Баннер скидки на ромб

Верстати


Зручність і порядок робочого процесу забезпечить надійний стіл

Для виконання лагодження, пайки, зварювання потрібна рівна робоча поверхня. Кухонний стіл для таких завдань не підходить, оскільки не розрахований витримувати великі навантаження. Для виконання цих завдань був придуманий верстак - спеціальний вид промислово-інструментальної меблів. Його основне призначення - спростити робочий процес побутового та виробничого плану. Верхня частина обладнання, найчастіше, виконана з товстої металевої пластини. На ній можна клепати, зварювати деталі, свердлити, проводити стругання та шліфування дерев'яних виробів. Доповнити стільницю можливо лещатами, точильним верстатом. Сферу їх застосування можна сміливо розділити на дві групи:

  • Слюсарні;
  • Столярні.

Слюсарний має зміцнену конструкцію, здатну витримати навантаження від ударного та електричного інструменту. Стійкість пристосування забезпечують міцні ніжки, виготовлені з круглого або квадратного металевого профілю. У його складі можуть бути присутнім спеціальні інструментальні ящики, здатні висуватися по напрямних з дверцями, що відкриваються. Кріплення направляючих пазів здатні витримувати значні навантаження оскільки болти, метизи та інші речі важать чимало. Для розташування найбільш потрібних і необхідних речей виробники встановлюють полиці. Поверхня столу виконується з цілісного листа металу. Для полегшення конструкції може використовуватися дерев'яна дошка, вкрита товстою листовою сталлю. Стіл сконструйований так, щоб стільниця вистояла після ударів кувалди або важкого молотка. Верстак слюсарний металевий не піддається впливу більшості хімічних складів, і дозволяє очищати себе від масла і в'язких речовин.

Столярний - це обладнання з подовженою верхньою частиною. Має функціонал для використання затискачів або лещат для закріплення заготовок, адже проведення стругання вимагає наявності упорів, які фіксують дошки і бруски. Стільниця виготовляється з товстої монолітної деревини, іноді можливі варіанти з кришкою, покритої тонким листовим металом. Перший варіант більш поширений, оскільки оснащення фрезера, рубанка та іншого інструменту в будь-який момент може з'їхати. Зіткнення з металевою частиною на великих обертах загрожує поломкою фрези або ножа, а дерев'яна поверхню тільки трохи пошкодитися, залишивши робочим інструмент. Для зберігання змінних свердел і зенкеров багато моделей мають спеціальні западини, в які зручно їх складати. Кришка стійко стоїть на ніжках, сполучених між собою перемичками з болтами або клинами і виконаних з цільної деревини. Верстат дерев'яний оснащується додатковими ящиками, які функціонують подібно слюсарним моделям.

Особливості, на які варто звернути свою увагу при виборі верстата

Вирішивши придбати пристосування в гараж, або на виробництво, доцільно буде визначитися з запланованими видами робіт.

Домашнє користування передбачає не надто великі габарити столу, наявність глибоких і просторих ящиків. У побуті часто виникають питання, пов'язані з обробкою дерева і металу, тому слід зупинитися на універсальному обладнанні.

Верстаки для професійного використання в майстернях і виробничих приміщеннях мають збільшені розміри кришки, що дозволяюєперебувати біля нього 2-3 людям. Широкі вертикальні екрани - це характерна особливість інструментальних моделей. Вони мають перфоровану поверхню, до якої можуть кріпитися полиці, ящики або додаткові набори інструменту.

Напрямок діяльності визначає склад і комплектацію моделі. Обробка металу вимагає більш стійких до ударів конструкцій. Теслярські і столярні завдання вимагають більш комфортних умов для обробки деревини.

Якщо залишилися питання, звертайтеся на гарячу лінію, і наші фахівці з радістю дадуть відповіді на них.