Баннер скидки на ромб

Сплатити за замовлення Ви можете одним із доступних способів, наведених нижче.

Готівкою під час отримання

Доставка можлива по Україні. Оплата відбувається тільки в національній валюті. Товар Ви оплачуєте в офісі перевізника або кур'єру під час отримання замовлення. Якщо Ви оплачуєте готівкою перевізнику, комісія за пересилку грошових коштів не враховується.

Безготівкова оплата

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення. Вам достатньо повідомити йому, що оплата буде відбуватися за безготівковим розрахунком. Вам буде надіслано рахунок-фактуру, який зможете оплатити в будь-якому відділенні банку або ж здійснити перерахування грошових коштів із Вашого банківського рахунку. При оплаті замовлення за безготівковим розрахунком замовлення Ви зможете отримати після пред'явлення документів:

  • Для фізичних осіб – достатньо пред'явити документ, що підтверджує оплату, і паспорт, який підтверджує Вашу особу. Якщо доставка здійснюється в інше місто, потрібно передати оригінал документа, що підтверджує оплату через поштового перевізника.
  • Для юридичних осіб – достатньо передати до нас за допомогою перевізника оригінал довіреності на отримання, оформлений на офіційному бланку Вашого підприємства. Після отримання довіреності ми відправляємо Ваше замовлення. Отримати товар може особа, ім'я якої фігурує в дорученні, за наявності документів, які засвідчуватимуть особу (паспорт або водійські права).

Найближчим часом стане можливо здійснювати оплату картою Visa і MasterCard

Якщо у Вас виникли питання, пов'язані з оплатою товару – ми відповімо на них. Наш номер: 0-800 30-19-19.