Косарка роторна КР-01Б

Код
000039913
3903  грн
від грн./міс
Чому Romb.ua?
Коротка характеристика
Висота зрізу, мм:
70
Макс. продуктивність, га/год:
0,15
Макс. число оборотів, об/хв:
2400
Робоча швидкість мотоблока, км/год:
4
Ширина захоплення, мм:
850
Дивитися всі характеристики
 • Доставка 1-2 дні
 • ВИДИ ОПЛАТИ

  Оплата частинами

  Миттєва розсрочка

  Готівкою при отриманні

  Безготівковий розрахунок

  Кредит

  Оплата Visa/Mastercard (Novapay)

 • гарантія та повернення

  Обмін або повернення протягом 14 днів після покупки

  Гарантія: 12 місяців

Косарки роторні торгової марки "Кентавр" - чудово агрегатуються з мотоблоками різних типів. Вони є іделальними помічниками на прибудинковій території, в садах, а також на полі, де використання газонокосарки або мотокси не приносят бажаного результату. Дане навісне обладнання призначене для швидкого, а найголовніше, ефективного і якісного покосу трави будь-якого ступеня жорсткості, зернових культур, грубої рослинності з жорсткими стеблями і навіть рослин з твердою задерев'янілою основою.

Асортиментний ряд роторних косарок ТМ "Кентавр" складається з трьох мотоделей: КР-01Б, КР-02 та КР-02М. Косарки ТМ "Кентавр" - це сучасний дизайн з відмінними робочими характеристиками. Всі вироби комплектуються виключно якісними частинами та деталями, які відрізняються комфортністю в роботі, а також простотою в обслуговуванні.

Косарки відрізняються між собою способом приведення в рух кріпленням: КР-01Б - агрегується на фронтальну частину мотоблока і приводиться в рух ремінною передачею від шківа, а моделі КР-02 і КР-02М - на задню частину мотоблока і приводиться в рух від валу відбору потужності.

Особливу увагу заслуговують косарки КР-02 та КР-02М, які спеціально розроблені з урахуванням запитів споживачів та володіють перевагами, які впливають на продуктивність роботи. Ці моделі обладнані специльною конструкцією, яка захищає ріжучі елементи від пошкодження.

Для зручності експлуатації косарки оснащені спеціальними сначатами, за допомогою яких ви можете регулювати висотку покосу трави.

На всі частини і деталі роторних косрок ТМ "Кентавр" поширюється абсолютна гарантія 1 рік, яка діє на всій території України.

КР-01Б
КР-01Б
Привід клиноремінна передача
Ширина захвату, мм 850
Висота різу, мм до 70
Число обертів за хвилину 1800-2400
Вага, кг 27,5
Агрегатується з мотоблоками Кентавр МБ 1080, МБ 1010, МБ 1012, їх модифікаціями та з аналогами інших виробників
Характеристики
Write Your Own Review
Ваш відгукКосарка роторна КР-01Б