Баннер скидки на ромб

Аксесуари для догляду за автомобілем

Екстраординарні ситуації, які очікують автомобіліста і прості способи їх вирішення

Велика частина автомобілістів знає наскільки важливо доглядати за транспортним засобом. Можливість власника щодо додаткового оснащення своєї машини обладнанням безмежні. Усунути поломку «ластівки» допоможуть автомобільні деталі. Володіючи певними знаннями і досвідом водій з цим завданням впорається легко. Але для її вирішення необхідні спеціалізовані засоби, які сприяють якісному і швидкому ремонту автомобіля. Їх специфікацію і призначення варто знати кожному власнику транспортного засобу.

Різновиди та призначення автомобільних аксесуарів

Спочатку розділимо аксесуари для догляда на такі категорії:

  • пристрої для кріплення багажу;
  • лебідки;
  • рукавички автомобіліста;
  • противідкатні черевики.

З настанням теплої пори багато автовласників вирушать до поїздки на природу. А для зручного і веселого проведення часу на зеленій галявині знадобиться, як мінімум кілька речей. І щоб перевезти всі ці предмети варто використовувати пристрої для кріплення багажу.

Зокрема, найбільш популярним методом рішення цієї задачі є використання стяжних ременів. З їх допомогою користувач може закріпити практично будь-який вид вантажу. Вони виготовляються з поліестерної нитки, сплетеною з волокнами поліаміду або поліпропілену. Це надає ременям характерну високу міцність і стійкість до зношування. Такий виріб не піддається впливу температурних перепадів, розмоканню і іншим пошкодженням. Вантажні ремені на кінцях мають гаки, що сприяють зачепленню цього нехитрого пристрою. Для здійснення натяжки строп присутній храповий механізм з тріскачкою. Він надійно стягує і утримує кріпильний пристрій в заданому положенні.

Основними відмінними характеристиками стяжних ременів є довжина, яка коливається в середньому від 2 до 15 м. Рівень навантаження дозволяє закріплювати з їх допомогою тяжкості від декількох сотень кілограмів до 10 т.

Автомобілісти екстремали або мандрівники досить часто випробовують на міцність не тільки свій характер, але і власний автомобіль. Такі поїздки приносять море вражень, а також безліч небезпечних ситуацій. Витягти Вас з них у прямому сенсі цього слова, може лебідка.

Вона кріпиться до рами машини і має механізм обертання, приводящийся в дію ручним, електричним або механічним способом. У цьому полягає їхня відмінність.

Ручна лебідка проста у використанні. Для її роботи необхідно докласти фізичні зусилля. Вона монтується на легкі транспортні засоби вагою до 2 т.

Лебідка з електроприводом не складна в установці навіть для починаючого автомобіліста і потребує лише надійного закріплення, а також підведення кабелю живлення. В залежності від моделі вони здатні зрушити з місця машину вагою від 1 до 8 тонн.

Для більш складних задач застосовується механічна лебідка. Пристрій даного типу підключається до роздавальної коробки за допомогою валу, а крутний момент залежить від обертання маховика двигуна. Підвищені технічні характеристики дозволяють їй витримувати навантаження аж до 10 т. Даний привід лебідки актуальний на ралійних авто з великою прохідністю.

Аксесуаром, що набирає популярність можна сміливо назвати рукавички автомобіліста. Вони дають можливість міцно і надійно утримувати кермо протягом тривалих поїздок. Покриття поверхні не ковзким матеріалом дозволяє знизити силу хвата і зменшити навантаження на кисть. При зупинці машини на спусках та схилах необхідно подбати про безпеку. Мається на увазі можливість скочування автомобіля, а запобігти цій ситуації можна використавши противідкатні черевики. Вони підставляються під колеса, роблячи неможливим довільний рух транспортного засобу.

Вибираючи такі аксесуари, як лебідка і стяжні ремені звертайте увагу на характеристики вантажів, з якими їх доведеться використовувати. Перевищувати навантаження на пристрої кріплення не рекомендується, тому краще заздалегідь взяти більш потужне кріплення з запасом на випадок непередбачених ситуацій. У Вас є питання по товару? Задайте їх нашим фахівцям.