Баннер скидки на ромб

Для дому та ландшафту


Атрибути ландшафтного дизайну

Не багато дачників і садівників можуть похвалитися ідеальним ландшафтним дизайном і красивими меблями на своїй ділянці. З настанням теплих літніх днів Ви поспішаєте на свої угіддя не тільки, щоб за ними доглядати, а й провести час у теплій, душевній компанії друзів. Але відпочинок на голій землі не назвеш комфортним, тому потрібно потурбуватися про придбання садових меблів. Зручно влаштува вшись і взявши в руки чашечку ароматного чаю, Ви зможете милуватися кашпо з квітами, які спадають униз красивою хвилею, і високими арками з густо кучерявим виноградом. Подробиці про прикраси і садові меблі ми розглянемо нижче.

Різновиди пристосувань для Вашого будинку й саду

Кашпо - ємність, всередину якої встановлюється горщик із квіткою. Основне призначення квіткового кашпо - приховати звичайний квітковий контейнер. Більшість горщиків мають яскравий, соковитий дизайн. Виготовляються з різних матеріалів: скла, пластмаси, дерева і лози. При купівлі Ви зможете підібрати відповідний під інтер'єр варіант. Кашпо має такі різновиди:

  • підлогові;
  • підвісні;
  • настільні;

Ємність для підлогового кашпо найчастіше роблять набагато ширше самого горщика. Вільний простір заповнюють мохом, керамзитом та іншими матеріалами для декорування. Засипку здійснюють таким чином, щоб вона могла вбирати зайву воду. З важкого горщика її вливати не дуже зручно. Даний різновид вазонів виготовляється з металу, дерева та кераміки.

Підвісні моделі найлегші. Матеріал виготовлення - пластмаса або тонкий метал. Через невелику вагу конструкції ставити в нього важкі вазони з рослиною не рекомендується. Має цілу низку переваг: його можна вільно переміщувати по всій території; займає невелику посадчну площу; оптимальний варіант для вирощування квітів, що низько в’ються.

Настільні кашпо виготовляють із будь-якого матеріалу, навіть скла, найрізноманітніших і дивовижних форм. Ними прикрашають літні веранди, підвіконня і столи. Досить мобільні, практичні та зручні.

Перед традиційними клумбами кашпо має низку переваг.

  • Можливість вільно транспортувати вазон, формувати великі та маленькі композиції і протягом сезону видозмінювати їх;
  • Рослини з довгим тонким стеблом ідеально підійдуть під високі вазони та настінні моделі;
  • Створення середовища проживання під конкретну модель та за рахунок індивідуального підходу можна координувати вологість, освітлення й ідеальну температуру;
  • Рослини в горщиках менш схильні до хвороб і атак шкідливих комах.

Бордюрна стрічка - виготовляється з пластику, застосовується для різноманітних садових робіт. За конструкцією буває різних розмірів залежно від виробника. Ширина варіюється від 10 до 20 см, товщина - в межах від 0,5 до 2 мм. За фактурою буває хвилястою, гладкою та фігурною.Застосовується: при виділенні меж доріжки з насипним матеріалом; протистоїть виникненню ерозії та бур'янів; використовують в якості герметика для теплиць і куп із компостом.

Садові арки виробляються з різноманітних матеріалів, і різних форм. Використовуються для поділу ділянки на декілька зон. Найчастіше виготовляються в трьох видах: дугоподібні, з прямим перекриттям, з конусним перекриттям. Металеві і кам'яні вважаються найбільш довговічними, вироби з пластику і дерева менш довговічні, але все одно при правильному догляді прослужать досить довго.

Меблі для пікніка

Для комфортного відпочинку на природі рекомендується придбати меблі для пікніка. Сюди входять столи, стільці та гамаки.

Залежно від форми розрізняють такі моделі столів: квадратні, прямокутні, круглі й овальні. Найчастіше виготовляються з: алюмінію, оскільки він характеризується стійкістю до корозії; пластика - легкі та стійкі до впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища; дерева -екологічно безпечні.

Сучасні розкладні стільці виготовляються з дерева, пластика й алюмінію. У більшості моделей тканина під сидіння має водовідштов хувальні властивості. Бувають не розкладні і розкладні.

Гамак має зручну і мобільну конструкцію. Можна встановити в будь-якій частині присадибної території. Матеріал виготовлення гамака: бавовна, льон, нейлон і вітрильна тканина. Все залежить від Ваших вподобань.

Усі вищеперераховані товари в досвідчених руках можуть скорегувати і прикрасити Вашу ділянку. Варіантів компонування безліч. Огородження, декоративні елементи та садові меблі в комплекті створять комфорт і затишну атмосферу.