тисячі Profi | 33675 грн |
Стіл підйомний Skiper SKTS 800 Profi | 47100 грн |
Стіл підйомний Skiper SKT 1500 Profi | 41063 грн |
Стіл підйомний Skiper SKT 150 Profi | 14150 грн |
Стіл підйомний Skiper SKT 500 Profi | 0 грн |