Двигуни
Двигун - це серце техніки
Наука фізика вивчає різні види рухів, сил і перетворень. Здатність статичного тіла змінювати свій стан на рухомий вимагає певних ресурсів, який забезпечується законом збереження енергії. Зміна агрегатного стану речовини, поглинання вибуху і перетворення його в лінійне рух - все це підвладне законам фізики.
Завдання двигуна внутрішнього згоряння– перетворення енергії горіння в механічну енергію спрямовану на роботу. Стаття допоможе з'ясувати, який мотор потрібен Вам. Це короткий екскурс з об'єктивної аналітикою, порадами та рекомендаціями.Спочатку двигуни внутрішнього згоряння поділяються на:
- Дизельні;
- Бензинові.
Економічність за рахунок більш дешевого палива, високий крутний момент. Зараз мова піде про дизельний двигун. Дизеля набирають все більшу популярність адже останнім поколінням вдалося знизити рівень шуму до рівня бензинових моделей. Розглянувши дизельну конструкцію можна зазначити, що вона не кардинально відрізняється від бензинової. Для здійснення високих навантажень помітно посилені клапанні деталі. Ступінь стиснення в моторі дизеля 19-24 одиниць, в бензиновому 9-11. Важлива і принципова відмінність полягає у формуванні паливно-повітряних сумішей та їх згорянні. У бензомоторе формування суміші відбувається у впускний системі. Іскра, створювана свічкою запалення, в циліндрі запалює паливний продукт. У дизелей подача палива і повітря відокремлені. На останньому етапі стиснення повітря набирає температуру 700-800 °С. В камеру згорання під сильним тиском розпилювач впускає паливо, і воно миттєво згоряє. Жорсткі умови роботи забезпечують високу гучність дизелів. При холодному пуску можливі труднощі. Однак, дизельне паливо набагато дешевше і вихлопні гази таких двигунів більш екологічні.
Опозитний двигун почав свою еволюцію під час інтенсивного розвитку автомобілебудування, коли додатковий простір під капотом стала значущим чинником. Опозитні двигуни стали компактніше, однак втратили при цьому 20-40% потужності і мають великий витрата палива. Саме ці фактори позбавили пристрій широкої популярності.
Двигун на мотоблок, купити, підібрати.
Щоб правильно підібрати двигун на мотоблок дізнайтеся необхідний обсяг робіт. Якщо попередній двигун мотоблока вийшов з ладу - значить його потужності було мало. Необхідно інтенсивність і обсяг завдань розраховувати з запасом. Так двигуну не доведеться працювати на межі. Не забувайте, що чим потужніший двигун, тим вага його і витрата палива більше. Для ділянок в 20 соток підійдуть мотоблоки маленького типу - до 5 л. На площу в один гектар - до 7 л. А мотоблоки з великим агрегатом - 10 л і вище, здатні обробляти поля в 4 га.
Двотактний або чотиритактний двигун?
Без технічних деталей можна сказати, що робочий цикл у двотактного двигуна здійснюється за один оборот колінчастого валу в циліндрі. У чотиритактного - за два оберти. Додатковий оборот забезпечується кращою продувкою циліндра, збільшуючи вступник заряд повітря, що необхідно для гарного спалювання палива в циліндрі. У них менший витрата палива і масло-мастильних матеріалів. Користувачі двотактних двигунів відзначають недолік, пов'язаний з неповним згорянням бензину. Це супроводжується неприємним запахом навколо і негативно впливає на екологію. Підіб'ємо підсумок - чотиритактний двигун має значно більше переваг і стане актуальним придбанням для виконання трудозатратных справ.
Слідкуйте за оновленнями в асортименті. Про знижки та акції дізнавайтеся в контактному центрі. Якщо залишилися або виникли питання звертайтеся на гарячу лінію, і наші фахівці з радістю допоможуть розібратися в них.
Актуальні ціни на двигуни - Травень 2023
Товар | Цена |
Двигун бензиновий Кентавр ДВЗ-200Б (2019) | 4600 грн |
Двигун дизельний Кентавр ДД190В | 23124 грн |
Двигун дизельний Кентавр ДД1125ВЭ | 45402 грн |
Двигун дизельний Vitals DM 10.0kne | 23307 грн |
Двигун бензиновий Vitals GE 13-25ke | 14773 грн |