Знижки грудня

Корисна інформація від Інтернет-магазину ROMB

Переваги придбання інструменту серії ONE+

Система One Plus – це перевірена часом серія акумуляторного інструменту від торгової марки Ryobi, яка налічує понад 100 найменувань інструменту для різних типів робіт. Компанія Ryobi була першим виробником, що впроваджував ідею єдиного джерела живлення з 1996 року. Подібний підхід дозволяє користувачеві придбати лише один набір акумуляторів та зарядного пристрою, при цьому маючи можливість використовувати будь-який електроінструмент на вибір. Як правило, одночасно ви не використовуєте шуруповерт та дискову пилу, або будь-який інший інструмент. Сумісність акумуляторної батареї з усіма моделями серії One Plus дозволяє істотно заощадити при покупці. Зібравши всі інструменти серії, ви забезпечите себе всім необхідним для проведення всіляких робіт. Навіть якщо вам потрібна всього пара-трійка моделей, придбання продукції бренду Ryobi лінійки ONE+ буде більш економним рішенням.

Читать далее

Мотоблок для городу

Мотоблок

Якщо словосполучення “приватний будинок” викликає у вас лише захоплення та асоціюється зі свіжим повітрям та чаюванням на веранді – ви напевно міський мешканець.

Багато хто з нас мріє оздоровлюватися за межами висоток і вживати власноруч вирощені овочі та фрукти без нітратів. Але лише власники земельної ділянки знають яка це копітка праця - регулярно доглядати сад і город.

Читать далее

Вибір електропили

Пила

Побут сучасної людини важко уявити без таких помічників, як електроінструменти. Наші діди непогано справлялися, орудуючи звичайним напилком, молотком та іншим механічним приладдям. Однак, ритм життя в 21 столітті значно прискорився, що спричинило необхідність обзавестися надійними «помічниками».

Одним із найбільш затребуваних інструментів є електропила. Її перевага над бензопилою полягає у відсутності вихлопних газів. Це дозволяє використовувати її навіть у приміщенні.

Читать далее

Топ наборів інструментів

Кейс з битами

До покупки набору інструментів завжди потрібно ставитися серйозно. І не дарма, якщо ви не будете ретельно думати про своїх інструментах DIY, ви ризикуєте заплатити за нього занадто багато або вам доведеться регулярно його оновлювати!

Кращі набори за версією інтернет-магазину Ромб.юа:

Читать далее

Бренд Ryobi нарешті в Україні

Інструменти Ryobi відомі по всьому світу і тепер в українців з'явилася можливість купувати оригінальні товари світового бренду. У країнах Європи інструменти цієї марки можна знайти практично у всіх магазинах для ремонту. І ви також можете знайти ці інструменти на світовому майданчику Amazon. І тепер кожен українець зможе придбати собі ручне обладнання Ryobi в інтернет-магазині Romb.ua. Тому розповімо Вам докладніше про японський інноваційний бренд.

Хто виробляє інструменти RYOBI?

Читать далее

Топ 10 подарунків для чоловіків

Подарунковий пакунок

Щороку ми стикаємося з однією і тією ж проблемою: як знайти оригінальний подарунок для тих, кого ми любимо? Труднощі стає ще більш очевидною, коли жінка хоче здивувати свого чоловіка хорошим презентом ... Так, незалежно від віку та інтересів, ці джентльмени часто тримають свої побажання в секреті, і тому стає важко зрозуміти, що може бути їм цікаво. Тому інтернет-магазин Ромб склав свій список ідей подарунків для чоловіків:

Читать далее

Як зробити бензопилу тихою?

Як зробити бензопилу тихою?

По суті, бензопила складається з трьох частин, що рухаються, які разом створюють характерний звук. В першу чергу двигун - це головний елемент пили, за яким йде ланцюг, а потім ріжучі зуби, які розрізають дерево. І після довгої роботи на органи слуху робітника буде занадто велике навантаження. Іноді такий шум стає навіть небезпечним для людини.

Читать далее

Найдорожчі трактора в світі

Трактор

Найдорожчі трактора в світі

Якщо ви справжній фермер або аграрій, напевно ви знаєте як це опинитися за кермом трактора. Це досить тихохідний транспорт і не такий яскравий як суперкар Lamborghini. Але у тракторів є і свої особливості: вони пройдуть по будь-якому бруду, кам'янистій поверхні і асфальту. Вони по-своєму унікальні.

Крім звичайних сільських робіт, в основному за кордоном, проводяться змагання на тракторах. Наприклад відомє шоу Top Gear. Там власники прокачують трактора і роблять з них справжніх монстрів. Дизайн, мотор і концепція в цілому перетворює звичайний трактор в стильну футуристичну машину.

Звичайно, якщо ми говоримо про роботу в полі і виконанні рутинних завдань то кращим вибором буде машина, яка найкраще проявить себе в обробці поля і вимагає найменшу кількість палива. Але саме в цій статті ми хочемо розповісти вам про нетипові трактора, цінник яких перевалює за кілька сотень тисяч доларів.

Читать далее

Як вибрати кращий компресор для фарбування автомобіля

Компресор у роботі

Як вибрати кращий компресор для фарбування автомобіля

Вибір компресора для фарбування автомобіля серйозне питання, тому що від цього апарату буде залежати якість виконаної вами роботи і витраченого часу. Адже завдяки цьому обладнанню ви зможете правильно нанести шар фарби і рівномірно розпорошити лакофарбове покриття.

Принцип роботи компресорного обладнання нагадує насос, з відзнакою в тому, що він подає стиснене повітря, а не воду. Спочатку стискається повітря і накопичується в балоні за системою компресора надходить в краскопульт.

Читать далее

Який компресор краще масляний чи безмасляний?

Який компресор краще масляний чи безмасляний?

У магазинах зараз багато варіантів доступних компресорів. Вибір у покупця між бензиновим компресором або стандартним повітряним компресором є одним із багатьох життєво важливих рішень, які доводиться приймати під час купівлі.

Існує безліч критеріїв для вибору компресора, мобільність – це також важливий фактор при виборі. Також варто запитати себе ви хочете використовувати свій повітряний компресор вдома чи на будівництві? Продуктивність – ще один важливий фактор.

Читать далее