Баннер знижки на ромб

Як вибрати райдер?

Садовий райдер у роботі

Як вибрати райдер?

Незалежно від того, чи є ви садівником-аматором або професійним фермером, покупка газонного трактора може змінити ваше життя. Ця машина, також звана косаркою з сидінням, дозволить вам значно підвищити як продуктивність при стрижці газону, так і комфорт.

Цей інструмент стає все більш популярним серед професіоналів і власників великих земель. На жаль, не завжди легко вибрати відповідну модель під свої потреби. Вибираючи марку, тип двигуна або режим трансмісії, легко розбитися.

Однак наша команда магазину Ромб зібрала багато інформації і узагальнила її в цій статті, щоб допомогти вам з вибором.

Що таке райдер?

Перш за все, косарка-трактор - це інструмент, який допомагає косити газон. Він більше схожий на трактор, ніж на звичайну косарку. Ця машина має бензиновий двигун, шасі з чотирма колесами, рульове колесо для управління ним і сидіння для його установки.

Потім є два типи, а саме «райдер» і косарка-трактор, також звана косаркою з сидінням. По-перше, тип «райдер» рекомендується для поверхонь від 1000 до 3000 квадратних метрів. А газонний трактор доцільно використовувати на площах від 3000 до понад 10 000 квадратних метрів.

Коротше кажучи, цей інструмент краще, якщо вам потрібно косити і обслуговувати велику ділянку. На площі близько 1000 м2 рекомендується використовувати газонний трактор. Завдяки останньому у вас буде реальна економія часу. Нижче 1000 квадратних метрів економія часу буде обмежена по відношенню до витрат.

Переваги газонного трактора

Газонний трактор має безліч переваг, які полегшать вам роботу з косіння. Крім того, ви отримаєте значну економію часу. Основними перевагами тракторної косарки є, перш за все, можливість швидкої стрижки, комфортна робота і, нарешті, автономність пристрою.

По-перше, скошування прискориться. Фактично, робочий час косіння буде розділене на 2. Таким чином, це додатковий час можна було б присвятити іншим садівничим робіт з метою поліпшення землі.

Тоді одна з переваг - ергономічність пристрою. Сидячи, ви зможете косити весь двір, замість того, щоб використовувати силу рук звичайної косаркою.

Нарешті, пристрій автономне. Щоб апарат працював, як звичайна електрична косарка, її не потрібно підключати до мережі.

Характеристики райдера

В даний час на ринку представлено 2 типу двигунів для тракторів-газонокосарок, а саме:

  • ● бензинова модель
  • ● модель з електродвигуном

По-перше, на українському ринку повсюдно представлені моделі теплових двигунів. Тому існує безліч пропозицій, адаптованих до потреб споживачів. Їх робочий об'єм коливається від 250 до 650 см3 у професійних моделей. Завдяки потужному двигуну пристрій може видавати потужність до 5000 Вт (Вт) і може доходити до майже 17000 Вт для найбільш ефективних і професійних моделей.

У той час як електричні моделі нові і дуже свіжі. Вони з'явилися на ринку газонних тракторів кілька років тому.

Що стосується пусковий системи, то на даний момент існує два механізми. Класичний ручний механізм і електростартер.

Режим різання і настройка

Система стрижки газонного трактора різниться в залежності від моделі. По-перше, є передня ріжуча система, яка дозволяє виконувати різання спереду вашого верстата. Як правило, ця система більш ефективна, тому що ви без особливих труднощів зможете дістатися до кожного затишного куточка і закутка.

По-друге, друга система середньої стрижки косить траву, яка знаходиться під вашою машиною.

Крім того, на більшості моделей виробників зазвичай є регульована система висоти стрижки.

Система трансмісії газонного трактора

На моделях газонних тракторів присутні дві системи трансмісії:

  • ● Механічна трансмісія
  • ● Гидростатическая трансмісія

Система механічної трансмісії еквівалентна механічній коробці передач автомобіля. Ця маленька коробка зазвичай має 6 швидкостей з задньою передачею. Ви можете швидко регулювати швидкість при косінні трави.

Що стосується гідростатичної трансмісії, то операція перемикання передач простіше. Ця коробка дозволяє автоматично перемикати передачі за допомогою важеля або педалі. Це робить використання трактора зручнішим під час роботи, особливо якщо вам потрібно уникати перешкод, сповільнюватися або прискорюватися.

Здійснюйте свої покупки в інтернет-магазині Ромб з доставкою по всій Україні!

Поділитися: