Баннер скидки на ромб

У зв'язку з москальською агресією, телефонна лінія тимчасово працює з перебоями, залишайте, будь ласка, замовлення на сайті або заявки на передзвін. Склади працюють у штатному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

Співпраця

Компанія ROMB представлена на ринку України з 2016 року. Запорукою успіху нашої компанії є висока турбота про клієнтів. Один з її проявів − розширення асортиментного ряду, спрямоване на передбачення потреб наших клієнтів. Ми розглядаємо пропозиції про співпрацю, які надходять від оптових компаній, медіа організацій, державних установ та оптових покупців. Інтернет-магазин ROMB забезпечує індивідуальний підхід до партнерів із будь-якої сфери, для цього Вам достатньо надіслати пропозицію, яка містить такі дані:

  1. Назва компанії, повне найменування брендів з описом, які подаються вашою компанією (де буде зазначатися частка Вашого бренду в процентному співвідношенні з конкурентами на ринку України).
  2. Передбачуваний обіг із зазначенням індексу сезонності Ваших товарів і послуг.
  3. Умови співпраці з Вашою компанією і варіанти способів оплати.
  4. Прайс із зазначенням переліку товару та їх вартості (бажано із зазначенням максимально можливої знижки).
  5. Посилання на електронний опис Вашої продукції.
  6. Повний перелік контактів, за якими ми зможемо з Вами зв'язатися після розгляду пропозиції, що надійшла від Вас.

Звертаємо увагу, що безпосередньо надіслані пропозиції розглядаються швидше. Будемо раді партнерству з Вашою компанією і чекаємо Ваших пропозицій про співпрацю. Прохання надсилати їх на адресу електронної пошти – [email protected]