Доставка

Доставка товару по Україні

Доставка по всій Україні здійснюється сервісами доставлення: Ін Тайм та Нова Пошта.

 

Ин Тайм – це:

  • 650 відділення
  • більше 1290 поштоматів

Нова Пошта пропонує:

  • 2351 відділень
  • 1445 поштоматів
  • Зручний додаток у телефоні для відстеження посилки.

 

Ми пропонуємо доставку товару надійними партнерами. Вартість доставки товару зазначена на сайті. Вартість доставки фіксована і не може бути змінена під час доставки товару. Сервіс доставки надає додаткові послуги у разі підйому великогабаритного товару (понад 5 кг) на поверх. Про замовлення послуги, прохання інформувати менеджера під час оформлення замовлення. Вартість доставки, представлена на сайті, може відрізнятись – це залежить безпосередньо від маси та габаритів товару, який Ви замовляєте, і може становити від 30 до 400 грн.

Найближче до Вас відділення зможете знайти на сайті перевізника самостійно. Так само наші фахівці обов'язково допоможуть Вам із пошуком найближчого відділення.

Обов'язково перевіряйте зовнішній вигляд товару та його комплектацію під час отримання замовлення! Покупець несе самостійну відповідальність за проведення огляду товару перед підписанням документів продавця. Якщо під час одержання у Вас виникли питання, телефонуйте до нас на гарячу лінію – 080 030 19 19.